Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2008 - (Primosten & Rogoźnica)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 20.08.2008 12:19

Bourbon napisał(a):
:-), faktycznie niezły zbieg okoliczności - chętnie wymienię się z Twoim facetem zdjęciami lub filmem :evil: ze spacerków :-)

Pozdrówka
Bourbon



Super! Też chętnie się wymienimy! :lol: Tylko na film trzeba jeszcze trochę poczekać bo dopiero po niedzieli będziemy mieć program do obróbki avchd. Na razie mamy masę krótkich ujęć, które musimy jakoś zespolić. Wyślij mi na maila namiar to wyślemy Ci płytę:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrowienia ode mnie i od mojego faceta :lol:
bibinie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 09.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bibinie » 23.08.2008 22:24

Knicz Mirosław napisał(a):BURBONIE
w/g fotek i wyrażonej chęci mojej połowy by wrócić w rejon pierwszej Chorwacji aż mi podskoczyła ta sama chęć, jeśli to możliwe podaj namiary na kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję

Witam;
Jeśli to nie kłopot, my też byśmy poprosili o przesłanie namiaru na kwaterę na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dzięki
Pozdrawiamy K&K&:)k:)
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 25.08.2008 10:38

Jakie znajome widoki :lol:
Się romarzyłam :roll: :hearts:
Lupus37
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lupus37 » 28.09.2008 23:04

Bourbon!!! WIELKIE dzięki za wspaniałą relację, zdjęcia znakomite, ale co najważniejsze! - dzięki tym wspaniałym fotkom pomogłeś nam w wyborze przyszłorocznego miejsca naszego wypoczynku, bowiem zastanawialiśmy się od dłuższego czasu czy wrócimy na Ciovo czy może właśnie Primosten, który odwiedziliśmy dwukrotnie będąc w 2007 roku w Okrugi Donji.
Jeszcze raz dzięki :lol: POZDRAV

A tak na marginesie: może masz jakieś namiary na fajne apartamenty w Primosten? Jeśli tak please mailing: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
BIG Thanx
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.09.2008 08:06

Zdjęcie Nr 25 - dla mnie bomba (pozostałe również :) )
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 29.09.2008 09:07

Fotki super, miejscowość wydaje się też ładna, ale pleże chyba dość niebezpieczne dla ludzi z małymi dziećmi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.09.2008 10:30

Andrzej S napisał(a):Fotki super, miejscowość wydaje się też ładna, ale pleże chyba dość niebezpieczne dla ludzi z małymi dziećmi.


Primošten to SUPER miasteczko , a plaże dla dzieci też tam są :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 29.09.2008 10:48

Andrzej S napisał(a):Fotki super, miejscowość wydaje się też ładna, ale pleże chyba dość niebezpieczne dla ludzi z małymi dziećmi.


Jak małymi dziećmi? Primosten, to takie cudne miasteczko, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Plaże są bardzo zróżnicowane - są i skałki, jest żwirek, są łagodne zejścia do wody i takie gdzie można od razu skakać :lol: . Moje dziecię zdecydowanie preferuje skałki, żeby od razu zrobić chlup na głęboką wodę, no i "na główkę" poskakać ( a raczej na brzuch :wink: ).
W zatoczce przy hotelu Zora jest najwięcej rodzin z dziećmi, ponieważ tam właśnie są kamyczki i łagodne zejścia do wody, a wzdłuż plaży rosną drzewka, które dają cień maluchom. :papa:
kw
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 932
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kw » 29.09.2008 10:53

Janusz Bajcer napisał(a):
Andrzej S napisał(a):Fotki super, miejscowość wydaje się też ładna, ale pleże chyba dość niebezpieczne dla ludzi z małymi dziećmi.


Primošten to SUPER miasteczko , a plaże dla dzieci też tam są :lol:

Co widać na zdjęciu:
Obrazek
Justyna1984
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justyna1984 » 19.07.2010 09:18

Co prawda mamy rok 2010, ale dopiero dziś odkryłam relację i muszę napisać, że o mało nie doznałam szoku jak zobaczyłam te piękne zdjęcia!!
pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja 2008 - (Primosten & Rogoźnica) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone