Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

developerka cro.pl

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 12163
Dołączył(a): 27.08.2012

Postnapisał(a) te kiero » 29.06.2021 15:07

piekara114 napisał(a):A koleżanka budująca dom donosi, że ocieplenie też mocno do góry, ich wybrany typ dwukrotnie.


Mój upatrzony, do którego się przymierzałem, w ciągu roku podrożał 35450pln 8O
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Postnapisał(a) sito_zabrze » 29.06.2021 17:52

te kiero napisał(a):
piekara114 napisał(a):A koleżanka budująca dom donosi, że ocieplenie też mocno do góry, ich wybrany typ dwukrotnie.


Mój upatrzony, do którego się przymierzałem, w ciągu roku podrożał 35450pln 8O


Mój 35000 :mrgreen:
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Postnapisał(a) sito_zabrze » 26.09.2021 23:24

Tak, domek nabiera rozpędu :oczko_usmiech:

Fundament 3 dni ( 3 panów )
Konstrukcja 3 dni 8O ( 5 panów )
Komin 0,5 dnia ( 2 panów )
Dach ( cały z orynnowaniem ) 1 dzień 8O ( 4 panów )
Elektryka ( rozłożenie kabli ) w całym domu 3,5 godziny.... 8O ( 2 elektryków i 2 panów do pomocy )
Hydraulik 6h... ( 2 panów )

Przed nami okna i drzwi ( podobno 1 dzień ).
Ocieplenie ścian i stropu od wewnątrz wełną. Na to regipsy.
Potem ocieplenie z zewnątrz styropianem plus tynk.
Jak to będzie gotowe wchodzi drugi raz hydraulik na 1 dzień, rozkłada w całym domu podłogówkę, na to idzie wylewka. Po tym przychodzi jeszcze raz elektryk i wyciąga kable że ścian, montuje je w puszki. Gdyby nie problemy z materiałami dom byłby już praktycznie skończony.

Ogólnie ktoś policzył ile dni były poszczególne ekipy na budowie nie licząc przerw które są konieczne (schnięcie wylewki, fundamentu, ścian itp ) i wyszło całe 33 dni. Tyle trwa budowa takiego domku 8O

Bym zapomniał, niedawno była kolejna podwyżka. Aktualna cen to 315 tys.... Dzięki temu że podpisaliśmy umowę w zeszłym roku ( 260 tys ) można powiedzieć że działkę mamy "gratis" :mrgreen: :oczko_usmiech:

Dzisiaj walczyłem z kablologią do alarmu, tv i internetu.... 10h z kumplem i kilka wypitych Radlerków, zero procent ofkors :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 26.09.2021 23:53 przez sito_zabrze, łącznie edytowano 1 raz
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14049
Dołączył(a): 16.12.2016

Postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.09.2021 23:27

sito_zabrze napisał(a):Tak, domek nabiera rozpędu :oczko_usmiech:

Fundament 3 dni
Konstrukcja 3 dni 8O
Komin 0,5 dnia
Dach ( cały z orynnowaniem ) 1 dzień 8O
Elektryka ( rozłożenie kabli ) w całym domu 3,5 godziny.... 8O
Hydraulik 6h...

Przed nami okna i drzwi ( podobno 1 dzień ).
Ocieplenie ścian i stropu od wewnątrz wełną. Na to regipsy.
Potem ocieplenie z zewnątrz styropianem plus tynk.
Jak to będzie gotowe wchodzi drugi raz hydraulik na 1 dzień, rozkłada w całym domu podłogówkę, na to idzie wylewka. Po tym przychodzi jeszcze raz elektryk i wyciąga kable że ścian, montuje je w puszki. Gdyby nie problemy z materiałami dom byłby już praktycznie skończony.

Ogólnie ktoś policzył ile dni były poszczególne ekipy na budowie nie licząc przerw które są konieczne (schnięcie wylewki, fundamentu, ścian itp ) i wyszło całe 33 dni. Tyle trwa budowa takiego domku 8O

Bym zapomniał, niedawno była kolejna podwyżka. Aktualna cen to 315 tys.... Dzięki temu że podpisaliśmy umowę w zeszłym roku ( 260 tys ) można powiedzieć że działkę mamy "gratis" :mrgreen: :oczko_usmiech:

Dzisiaj walczyłem z kablologią do alarmu, tv i internetu.... 10h z kumplem i kilka wypitych Radlerków, zero procent ofkors :oczko_usmiech:


Zero procent - to mnie ubawiłeś z wieczora :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale tak sobie myślę - nocleg na kolejnym wyjeździe do cro to chyba u Ciebie :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Postnapisał(a) sito_zabrze » 26.09.2021 23:51

Jak ktoś wylatuje z Pyrzowic to zapraszamy na darmowy parking, drinka czy nawet nocleg jak bedzie trzeba, połączony ze śniadaniem rzecz jasna :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14049
Dołączył(a): 16.12.2016

Postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.09.2021 23:53

sito_zabrze napisał(a):Jak ktoś wylatuje z Pyrzowic to zapraszamy na darmowy parking, drinka czy nawet nocleg jak bedzie trzeba, połączony ze śniadaniem rzecz jasna :D


Ej, nie latam :roll: :roll: :roll: To znaczy nie mam wstępu do Was?
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Postnapisał(a) sito_zabrze » 26.09.2021 23:54

Eeeeee, zapraszamy wszystkich :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109225
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.09.2021 00:18

sito_zabrze napisał(a):Jak ktoś wylatuje z Pyrzowic to zapraszamy na darmowy parking, drinka czy nawet nocleg jak bedzie trzeba, połączony ze śniadaniem rzecz jasna :D

Czasem z Pyrzowic latam, więc może kiedyś skorzystam z zaproszenia. :D
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Postnapisał(a) sito_zabrze » 12.10.2021 20:56

Stan surowy otwarty jakieś 2 miechy temu...

Obrazek
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5859
Dołączył(a): 30.05.2010

Postnapisał(a) greenrs » 12.10.2021 22:37

sito_zabrze napisał(a):Stan surowy otwarty jakieś 2 miechy temu...

Obrazek

Coś Ci z fotką nie wyszło... :?
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Postnapisał(a) sito_zabrze » 12.10.2021 22:57

piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 17375
Dołączył(a): 30.06.2010

Postnapisał(a) piekara114 » 12.10.2021 23:07

A było widać dom, a teraz nie ma....
Pod linkiem widać...
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2588
Dołączył(a): 26.06.2016

Postnapisał(a) empire13 » 12.10.2021 23:17

Hmm. Ja cały czas widzę fotę.
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3557
Dołączył(a): 11.12.2007

Postnapisał(a) labusm » 12.10.2021 23:54

fajnie patrzeć, jak już coś urosło na działce. teraz tylko wykańczać i robić parapetówkę.
Gratuluję !
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 12163
Dołączył(a): 27.08.2012

Postnapisał(a) te kiero » 13.10.2021 06:04

sito_zabrze napisał(a):https://lh3.googleusercontent.com/99_pna8-EXlmggCuSzMG0IGFNcaIg81Ev29NNZAXFAgpYQtBHmlAd4CN8i9R7ZWBJYlD3MtyCzTgFtYCm02PkprzAwzlwgefkVEIV3545ic_3GQzjY02mEX7vOp56lApIIeBY0vuuTEglhwpiCyUZwLnR569mLHerqHkELNUsRailaC68ZInd2NjJKXdRqQIoAsBp-SsYyqzjqx2D6V8Xk7D1NegwlXvhom1LmBAdiTWKaK1h-uHEo8VcNA6co2VQ_Jon85NQTJZHg1_EEu21V_gXGfuRwEZCPeTDGceM6RMzHjBEykdq3KZXFQKXKCBa3j60bxf7U5QCzXcju_a2oHYKnXFRyZZxw2NnpUR90CSe3RVCEE-46BoDj_jGqmHZE0fciID-KxMtjl-ziuGHLbpDAPUuGG8oLoDbO4ohvGwGemqOAvfRFYjTBqE9jrFLMzvbimrmowVMaXBbwUqVWjxv2wH8DiRUTK_79Y27vjM7U1aw3JR59kyIOna9VAW6dVUQ6nrHDxB2SxKi6cTh9ip7oMr0d2b8Jb30_kA9SkhhIEd1zkHIMnT2Emn2YWtoHzoH-VpVRlMzi9-o7_9v3LzN4dJZEXvzRognSCzc-SgnRcsrA_EKPliTohrh8yCxuWeyY0WoDmRIMAU7007LFRucyVy-Bt6T5tTZmLdDEnz0cJ2BBK2BXUB1PlzyW6scANH4SBd86HtT2UAt5zcXGgB=w1081-h814-no?authuser=0

Teraz ?


Ten taras jest w standardzie w IS czy za dopłatą? Jak dla mnie to niezbędna część domu. Najbardziej brakuje mi w bloku jedzenia posiłków na zewnątrz (balkon wąski) oraz wypoczynku na zewn. np na hamaku pod takim zadaszeniem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone