Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Fazana - poszukiwane

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szelass
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 25.05.2015
FAZANA - sprawdzone i polecamy apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) szelass » 17.06.2019 13:46

Witam.
Proszę o pomoc osoby, które były w Fazanie i mogą polecić fajne miejscówki.
Niestety na booking i airbnb mało ofert, a nie chcemy jechać w ciemno.
Wybieramy się w 2 rodziny (4+4).

Najlepiej kontakt bezpośredni anglojęzyczny lub jeśli to możliwe po polsku.

Z góry dziękuję za pomoc :)
dragma
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dragma » 24.06.2019 13:14

Witam jak oceniacie Fazane.
Jak miejscówka, wybieram się 8 lipca i nadal się wacham szukam noclegow dla 3 osób. Proszę o wskazówki.
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 24.06.2019 15:34

dragma napisał(a):Witam jak oceniacie Fazane.
Jak miejscówka, wybieram się 8 lipca i nadal się wacham szukam noclegow dla 3 osób. Proszę o wskazówki.

Jakieś konkretnie?
tola1407
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.07.2019
Nocleg w Fazanie(dwie osoby plus pies)

Nieprzeczytany postnapisał(a) tola1407 » 27.07.2019 10:46

Witam,

Poszukuję noclegu dla dwóch osób i małego psiaka w miejscowości Fazana w przystępnej cenie. W gre wchodzi pierwsza połowa września.
Fajnie jakby był balkon z widokiem.
Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się wrażeniami czy uwagami z danej miejscowości, również poproszę :wink:
A może jakieś lepsze miejsce na Istrii?

Z góry dziękuję!
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 26.08.2019 12:44

W sobotę (24.08.2019) zakończyłem pobyt w Fazanie.
Może komuś przyda się na przyszłość namiar na apartament oraz moja subiektywna ocena obiektu.

OBIEKT
Apartament Villa Nada
ul. Brace Ilic 58
Fazana
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

MOJA OCENA
Niewątpliwym plusem jest położenie, tzn. na uboczu, a jednocześnie w zasięgu kilkuminutowego spaceru do starej części Fazany czy na plażę. Bardzo blisko do marketu Plodine.
Co dostajemy? Apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę, kawałek ogródka i grill (grill przypisany do apartamentu). Wyposażenie apartamentu prosi się o wymianę, ale można przeżyć.
Gospodarz. Hazim to pan po 60, bardzo przyjaźnie nastawiony do gości. Już na powitanie zaproponował nam rejs łodzią (gratis) rejs trwał około pół godziny. Dostaliśmy też butelkę domowego wina. Komunikacja trochę utrudniona, ale można się dogadać.
Opłaty. Rodzina 2+2, 7 dni - 525 euro, klima 6 euro/dzień.

Czy wrócę? Nie. Uważam, że pomimo wszystko cena nie jest adekwatna do oferowanego noclegu. Nie wrócę też dlatego, że staram się nie jeździć dwa razy w to samo miejsce.

W razie pytań służę pomocą na priv.
Pozdrawiam
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 02.10.2019 15:43

Proszę również o namiary na nocleg w Fazanie. Najlepiej na ul. Brace Ilic :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2019 16:02

szalonaona77 napisał(a):Proszę również o namiary na nocleg w Fazanie. Najlepiej na ul. Brace Ilic :)


Nawet moderator nie ma szklanej kuli - podaj jeszcze termin...
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 04.10.2019 13:15

Ale po co termin ? :)
szymf
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.11.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymf » 18.11.2019 20:51

Witam, szukamy jakiegoś fajnego apartamentu/ów dla dwóch rodzin (2+2, 2+2) w Fazanie na początek lipca 2020. Będę bardzo wdzięczny za jakieś namiary.
Pozdrawiam
Szymon
klara2006
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.11.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) klara2006 » 01.12.2019 12:40

Witam szukam apartamentu na sierpień 2020 w Fazanie (2+1) . Będę bardzo wdzięczna za namiar. Mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozrawiam
Karolina
loockas
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) loockas » 02.01.2020 13:24

Ja mogę polecić ten obiekt:
Nie mogę jeszcze zamieszczać linków więc napisze tak: Strona novasol.pl i wyszukiwarce wpisz cif746.

z zewnątrz nie powala, ale wnętrze robi wrażenie. Duże, przestronne mieszkanie z dwoma tarasami. Jest parking na 2-3 samochody, prywatny. Właściciel nie mieszka w obiekcie. Nad apartamentem jest drugie mieszkanie, należy do pani z Niemiec, która również przyjeżdża sezonowo. Krótko mówiąc, mamy święty spokój. Do centrum blisko, do plaży jest skrót przez park/las (ok 5 minut spacerem).

Na PW mogę przesłać namiar na właściciela żeby pominąć Novasol :)
BoJa
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) BoJa » 02.01.2020 13:50

Witam. Polecam stronę adriatic.cr
filek88
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) filek88 » 20.01.2020 12:02

Witam
Jeśli chodzi o Fazana mogę polecić noclegi Prodan.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Byliśmy tam w maju zeszłego roku i w tym roku również tak się udajemy.
OK 6km do puli do centrum Fazana 2km jduzy plodine 1km,spokojna okolica mili wlascicle, możliwość kupienia oliwy i rakiji własnej produkcji w gospodarzy.
Do plaży ok 15 minut spacerem.
Podaje stronę booking ale najlepiej kontakowac się mailowo po angielsku :
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ceny dużo niższe niż na booking jeśli się dogada z gospodarzem w razie pytań proszę pisać adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mietas69
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 02.02.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) mietas69 » 13.02.2020 20:11

wszyscy fazana a ja kocham rabac i jego cudowne zatoczki
paulinadaria
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 02.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulinadaria » 04.06.2021 09:06

Szukam noclegu dla 2 dorosłych + 2 dzieci (2lata i drugie 2 miesiące) w terminie 26.06-10.07 w Fazana. Max 1 km do płazy i 1 km do centrum

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi w Fazana - poszukiwane - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone