Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziś EUROWIZJA!!!

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4683
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 17.05.2016 18:39

nagato.1985 napisał(a):Dziwie sie, ze skaczecie sobie do ''gardel'' o konkurs eurowizji, z malej bo nie mam do niego szacunku.
Prawda jest dosc prosta i zauwazalna, w tym konkursie nie chodzi o talent a o kase i cicha wojne polityczna. Tak bylo jest i bedzie w tym konkursie.
Nie musze podawac przykladow potwierdzajacych moje slowa, bo widac je golym okiem.
Ludzie zamiast miec daleko w ciemnej przestrzeni swojego odbytu ten konkurs, tocza wojny slowne i argumentowe.
Jezeli komus tak bardzo zalezy na sukcesie naszego reprezentanta, niech ktos wyskoczy do empiku i kupi jego plyte, tak samo niech sie wybierze na koncert.... no ale tu juz pojawia sie problem, ale drzec sie w necie kazdy potrafi....

Ps. Zauwazmy jedno, bez znaczenia so wasze pogaduchy, bo to nie zmieni tego konkursu.

Wreszcie jakaś konkretna wypowiedź w tej jałowej dyskusji.
Po trzech piosenkach koncertu finałowego wyłączyłam telewizor. Szkoda moich uszu.
Ale coś dziwnego jest w tym konkursie, że przyciąga tylu widzów, pomimo tego, że wszyscy (prawie) go krytykują.
Ja po każdym konkursie obiecuję sobie, że już następnym nie będę się interesować, ale niestety nie dotrzymuję danego sobie słowa. Co roku mam nadzieję, że coś się zmieni i że wreszcie usłyszę na nim jakąś fajną piosenkę. Ale niestety chyba się nie doczekam.
nowotarżanin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1108
Dołączył(a): 21.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 17.05.2016 18:48

nagato.1985 napisał(a):Dziwie sie, ze skaczecie sobie do ''gardel'' o konkurs eurowizji, z malej bo nie mam do niego szacunku.
Prawda jest dosc prosta i zauwazalna, w tym konkursie nie chodzi o talent a o kase i cicha wojne polityczna. Tak bylo jest i bedzie w tym konkursie.
Nie musze podawac przykladow potwierdzajacych moje slowa, bo widac je golym okiem.
Ludzie zamiast miec daleko w ciemnej przestrzeni swojego odbytu ten konkurs, tocza wojny slowne i argumentowe.
Jezeli komus tak bardzo zalezy na sukcesie naszego reprezentanta, niech ktos wyskoczy do empiku i kupi jego plyte, tak samo niech sie wybierze na koncert.... no ale tu juz pojawia sie problem, ale drzec sie w necie kazdy potrafi....

Ps. Zauwazmy jedno, bez znaczenia so wasze pogaduchy, bo to nie zmieni tego konkursu.

Ok zgadzam się z Tobą, tylko czy ja od początku nie piszę, że chodzi o politykę a nie o talent muzyczny. Jedno jest pewne, nie warto o ten konkurs toczyć "wojny" :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2016 18:58

dhmegi napisał(a):
nagato.1985 napisał(a):Dziwie sie, ze skaczecie sobie do ''gardel'' o konkurs eurowizji, z malej bo nie mam do niego szacunku.
Prawda jest dosc prosta i zauwazalna, w tym konkursie nie chodzi o talent a o kase i cicha wojne polityczna. Tak bylo jest i bedzie w tym konkursie.
Nie musze podawac przykladow potwierdzajacych moje slowa, bo widac je golym okiem.
Ludzie zamiast miec daleko w ciemnej przestrzeni swojego odbytu ten konkurs, tocza wojny slowne i argumentowe.
Jezeli komus tak bardzo zalezy na sukcesie naszego reprezentanta, niech ktos wyskoczy do empiku i kupi jego plyte, tak samo niech sie wybierze na koncert.... no ale tu juz pojawia sie problem, ale drzec sie w necie kazdy potrafi....

Ps. Zauwazmy jedno, bez znaczenia so wasze pogaduchy, bo to nie zmieni tego konkursu.

Wreszcie jakaś konkretna wypowiedź w tej jałowej dyskusji.
Po trzech piosenkach koncertu finałowego wyłączyłam telewizor. Szkoda moich uszu.
Ale coś dziwnego jest w tym konkursie, że przyciąga tylu widzów, pomimo tego, że wszyscy (prawie) go krytykują.
Ja po każdym konkursie obiecuję sobie, że już następnym nie będę się interesować, ale niestety nie dotrzymuję danego sobie słowa. Co roku mam nadzieję, że coś się zmieni i że wreszcie usłyszę na nim jakąś fajną piosenkę. Ale niestety chyba się nie doczekam.



Dokladnie to samo jest z wyborami, krytykuja, ale z emocjami ogladaja wybory, pluja jeden drugiemu w twarz kto ma wiecej racji itd.... i tez czekaja na jakas pozytywna zmiane i czekaja.... i czekaja.....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2016 19:01

Ok zgadzam się z Tobą, tylko czy ja od początku nie piszę, że chodzi o politykę a nie o talent muzyczny. Jedno jest pewne, nie warto o ten konkurs toczyć "wojny" :D[/quote]

Swiete slowa, szkoda klawiatury na te bezcelowe wymiany zdan.... :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2016 19:33

nagato.1985 napisał(a):Prawda jest dosc prosta i zauwazalna, w tym konkursie nie chodzi o talent a o kase i cicha wojne polityczna. Tak bylo jest i bedzie w tym konkursie.





Zacytuję klasyków:

Prawda po góralsku
Je prowda, tys prowda i g... prowda :roll:

Prawda według Józefa Piłsudskiego
Prawda jest jak d..., każdy ma swoją :wink:

Pogodzić się z porażką trzeba umieć, a nie bić ciągle pianę i wymyślać teorie spiskowe :D :wink:
nowotarżanin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1108
Dołączył(a): 21.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 17.05.2016 19:37

Lednice napisał(a):
nagato.1985 napisał(a):Prawda jest dosc prosta i zauwazalna, w tym konkursie nie chodzi o talent a o kase i cicha wojne polityczna. Tak bylo jest i bedzie w tym konkursie.


Nikt tu sobie nie skacze do oczu :wink:


Zacytuję klasyków:

Prawda po góralsku
Je prowda, tys prowda i g... prowda :roll:

Prawda według Józefa Piłsudskiego
Prawda jest jak d..., każdy ma swoją :wink:

Pogodzić się z porazką trzeba umieć :D :wink:


Jeżeli już cytujesz klasyków to: "Góral­ska teoria poz­na­nia mówi, że są trzy praw­dy: Świen­ta prow­da, Tyż prow­da i Gówno prowda." śp. ks. prof. Józef Tischner :D
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 17.05.2016 19:56

To ja zacytuję jeszcze jednego klasyka:
Lednice napisał(a):Nie dajmy się zwariować 8)
:oczko_usmiech:

Pamiętajcie o tym :!: Tak, aby za rok, móc tutaj powrócić. :smo:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.05.2016 20:50

nagato.1985 napisał(a):Dziwie sie, ze skaczecie sobie do ''gardel'' .

Ty to nazywasz skakaniem do gardeł? 8O
Przecież tu grzecznie jak na majówce w Łagiewnikach. :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2016 21:02

Dokładnie :wink:

Nikt tu nie skacze :D A tym bardziej do gardła :roll:
Normalnie się dyskutuje, w końcu po to jest forum dyskusyjne :wink:

Dwa lata temu było ostrzej, jak wygrała baba z brodą, czyli chłop 8)
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 17.05.2016 21:12

Lednice napisał(a):Powodów lubienia może być 100, nie tylko wartość artystyczna :roll:
Piosenkę może ktoś uznać za taką sobie artystycznie, ale np. podoba się komuś twarz artysty, uważa że gościu ma fajną marynarkę i ekstra fryzurę, ktoś z powodów sentymentalnych zawsze głosuje na piosenki z kraju, gdzie dawniej mieszkał, itd.

Eurowizja dla mnie to konkurs muzyczny.
Od pozostałych rzeczy są inne konkursy.
Np: wybory Miss World i inne konkursy mody.

Lednice napisał(a):Przypadki, że ktoś nie bardzo nie lubi piosenki, nie trawi artysty, a na niego głosuje, zawsze się zdarzają.
Ale to już problem dla psychologów :wink:

O trawieniu nie było tu mowy ale to przypadek gastryczny.
Czasem można być po prostu za kimś swoim. Nie tylko na Eurowizji ale i na prywatnym podwórku.
Jeśli kto uważa to za problem psychologiczny to faktycznie jest to problem psychologiczny.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.05.2016 22:10

Zatem... czy jest z nami psycholog? :mrgreen:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.05.2017 21:57

Maj, a więc znowu Eurowizja :!:
Moim zdaniem Kasia Moś nie przejdzie do finału, ale mogę się z kimś założyć. :)

Tylko nie udawajcie, że nie oglądacie. :oczko_usmiech:

EDIT:
Przejdzie, zakład w drugą stronę. :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 09.05.2017 22:05 przez walp, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.05.2017 21:59

walp napisał(a):Maj, a więc znowu Eurowizja :!:
Moim zdaniem Kasia Moś nie przejdzie do finału, ale mogę się z kimś założyć. :)

Tylko nie udawajcie, że nie oglądacie. :oczko_usmiech:

Oglądam :wink: ale mecz :idea: :lol:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.05.2017 22:07

Janusz Bajcer napisał(a):Oglądam :wink: ale mecz :idea: :lol:

Janusz, kiedy trwa festiwal europejskiej (i nie tylko) piosenki, mecz mam tylko na podglądzie. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.05.2017 00:04

walp napisał(a):Maj, a więc znowu Eurowizja :!:
Moim zdaniem Kasia Moś nie przejdzie do finału, ale mogę się z kimś założyć. :)

Tylko nie udawajcie, że nie oglądacie. :oczko_usmiech:

EDIT:
Przejdzie, zakład w drugą stronę. :oczko_usmiech:

No i Kasia jest w finale (na onecie przeczytałem :oczko_usmiech: )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Dziś EUROWIZJA!!! - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone