Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dubrownik i okolice bez samochodu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bata_s
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.05.2016
Dubrownik i okolice bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) bata_s » 03.05.2016 19:36

Dzień dobry :D Przed nami za niecałe dwa miesiące Cro po raz drugi i liczę na porady. Poprzednio byliśmy samochodem i w okolicach Splitu, tym razem padło na Dubrownik samolotem. A właściwie od razu wiedziałam, że będę chciała jeszcze raz i właśnie do Dubrownika :lol: Od razu mówię czemu samolotem - bo wolimy być na miejscu dziesięć dni niż tydzień. No, ale to wiąże się z ograniczeniami na miejscu, wiadomo, coś za coś. Noclegi mamy w Mlini, chcemy się wybrać oczywiście do samego Dubrownika (pewnie ze dwa razy, już tu doczytałam, ze można autobusem i stateczkiem), marzy mi się Kotor i... no właśnie, co jeszcze warto zobaczyć i byłoby osiągalne lokalnymi środkami lokomocji?
Janusz Bajcer
Moderator
Avatar użytkownika
Posty: 102727
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.05.2016 19:54


Powrót do Regiony i miejscowości turystycznecron
Dubrownik i okolice bez samochodu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021