napisał(a) Użytkownik usunięty » 14.04.2021 11:47
Czy to się komuś podoba czy nie, jedynym sposobem na wyjście z tej sytuacji jaką mamy obecnie są masowe szczepienia, szczególnie przy tak "zdyscyplinowanym" narodzie jakim są Polacy (ale nie tylko) i innej alternatywy nie ma. Antyszczepionkowcy to nieliczna grupa, która próbuje wrzucać jakieś mało wiarygodne pierdoły z mediów społecznościowych w celu usprawiedliwienia swojej postawy. Kiedyś nie było internetu, wszyscy szczepili dzieci, teraz wielu nie szczepi dzieci gdyż naczytają się bzdur w internecie i nie dają sobie powiedzieć, że mamy 21 wiek a nauka idzie grubo do przodu. Dzięki rozwojowi nauki i techniki, Policja, która kiedyś nie potrafiła ustalić sprawcy przestępstwa na podstawie zebranego materiału dowodowego, teraz zgarnia przestępców na podstawie tych samych dowodów po 20 latach od popełnienia przestępstwa. Technika też poszła do przodu, teraz każdy ma smartfon, tablet i niewielu zdaje sobie sprawę z tego jak jak narażeni jesteśmy na cyberataki i jak jesteśmy inwigilowani. Wychodzimy z galerii handlowej i prośba o ocenę miejsca w którym byliśmy...ale to nie przeszkadza, przecież to takie fajne podobnie jak dziesiątki aplikacji, które instalujemy w swoim telefonie i dajemy im dostęp do całego swojego zasobu jaki tam się znajduje.
A co niektórym proponuje przeczytać sobie listę reakcji niepożądanych aspiryny...nikt pewnie sobie tym głowy nie zawraca, miód też może zabić alergika.