Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarnogóra - Utjeha

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
adrianekpiaski
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 23.04.2014
Czarnogóra - Utjeha

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrianekpiaski » 23.04.2014 23:14

Cześć Wszystkim

Piszę z wielką prośbą o pomoc...
w czerwcu(od 14.06) wyjeżdżamy z żonką i 2-letnia córeczką na 2 tygodniowy wypoczynek na Czarnogórę.. i tu mam dylemat jadę z małym dzieckiem i szukam jakiegoś tranzytowego noclegu w Chorwacji (ok. 40 eu) na 2 dni co moglibyście polecić?? jakieś sprawdzone noclegi.... Myślałem coś w okolicach Szybeniku...


pozdrawiam

Adrian
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2014 12:08

W połowie czerwca znajdziesz kwaterę w ciemno, ale szukałbym jej gdzieś za Splitem, bo bliżej do Dubrownika i Czarnogóry :idea:
adrianekpiaski
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 23.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrianekpiaski » 24.04.2014 12:57

Mam taki pomysł z tym że i małą obawę bo jadę z małym dzieckiem :)

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone