Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dijana apartments - PODACA Czy ktoś zna to miejsce???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
chomik1964
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.08.2009
Dijana apartments - PODACA Czy ktoś zna to miejsce???

Nieprzeczytany postnapisał(a) chomik1964 » 25.05.2011 21:19

Czy ktoś z forumowiczów zna te apartamenty i tą miejscowość?
Interesuje mnie ocena plaż, sprawdzonego zakwaterowania (szczególnie tego)
Wszelkie uwagi mile widziane.
Z góry dzięki :) :) :)
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 25.05.2011 23:11

Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 25.05.2011 23:23

A kiedy się tam wybierasz , bo ja 24 czerwca, po powrocie mogę parę słów napisać,
chomik1964
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) chomik1964 » 25.05.2011 23:34

Tika napisał(a):A kiedy się tam wybierasz , bo ja 24 czerwca, po powrocie mogę parę słów napisać,


Byłoby miło :D
Jadę w 2 rodziny w drugiej połowie sierpnia.
mgdziakomi
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mgdziakomi » 19.08.2015 11:59

Witam !!
Z początkiem września wraz z mężem i 3- latkiem wybieramy się do apartamentu Dijana w Podacy czy ktoś na forum ma doświadczenia z tymi apartamentami i właścicielem???
ekumi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ekumi » 30.01.2016 15:33

I jak było w Dijanie w Podace ? bardzo mi się podoba ta miejscówka ale mało zdjęć i nigdzie nie mogę znaleźć opinii ... z góry dziękuję za informacje !
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 15.06.2016 20:25

Nie znam tego apartamentu , ja byłem w Vilii Dzudza . Podaca ogólnie mi się podobała-byliśmy tam dwukrotnie, lecz jedynie w tym miejscu w trakcie obydwu pobytów nasza córeczka złapała choroby skóry . Dlatego powróciliśmy do Riwiery Makarskiej .
Tomala1978
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomala1978 » 11.11.2016 12:28

Witam , Wybieram się z rodziną właśnie do Podacy i mam kilka pytań . Czy jest tam jakiś bankomat , stacja paliw , czy jest gdzie pospacerować z wózkiem , czy są sklepy i ogólnie czy to ładna miejscowość . Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź . Z tego co wyczytałem to mała mieścinka ale takie własnie miejsca lubimy . Pozdrawiam.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dijana apartments - PODACA Czy ktoś zna to miejsce???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone