Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziś EUROWIZJA!!!

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 20.05.2005 09:49

drusilla napisał(a): ... po pierwsze zawsze lubiłam boybandy :oops: :lol: a po drugie chcę usłyszeć to " ojha" :lol:

Jesteś jednak KOBIETĄ :lol: :lol: :lol: (mimo, że wczoraj byłaś umundurowana, no i... nie oglądasz seriali. :wink: :lol: 8) :D

Wiesz... faceci... :wink: :lol: ... to wolą Islandki :lol: i ich nogi :lol: ... i nie tylko. :wink: :lol: :)
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 20.05.2005 09:50

No i żeby nie być całkiem bezkrytyczną co do numeru 1 :D - było coś co mi się za bardzo nie podobało - a mianowicie ...strój Borisa 8O :lol:
To jedyny malutki minusik - ale co to za minusik !!! :lol:
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 20.05.2005 09:55

:lol: Że zapięty na ostatni guzik??? :wink: :lol:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 20.05.2005 10:00

Buuaaaaaaaaaaaaaaaaaahaahahahhaahahahahhaahhah nooooo niekoniecznie :lol: :lol: :lol: chociaż ...mogłoby być interesująco - przystojny jest 8) :lol: .Ale to nie w tej piosence :lol: . Ja bym go widziała w czarnych dżinsach i długim czarnym powiewającym płaszczu <ta kapota> :lol: 8)

No i ze 2 guziczki mógłby jednak rozpiąć - ale nie więcej !!!!!! :lol:
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 20.05.2005 10:15

Mogłoby być interesujące.
Taki trochę mniej ugrzeczniony wilk, za to z fantazją. :wink:
Nooo... 8)
Szkoda, że wcześniej im nie podpowiedziałaś. :wink:


Z językiem chorwackim się nam udało. :wink: :lol: 8) :D
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 20.05.2005 10:19

Jolanta Michno napisał(a):Jesteś jednak KOBIETĄ :lol: :lol: :lol: (mimo, że wczoraj byłaś umundurowana, no i... nie oglądasz seriali. :wink: :lol: 8) :D

Wiesz... faceci... :wink: :lol: ... to wolą Islandki :lol: i ich nogi :lol: ... i nie tylko. :wink: :lol: :)


No jestem jednak kobietą - czasami próbuję się maskować ale to i tak wyjdzie prędzej czy później :lol:
A seriale kiedyś namietnie oglądałam ..ale tylko ...meksykańskie :lol: - zrezygnowałam z nich na rzecz matrixa :D
Faceci wolą nogi Islandek a ja lubię ładnie śpiewających chłopaków ze względu na ich ...głosy i piosenki :lol: .No a jak na dodatek jeszcze są przystojniaczkami to tylko dodatkowy atut :lol: :lol: :lol:
Ale najważniejszy jest TALENT :lol:
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 20.05.2005 10:26

Razumijem. :lol: :D
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 20.05.2005 11:01

Jolanta Michno napisał(a):Mogłoby być interesujące.
Taki trochę mniej ugrzeczniony wilk, za to z fantazją. :wink:
Nooo... 8)
Szkoda, że wcześniej im nie podpowiedziałaś. :wink:


Z językiem chorwackim się nam udało. :wink: :lol: 8) :D


No też żałuję - to byłby wilk w wersji romantycznej :lol: - facet w czarnym powiewającym płaszczu 8) - dla mnie to najbardziej porywający "image" :lol:
A podpowiem w razie czego za rok :wink: :D - skoro w tym udało się z językiem to kto wie .... :D
michalina
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 24.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalina » 20.05.2005 14:04

Jolanta Michno napisał(a):
michalina napisał(a):A ja w Eurowizji najbardziej lubie głosoanie i obiecałam sobie, że w sobotę konkursu nie ogladam a telewizor włączam dopiero po 23-ej :)

Nooo... bo głosowanie jest bardzo ciekawe. :wink: :lol: :)
Francja na Belgię, Belgia na Francję. Grecja na Cypr, Cypr na Grecję... itd. :lol:
A my?... :lol: :D

Pamiętam jakie było w zeszłym roku w Chorwacji wzburzenie, kiedy się okazało, że przyznano 12 punktów, czyli najwięcej, Serbii. Komentarzom nie było końca... jak to możliwe?...
I pamiętam, że z zapartym tchem śledziłam komu Chorwaci przyznają swe punkty i... byłam bardzo zadowolona. :D

Michalina, a Ty, że się ośmielę zapytać, na kogo będziesz głosowała???

I przy okazji... Właśnie z głosowania wynika, że Polska nie ma znajomości. Po prostu nie ma. To widać. Trzeba już naprawdę DOBREJ eurowizyjnej piosenki (jak Górniakowa - na poziomie, albo jak Ich Troje - szokującej), żeby została zauważona. Po znajomości... ZERO.


A ja kibicuję Chorwacji, Serbii, Bośni i Macedonii tak samo mocno. I uwielbiam zgadywać, kto na kogo zagłosuje. A w zeszłym roku... No cóż - mina tej Chorwatki która odczytywała wyniki była niemożliwa do opisania :) I pamietam jeszcze prezentera ze Szwecji, który wszystkie wyniki odczytał po angielsku a gdy doszedł do pierwszego miejsca - "and 12 points goes to Srbija i Crna Gora / Serbia and Montenegro" (później się dowiedziałam, że to był chyba Serb z pochodzenia) I jak tu nie lubić głosowania... :)
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 20.05.2005 14:27

Właśnie... :lol: I jak tu nie lubić głosowania!!!
Ja to czasem tak się śmieję, aż mnie tzw. "śmiechówki" bolą. Bo też zgaduję... z dużym procentem poprawności. :lol:




Dru! Ale z Ciebie dzisiaj romantyczna Mačka... 8) :)
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 20.05.2005 15:34

Jolanta Michno napisał(a):

Dru! Ale z Ciebie dzisiaj romantyczna Mačka... 8) :)


prawda ??? 8) :lol: Wiesz ...ten typ tak ma :lol: :lol: :lol:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 20.05.2005 17:30

Byłam przed chwilką na stronce No Name :) Dopiero dziś zauważyłam że jest tam wersja angielska "Zauvijek moja" :lol:
"Tylko w celach promocyjnych " :D
Baaardzo rozsądnie :lol:- chociaż nie jest zła to ... piosenka straciłaby wiele uroku :)
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 21.05.2005 10:40

Czas otworzyć nasze "studio" festiwalowe :lol:

Jolanta Michno napisał(a):
Ale w sobotę podobno ma być GORĄCO!!! :D

No i wykrakała moja Koleżanka - cieplutko i sunce sja :D - aż miło :D
Wieczór też zapowiada się gorący - i nie mam wcale na myśli temperatury powietrza 8) :lol: - ale gorąco będzie na pewno :D
Niestety Jola dziś poza matrixem 8O :( - ale koncert oglądać będzie na pewno i kciuki za naszego reprezentanta trzyma już mocno zaciśnięte :D
Jolu - bardzo Cię będzie brakowało wieczorem w studio - jutro poczytasz co nabazgraliśmy <bo myślę że ktoś coś jeszcze skrobnie>
W oczekiwaniu na wieczorny koncert możemy już robić próby z trzymaniem kciuków :lol:
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 21.05.2005 10:52

Ja juz trzymam. :D :D :D ...za te wilki...co trafily do mnie...i zostana w pamieci na zawsze....piekna piosenka....piekny tekst...dzieki za tlumaczenie
Bruno
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 21.05.2005 11:10

Staraliśmy się :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Dziś EUROWIZJA!!! - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone