Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

czy był ktoś? pytanie o dwa apartamenty w Čaklje

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MSzulz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) MSzulz » 16.01.2015 18:26

Witam serdecznie wszystkich

W tym roku po dłuższej przerwie chcemy jechać na Riwierę Makarską, właśnie usilnie poszukuje apartamentów i chciałam podpytać czy ktoś był może w którymś z poniższych apartamentów:
Villa Dado, ČAKLJE LILI NOLA BR. 5, PODGORA - martwi mnie trochę, że nie jest w pierwszej linii brzegowej i nie wiem czy damy radę z 4-latką i dodatkowo wózkiem
Apartmani Emilija, 21 327 Podgora, Čaklje 15 - bardzo tanio, ale nie mogę poszukać żadnych zdjęć apartamentów

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Garo&Justa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 01.04.2015 20:43

W tym roku jedziemy do Emilijii
Super kontakt, apartament 2+2 (sypialnia dla 2 osób, pokój z aneksem też dla 2 osób, łazienka i duży taras z widokiem na morze i góry) przy samej plaży
Zaliczka wpłacona, czekamy na drugą połowę lipca :)
Poniżej link do apartamentów
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 15.05.2015 18:16

Garo&Justa napisał(a):W tym roku jedziemy do Emilijii

Koniecznie wrzućcie później zdjęcia apartmanu i okolicy :) oraz informacje jak to tam ostatecznie cenowo wychodzi :)
bartpajak
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartpajak » 14.02.2016 21:55

Witam :)
Mam w planach wybrać się w tym roku do Podgory Caklje. Znalazłem ciekawy apartament w dobrej cenie w Villa Dado. Czy ktoś był w tych apartamentach? Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
jaco78
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco78 » 08.10.2016 16:25

Witam
Czy był ktoś w apartamencie Emilija w Podgorze?
Czy klima która znajduje sie w salonie schładza również sypialnię (chodzi mi o apartament 2+2)?
Jak ogólne wrażenia z tego obiektu?
Dzięki za odpowiedź.
max21
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 28.01.2017 19:09

Witam,
Ponawiam pytanie odnośnie pobytu w Apartmani Emilija, Podgora, Čaklje 15.
Czy ktoś był w tym apartamencie i ewentualnie może coś podpowiedzieć .
Z góry dziękuje :)
Zbyszek
Franko45
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franko45 » 05.05.2017 21:02

Witam,
jaco78
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco78 » 29.12.2017 16:44

Jakie wrażenia z pobytu, czy klima daje rade schłodzić oba pokoje w aprtamencie 2+2 ???
Pozdro
Garo&Justa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 11.02.2018 18:17

Byliśmy u Emilijii w Podgorze ul. Caklje.
Z tego co pamietam to był to apartament brown.
Wchodząc do apartmanu masz mały korytarzyk, na wprost łazienka, po lewej sypialnia z łazienką a po prawej pokój do spania z małym aneksem kuchennym.
Klima znajdowała się w korytarzyku. Schładzała pomieszczenia obok pod warunkiem działania przez kilka godzin
Franko45
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franko45 » 11.02.2018 23:31

Witam wszystkich pytających o apartamenti w Padgora ul Caklije 15. Muszę napisać ze są to wspaniali ludzie, zawsze służą pomocą łącznie z zawiezieniem do przychodni lekarskiej, klimatyzacja jest super sprawna.Sklep pod bokiem, plaża bliska na której zostawia się praktycznie wszystko łącznie z leżakami ,pontonami,parasolami.Czego chcieć więcej, byłem w 2017 roku pod koniec lipca tylko 14 dni.
edytakre
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytakre » 10.06.2019 09:50

Mam prośbę do użytownika Franko45 - czy mógłbyś podać mi adres e-mail do właścicieli Apartamentów Emilija w Podgorze, ul Caklije 15.? Może masz wizytówkę. Chciałabym podpytać o wolne terminy.
Dziękuję
jaco78
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco78 » 22.07.2019 17:53

Byliśmy na początku lipca w apartamentach w Podgora Caklje 15. Wrażenia: największym plusem jest boski widok z balkonu, na którym jest markiza która chroni przed słońcem jak już go mamy dość ;) Mieliśmy 2 apartamenty na 2 piętrze, od strony morza. Klimatyzacja dobrze schładzała ale tylko pomieszczenie w którym była (do sypialni mało co dolatywało). W drugim apartamencie klima lepiej schładzała (była skierowana na ściane a u nas na drzwi balkonowe, może dlatego). Odnowione łazienki, natomiast pokoje ładnych pare lat farby nie widziały ;) Do tego stare skrzypiące szafy, sypiąca się sciana koło drzwi...Ogólnie jak za tą cene przy samej plaży z pięknym widokiem to ok, pierwsze wrażenie jest tylko słabe. Także jak ktoś szuka tanich apartamentów przy samej plaży (bez tłumów) i z super widokiem a przymknie oko na niedoskonałości to polecam!
Garo&Justa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 22.07.2019 20:12

A jakie ceny teraz u Emilijii? W 2015 za app Brown brała 85E.
jaco78
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco78 » 07.08.2019 22:48

Garo&Justa napisał(a):A jakie ceny teraz u Emilijii? W 2015 za app Brown brała 85E.

Byliśmy od 27 czerwca do 8 lipca to płaciliśmy 65 euro. Od 8 lipca cena wzrastała do 85 euro za apartament 2+2
Garo&Justa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 08.08.2019 07:47

Czyli ceny takie same.
Nie jest tanio ale okolica świetna no i przy samej plaży.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019