Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja Środkowa, wyjazd z maluchami

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ArturJ
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArturJ » 10.03.2009 13:36

Bodzioch Marek napisał(a):bylismy rok temu w Podgorze, możesz sobie kuknąć tutaj...

Czy można prosić o jakieś namiary i fotki apartamentu.
inkam1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) inkam1 » 10.03.2009 14:27

Dołączam się do prośby ArturJ :)
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 10.03.2009 16:15

inkam1 napisał(a):Dołączam się do prośby ArturJ :)
nie wiem jak to wygląda prawnie i nie chciałbym podawac publicznie, bo nie wiem też jak to mogą odebrać własciciele, bo widzę że nie cierpią na komplet gości, ale co mi tam, moje dane: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link [/url]
mambo5
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mambo5 » 11.03.2009 15:52

Witam

Ja również poszukuję czegoś w podobnym terminie, wyjazd 2+2 (małe dzieci). Jeżeli mogę prosić o sprawdzone niedrogie kwaterki to proszę o informację na email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Serdecznie dziekuję.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 11.03.2009 16:16

mambo5 napisał(a):Ja również poszukuję czegoś w podobnym terminie, wyjazd 2+2 (małe dzieci). Jeżeli mogę prosić o sprawdzone niedrogie kwaterki to proszę o informację na email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Serdecznie dziekuję.


Wybieraj :wink:
mambo5
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mambo5 » 11.03.2009 16:30

Zdjęcia tak naprawdę nie oddają "całej prawdy" o apartamencie. Nie widać okolicy jak również dojścia do plaży, a to w przypadku dziatwy ważny czynnik dlatego też podpinam sie do tematu.
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 11.03.2009 17:10

Bodzioch Marek mógłbyś podać namiary na tę kwaterę?
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 11.03.2009 17:34

Artur J. - rada jedna - przy tym wieku dzieci, jeśli tak rzeczywiście jest (że 1 dziecko śpi z wami w łóżku), to (dla oszczędności) możesz spokojnie powalczyć o app 2+1 - wyjdzie nieco taniej za dobę, nieco więcej za 10 dni :@)

pozdrav, Krystof
ArturJ
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArturJ » 11.03.2009 18:06

Hello Krystof

Rozpatrywałem taką możliwość ale z tego co zauważyłem ap 2+1 są znacząco mniejsze. Wolałbym osobiście sypialnię na cztery ewentualnie trzy osoby, bo i tak będziemy spać wszyscy razem w pokoju a nie dwa pokoje z z możliwością do spania. To mnie trochę martwi bo zazwyczaj jest taki układ apartamentu.
Wracając do tematu, może ktoś ma jeszcze jakiś namiar na kwaterkę z preferencjami z pierwszego mojego postu.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 11.03.2009 20:48

sesa napisał(a):Bodzioch Marek mógłbyś podać namiary na tę kwaterę?
kontakt 3 posty wyżej
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 12.03.2009 15:03

Znależlismy na wyspie Brać bez pośredników pokój z łóżkiem małóżeńskim, łazienka,kuchnia i taras za 35 euro w sierpniu.
Pośredniczy polka która tam jeżdzi z rodziną jest kilka apartamentów od 35 euro za dobę do 65
Ostatnio edytowano 15.04.2009 08:59 przez sesa, łącznie edytowano 1 raz
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 13.03.2009 15:01

sesa napisał(a):Znależlismy na wyspie Brać bez pośredników (...)
Pośredniczy polka która(...)


;)
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 13.03.2009 17:05

Plumek napisał(a):
sesa napisał(a):Znależlismy na wyspie Brać bez pośredników (...)
Pośredniczy polka która(...)


;)
firma pośrednicząca co się nazywa : "CHORWACJA BEZ POSREDNIKÓW" Sp z O.O. ;)

Tak samo jak w Ulcinij jest pan co to po polsku mówi bo jest prawie polak. Kumpel dzwonił i dogadał się z nim, chyba wtedy na ok 12E od osoby. Braliśmy to awaryjnie. Było nas chyba 11 osób na siedmiu motocyklach. I co się okazalo, że wyrąbani po podróży przyjeżdżamy na miejsce po południu (do tego upał i skóry na sobie ) i pan podjechal autkiem na stację kazał jechać za nimi wywiózł nas na jakąś górę daleko, daleko od morza i powiedział że jest problem bo dla tak duzej grupy to ciężko o nocleg no i że teraz to juz sezon i cena po 15E/os. Do tego weszliśmy do jakiegoś smierdzącego pokoju nawet bez tynku wewnątrz, gdzie pry kompie siedział potężnie gruby koleś; ten kazał mu sie zmywać i że ma gości - koleś zaczął zwijać kompa ale myknelismy od niego błyskawicznie. Potem znaleźlismy-aczkolwiek po dlugim szukaniu i w dwóch domach noclegi po 4 i 5E.
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 13.03.2009 17:29

nie straszcie 8)

rozmawiam z tą osobą na gg codziennie, mam potwierdzenie wpłaty zaliczki,dane do właściciela w Chorwacji,ona jedzie w tym samym czasie co my z rodziną :D
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 13.03.2009 17:42

sesa napisał(a):nie straszcie 8)

rozmawiam z tą osobą na gg codziennie, mam potwierdzenie wpłaty zaliczki,dane do właściciela w Chorwacji,ona jedzie w tym samym czasie co my z rodziną :D
e no to jak juz wpłacilaś to pewnie jest ok :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dalmacja Środkowa, wyjazd z maluchami - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone