Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy ktoś jechał z biurem podróży Skarpa ???

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 29.07.2005 19:27

Plumek napisał(a):ok - nie nazwales jawnie. taka byla sugestia.

plumek


nie było tam takiej niejawnej sugestii
gjarg
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gjarg » 29.07.2005 22:28

HMMM, to mnie pocieszacie :x , mam nadzieję że nie będzie tak źle, jak wrócimy to napiszę jak było, Pani w bp bardziej wciskała mi wyjazd Retmanem, ale był droższy, i na katalogu Hotel nie wyglądał najpepiej, gdzieś chyba w baskij Vodzie, czy coś takiego
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 30.07.2005 02:26

gjarg napisał(a):HMMM, to mnie pocieszacie :x , mam nadzieję że nie będzie tak źle, jak wrócimy to napiszę jak było, Pani w bp bardziej wciskała mi wyjazd Retmanem, ale był droższy, i na katalogu Hotel nie wyglądał najpepiej, gdzieś chyba w baskij Vodzie, czy coś takiego


A ze Skarpą dokąd w końcu jedziesz?

Plumek
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 30.07.2005 15:54

canoee
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 31.07.2005
z Murteru 5 lat temu

Nieprzeczytany postnapisał(a) canoee » 31.07.2005 02:24

5 lat temu wracalam ze Skarpa z Murteru do Krakowa. Bilet był kupowany w Chorwacji w biurze podróży w Murterze. Byliśmy zadowoleni - dobra organizacja i miła obsługa.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 31.07.2005 15:11

Plumek napisał(a):ok - nie nazwales jawnie. taka byla sugestia.

plumek


bzdury wypisujesz,
poczytaj raz jeszcze
gjarg
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gjarg » 31.07.2005 22:27

Kompleks Solaris, k. Sybenika
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 31.07.2005 22:56

gjarg napisał(a):Kompleks Solaris, k. Sybenika


A to byłam tam jakieś 4 lata temu, a kompleks jest po niedawnym remoncie i ponoć fajny :)
Poniżej cytat z grupy dyskusyjnej pl.rec.turystyka.zorganizowana:

"> > Czy ktoś podróżował z Biurem Skarpa lub Orlando Travel (oba biura są z
> > Krakowa i ponoć są bez zarzutu). Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie.
> > Pozdrawiam-Monia
> http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=25411827

Potwierdzam w 100 % to co napisano na forum pod tym linkiem - wlasnie wysiadlem z tego chorego autokaru. Jezdza starymi gratami, zbieraja po drodze wszystkich kogo mozna, i trwa to w nieskonczonosc.
W naszym przypadku (kupilismy sam przejazd) ktos nas wpisal w niewlasciwy dzien wyjazdu i tak sie zaczely nasze przejscia. Nikt nie wie, kiedy ktos tym autokarem w koncu przyjedzie, piloci niekompetentni - albu raczej bezradni, podwiezli nas jednym autokarem do MAkarskiej - wysadzili na stacji paliw " zabierze Panstwa nastepny autokar co jedzie z Neum" Autokar przyjechal po poltorej godzinie - siedzielismy na prawie 40 stopniowym upale na ruchliwej stacji paliw czekajac na autokar. Potem sie zaczela zwozka po hotelach calego chyba wybrzeza - ludzie stali przed hotelami po 4h - bo juz tyle zlapalismy opoznienia, zli, spoceni, bez mozliwosci odejscia z parkingu - bo nikt nie wie, kiedy ten autokar przyjedzie.
Natomiast wszyscy byli zgodni - warunki w oferowanych noclegach czy to kwaterach czy hotelach - dobre i odpowiadaja ofercie.
Wydaje mi sie ze lepiej wziac pociag do Zagrzebia z przesiadka w Budapeszcie (jesli jedziesz z Krakowa), z Zagrzebia luksusowe autobusy zawioza Cie w dowolne miejsce na Wybrzezu, a z ulicy znajdziesz spokojnie miejsce za 15 eur za osobe bez najmniejszego klopotu.
Czyste cieple morze, plaza i mila atmosfera nie zaleza od Skarpy i nie dawajmy im juz wiecej zarabiac pieniedzy na chorwackim sloncu.
Wojtek"


Życzę udanego wypoczynku!

Plumek
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 01.08.2005 14:03

Na każde Biuro znajdziecie takie opowieści i pewnie nawet prawdziwe. Najlepiej jechać samemu jak się tylko da
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
czy ktoś jechał z biurem podróży Skarpa ??? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone