Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja południowa ceny apartamentow

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011
Dalmacja południowa ceny apartamentow

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 14.01.2011 21:04

Witam. Wybieramy się w 3 osoby od 24 czerwca do 6 lipca w rejon Dalmacji Południowej a konkretnie gdzie pomiędzy Dugi Rat a Pisak ...

Szukam 3 osobowego apartamentu z klima i tarasem od strony morza ... nie musi być super luksusowy byle dało sie przespac coś ugotować, odleglosc od morza ... do 50m nie oddzielona Jadranką ... Co do miejscowosci to Pisak Ruskamen Mimice moze cos innego ...no i najwazniejsze - CENA ... chciałbym zapłacić za apartament nie wiecej niż 40 EURO na dobe ze wszystkim.

Jeżeli ktoś miałby jakiś namiar na sprawdzona lokalizacje a jednoczesnie mogł doradzić do jakiej miejscowosci sie wybrać będę zobowiązany.

serdecznie pozdrawiam
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 15.01.2011 02:12

W ostatnie wakacje gościłem w Breli w apartamencie za 35 euro po szybkiej negocjacji w tym samym terminie co ty się wybierasz.
Tu masz mój temat i wszelkie potrzebne info. Pozdrawiam
forum/viewtopic.php?t=29201&highlight=
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 15.01.2011 09:16

consett0805 może masz jakiś link do tego apartamentu,w zeszłym roku byłem w Breli lecz na Frankopanskiej,może teraz znów się do Breli wybiorę jak zdrowie pozwoli.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 15.01.2011 15:49

Gdzieś ktoś mi podesłał linka z zapytaniem czy to ten i zgadzało się, ale zabij mnie nie mam pojęcia gdzie to teraz znaleźć. Sorry
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015
ceny apartamentów, czy negocjować?

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 08.01.2015 20:08

Czy 100 euro/doba za apartament 4-osobowy to cena normalna jak na Chorwację?

Mamy upatrzone dwie lokalizacje, jedna na Korculi, druga na Hvarze. Obie przy samej plaży, dobry wypas/wyposażenie, ale też nie jakiś straszny luksus, obie w kameralnych zatoczkach, ale też nie na odludziu. W sam raz aby uniknąć tłumu, ale też w razie czego na szybko pojechać sobie "do miasta". Na kontynencie generalnie taniej, a tu trzeba jeszcze doliczyć sobie prom do kosztów podróży.

Termin to ostatni tydzień sierpnia i pierwszy września.

Dawno nie byliśmy w HR, pamiętam tylko że 10 lat temu było taniej, ale i apartamenty nieco gorsze i dalej od plaży.

2 lata temu w Grecji na Halkidikach za porównywalny standard i położenie, płaciliśmy nieco ponad 80 euro doba.

Termin będzie już lekko po szczycie sezonu, czy warto negocjować i do jakiego poziomu walczyć? Z tego co widać na stronie nie mają na terminy obłożenia.

Będę wdzięczny za sugestie od doświadczonych ;)
Użytkownik usunięty
Re: ceny apartamentów, czy negocjować?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.01.2015 20:13

Nigdy nie zaszkodzi negocjować, najwyżej nie będą chcieli spuścić z ceny :wink:

Nie znając dokładnej lokalizacji i wyposażenia apartamentu trudno w ciemno coś napisać, czy to dużo, czy to jest mało.
Na razie mój gust to jest dużo :roll:
No, ale może są złote klamki i basen :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: ceny apartamentów, czy negocjować?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2015 20:45

wtopek napisał(a):Czy 100 euro/doba za apartament 4-osobowy to cena normalna jak na Chorwację?

Mamy upatrzone dwie lokalizacje, jedna na Korculi, druga na Hvarze. Obie przy samej plaży, dobry wypas/wyposażenie, ale też nie jakiś straszny luksus, obie w kameralnych zatoczkach, ale też nie na odludziu. W sam raz aby uniknąć tłumu, ale też w razie czego na szybko pojechać sobie "do miasta". Na kontynencie generalnie taniej, a tu trzeba jeszcze doliczyć sobie prom do kosztów podróży.

Termin to ostatni tydzień sierpnia i pierwszy września.

Wg powyższego opisu, to cena normalna jak na rok 2015 :wink:
Jeśli jeszcze w tym jest klima i taksa, to cena 25 euro za osobo/dobę jest OK.

Tak jak Lednice napisał, negocjować zawsze można - ale skutku nie gwarantuję :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.01.2015 20:52

Koniec sierpnia i początek września :?: :roll:
Sezon się już wtedy kończy 8)

Diabeł tkwi w szczegółach
Da się znaleźć coś, co kosztuje znacznie taniej, ale te szczegóły :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2015 21:20

Lednice napisał(a):Koniec sierpnia i początek września :?: :roll:
Sezon się już wtedy kończy 8)

Diabeł tkwi w szczegółach
Da się znaleźć coś, co kosztuje znacznie taniej, ale te szczegóły :roll:

Znacznie taniej, to ile za osobo/dobę - 15 euro :?:
Wątpię czy w dobrej lokalizacji i z udogodnieniami taka cena nawet w tym terminie realna w 2015 roku.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: ceny apartamentów, czy negocjować?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.01.2015 21:24

Janusz Bajcer napisał(a):Jeśli jeszcze w tym jest klima i taksa, to cena 25 euro za osobo/dobę jest OK.

We wrześniu? Chyba tylko w... Breli. :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: ceny apartamentów, czy negocjować?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2015 21:40

Mikromir napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Jeśli jeszcze w tym jest klima i taksa, to cena 25 euro za osobo/dobę jest OK.

We wrześniu? Chyba tylko w... Breli. :mrgreen:

Wtopek pytał o ostatni tydzień sierpnia ... może za 20 euro już gdzieś znajdzie ... :mrgreen:
Taniej pewnie też gdzieś daleko od morza :mrgreen:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.01.2015 21:51

Na Hvarze widziałam, jak po 15 sierpnia ilość ludzi zmalała o ok. 25-30%. A byłam tylko do 19.VIII. To ma wpływ na ceny apartmanów. No chyba, że mówimy o samym mieście Hvar i okolicach - tam cenowo jest prawie jak w Breli. :wink:

Za mało informacji o lokalizacji apartamentu na każdej z wysp, żeby autorytarnie stwierdzić, że to normalna cena w tym terminie. Bo ja miałam oferty z Korčuli na lipiec 2015 (do 20.) po 11,5 euro na głowę nad samym morzem z prywatną plażą. Też w spokojnym miejscu i to w raczej ładnych apartmanach.
Różne miejsca na tej samej wyspie mają swoje różne ceny. Wiele zależy od popularności i - powiedzmy - sławy miejscówki.
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 08.01.2015 22:07

Korcula to Prizba, a Hvar to okolica Milny.

W cenie klima, podatek, parking, internet, korzystanie z łódki i standardowe usługi apartamentowe - sprzątanie, pościel itp....

Plaże żwirowe, nie betony i pomosty.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.01.2015 22:16

Jak na Prižbę to o wiele za dużo, jak na Milnę nie wiem, nie interesowała mnie ta miejscowość na urlop. Podejrzewam jednak,że z racji bliskości Hvaru oraz urokliwych zatunelowych zatok ta cena będzie zbliżona do obowiązujących tam w sezonie.
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 08.01.2015 22:42

Poprawka, Korcula to 100 €/doba w tygodniu sierpniowym, 70 € w tygodniu wrześniowym
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dalmacja południowa ceny apartamentow
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone