Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarnogóra snorkeling

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
justyna1002
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.04.2013
Czarnogóra snorkeling

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna1002 » 26.05.2015 17:14

Witam wszystkich CROmaniaków :)
od dwóch lat czytam forum i najczęściej znajduję wszystkie potrzebne informacje, ale z tym tematem mam problem :(
Jedziemy po raz pierwszy do Czarnogóry i chcielibyśmy wybrać możliwie najlepszy region do popływania z rurką. Mamy trochę doświadczeń z Chorwacji (Primosten, okolice Dubrovnika) i zastanawiamy się, czy Montenegro nas nie rozczaruje pod tym względem? :)

czytałam, że w Buljaricy jest życie podwodne, ale średnie :(
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 26.05.2015 21:10

Witam
W zeszłym roku byłem ponad dwa tygodnie w Herceg Novi w Czarnogórze. Jak dla mnie, życie wodne bardzo bogate i obfite. 2 metry od brzegu znalazłem całkiem dużą ośmiornicę, pływało też sporo rybek większych i mniejszych)
Link do filmu z ośmiornicą:
justyna1002
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna1002 » 27.05.2015 10:10

dziękuje bardzo artur77 za odpowiedź. Planowaliśmy zatrzymać się po drugiej stronie zatoki, ale chyba to przemyślimy :) Fajnie zobaczyć ośmiornice na wakacjach, nie tylko na talerzu ;)
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 27.05.2015 20:15

justyna1002 napisał(a):dziękuje bardzo artur77 za odpowiedź. Planowaliśmy zatrzymać się po drugiej stronie zatoki, ale chyba to przemyślimy :) Fajnie zobaczyć ośmiornice na wakacjach, nie tylko na talerzu ;)


Nie ma za co) :)

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone