Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2010 - wycieczka objazdowa

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
annauvb
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 15.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 21.01.2012 15:31

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pomnik Karjla Tomislava
Obrazek
annauvb
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 15.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 21.01.2012 15:33

dworzec kolejowy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
annauvb
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 15.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 21.01.2012 15:41

ogród botaniczny
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
annauvb
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 15.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 21.01.2012 15:49

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

budynek Archiwów
Obrazek

Teatr Narodowy
Obrazek

pomnik św. Jerzego
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

opuszczamy Zagrzeb...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

byle do następnego razu... :)

THE END

Zapraszam również do fotorelacji z innych naszych wyjazdów:

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=34917

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=34785
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.01.2012 16:37

annauvb napisał(a):Obrazek


Co to takiego?

Dzięki za tak dużo zdjęć - szczególnie z Zagrzebia.


Pozdrawiam
annauvb
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 15.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 22.01.2012 11:27

Jacek S napisał(a):
annauvb napisał(a):Obrazek


Co to takiego?

Dzięki za tak dużo zdjęć - szczególnie z Zagrzebia.


Pozdrawiam



Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co to za roślina... Przez ogród botaniczny przeszliśmy szybko, bo to była końcówka czasu wolnego i musieliśmy wrócić na umówione miejsce, nie przyszło mi do głowy zapamiętać czy zapisać nazwy... Wybacz, może następnym razem :)
Ogród jest piękny, z altankami i ławeczkami, na pewno wart jest zobaczenia i pobycia w nim dłuższy czas :)
barsa
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 20.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barsa » 22.01.2012 14:06

może Dżakfrut (Jackfruit)?
owoc drzewa bochenkowego.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 05.02.2014 09:58

Bardzo fajna relacja.Wiele miejsc odwiedziłam,w Neum chodziłam Waszymi śladami :) a wiele jeszcze przede mną.pozdrawiam
jago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jago » 08.05.2014 17:39

Jak na mój gust za dużo fotek z szczegółami architektonicznymi. Ponadto cześć fotek nadaje się raczej do albumu rodzinnego a nie do publicznej prezentacji. Z całości pozostawiłbym tylko 1/3 zdjęć.
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 18.05.2014 13:59

A ja uważam, że fajnie, że wstawiłaś dużo fotek (w końcu to dział "Chorwacja w naszym obiektywie"), a i jak się widzi fizycznie osobę opisującą swoją wyprawę to lepiej się można wczuć w klimat. Pozdrawiam PS. Czy oprócz wyprawy 2008, 2010 i 2011 jest jeszcze coś na forum Twojego autorstwa? Pytam, bo ja jak na razie byłam w Chorwacji klika razy i zawsze na objazdówkach :papa:
annauvb
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 15.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 05.06.2014 19:14

Do jago:

Chciałam zauważyć, że Chorwacja to nie tylko morze, plaże, łodzie, nurkowanie, piwko i balangi. To również architektura. Doskonale zachowana historia Chorwacji i Europy. Co w tym złego, że umieszczam zdjęcia architektury, czasem w detalach? Z chęcią zrobiłabym zdjęcia każdego najmniejszego zakątka, ale te dwa tygodnie przeznaczone na wakacje to za mało. Wiem, że moje zdjęcia nie są doskonałe. Tyle, że ten wątek to Chorwacja w naszym obiektywie, zdjęcia amatorskie, typowo turystyczne. Jeśli Cię to razi, zapraszam na inne wątki. :)
Hmmm, moje zdjęcia do albumu rodzinnego? owszem, to jest album również i rodzinny, jak większość innych tutaj. Z tą jedną różnicą, że my bez dzieci, a inne relacje są ich pełne (czyżbyś tego nie zauważył?) Naturalne jest, że wakacje spędza się rodzinnie lub z przyjaciółmi, to dlaczego nie można tego udokumentować na zdjęciach?
A może zazdrościsz takich cudownych wakacji? Nie musisz. Bierz rodzinę, przyjaciół, nawet chomika i wyruszaj do Cro. Przygoda czeka. I ja czekam na Twoje zdjęcia. :)

Do Sara 76:

Dziękuję za miłe słowa. :)
Do Cro jeździmy co roku, natomiast ostatnio nie udzielałam się na forum. Nie umieszczałam zdjęć, ponieważ było ich mniej i z tych samych miejsc (głównie Trogir i Split). Nie chciałam dublować wątków/postów. Ale sprawdzę swoje archiwum i może znajdę kilka zdjęć, która nadadzą się do przesłania.
W tym roku we wrześniu będziemy na Hvarze, więc powinnam mieć masą nowych zdjęć. Mam nadzieję umieścić je na forum po powrocie.

Pozdrawiam forumowiczów. :)
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 05.06.2014 20:53

W takim razie czekam na relację "2014" z Hvaru. PS. udanego wyjazdu, niesamowitych wrażeń i odpoczynku :papa:
jago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jago » 05.06.2014 22:35

annauvb napisał(a):Do jago:

Chciałam zauważyć, że Chorwacja to nie tylko morze, plaże, łodzie, nurkowanie, piwko i balangi. To również architektura. Doskonale zachowana historia Chorwacji i Europy. Co w tym złego, że umieszczam zdjęcia architektury, czasem w detalach? Z chęcią zrobiłabym zdjęcia każdego najmniejszego zakątka, ale te dwa tygodnie przeznaczone na wakacje to za mało. Wiem, że moje zdjęcia nie są doskonałe. Tyle, że ten wątek to Chorwacja w naszym obiektywie, zdjęcia amatorskie, typowo turystyczne. Jeśli Cię to razi, zapraszam na inne wątki. :)
Hmmm, moje zdjęcia do albumu rodzinnego? owszem, to jest album również i rodzinny, jak większość innych tutaj. Z tą jedną różnicą, że my bez dzieci, a inne relacje są ich pełne (czyżbyś tego nie zauważył?) Naturalne jest, że wakacje spędza się rodzinnie lub z przyjaciółmi, to dlaczego nie można tego udokumentować na zdjęciach?
A może zazdrościsz takich cudownych wakacji? Nie musisz. Bierz rodzinę, przyjaciół, nawet chomika i wyruszaj do Cro. Przygoda czeka. I ja czekam na Twoje zdjęcia. :)


Pozdrawiam forumowiczów. :)


Sorry jak uraził Ciebie mój post - nie taki miałem zamiar. Wyraziłem tylko swoje subiektywne odczucie które może być oczywiście różne od Twojego lub innych forumowiczów. W każdym razie Twoja galerię obejrzałem całą i oczywiście też zerknę na fotki które zamieścisz z tegorocznych wakacji. Jeśli chodzi o moją galerię to jej nie mam jednak zamieściłem parę pstryków w tym wątku: bosnia-i-hercegowina-2009-neum-doskonala-baza-wypadowa-t41582-45.html#p1336893
A tak ap ropo nie zazdroszczę Twoich cudownych wakacji, gdyż moje wcale nie są gorsze. Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Chorwacja 2010 - wycieczka objazdowa - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone