Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chciałem Ograbić Orebić, ale Baśce Vody odeszły...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piotr.H
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr.H » 17.05.2012 20:45

Dzisiaj przeczytałem całą relację. W sumie to się cieszę że dopiero teraz bo nie musiałem czekać na kolejne relacje. Miałeś rację pisząc że kiedyś będzie ona wyglądała lepiej.
Moje gratulacje.
Właśnie w te wakacje jedziemy do Baski Vody tylko że cały czas termin wyjazdu mi się przekłada (mam nadzieję że 01.07 w końcu wyjedziemy).

Mam prośbę puść mi na maila namiary na kwaterę i kilka fotek na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 18.05.2012 00:39

Piotr.H napisał(a):...Miałeś rację pisząc że kiedyś będzie ona wyglądała lepiej.


Mam prośbę puść mi na maila namiary na kwaterę i kilka fotek na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Chodziło mi o to, że kiedyś się ją będzie fajnie czytało:)

Daj mi chwilkę, bo muszę je znaleźć i...muszę jeszcze znaleźć chwilkę czasu. Myślę, że w niedzielę się uda.
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 20.05.2012 18:31

Baaardzo fajnie napisane, masz chłopie talent :sm: I zgodzę się co do tego, że Chorwacja "wciąga" - to jedyny kraj, do którego z premedytacją wracamy (wspólnie po raz trzeci, a licząc wyjazd bezdzietny to czwarty) i to na wyraźną prośbę młodego pokolenia. A taki prawdziwie jadranski klimat czuję jak wyjeżdżam z tunelu Sv. Rok.

Zastanawiamy się, dokąd pojechać w tym roku - oczywiście dokąd w Chorwacji :lol: - i wypada nam gdzieś w okolicach Splitu, poprzednio był Pag i Biograd, a jak już będziemy starzy i bogaci to pojedziemy na Istrię 8)

Z tym, że na wyraźną prośbę dzieci będziemy szukali kempingu. Może widzieliście jakiś w okolicy?

Pozdrawiam i zaczynam się powoli pakować ;)

A - gdyby jakieś fotki się trafiły to też chętnie przyjmę, podobnie jak i namiary niekoniecznie publiczne, na emalię: drkropi(małpa)gmail.com.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.10.2013 21:13

No to przeczytałam i powiem ... pokpiłeś sprawę, bo ani z Ciebie łupieżca ani położnik, więc co to za tytuł ? 8O
Jedyne co się sprawdziło to stare MB :lol:

Potem przysiądę do następnych popier ..., ale póki co trzeba rozprostować kości :papa:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 01.11.2013 00:35

Kenik napisał(a):No to przeczytałam i powiem ... pokpiłeś sprawę, bo ani z Ciebie łupieżca ani położnik, więc co to za tytuł ? 8O
Jedyne co się sprawdziło to stare MB :lol:

Potem przysiądę do następnych popier ..., ale póki co trzeba rozprostować kości :papa:


Tytuł jak tytuł... Inny do głowy nie przyszedł.

Trupa widzę odkopalas :-).

A z tym "starym MB", to w czym rzecz? :-) Pani Metajny jeszcze wtedy nie była mi znana.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.11.2013 13:25

MRK napisał(a):Tytuł jak tytuł... Inny do głowy nie przyszedł.

Trupa widzę odkopalas :-).

A z tym "starym MB", to w czym rzecz? :-) Pani Metajny jeszcze wtedy nie była mi znana.


Tytuł dla mnie mylący, ale bardzo trzymał w napięciu. Nie mogłeś coś podkoloryzować, żeby wyszła i grabież i narodziny ? ;)
Jak pisałam o skojarzeniach z MB przy Metajnowej Lady to nie wiedziałam, że masz coś wspólnego ze starymi MB. Teraz jak doczytałam jeszcze o e-fajkach to już moje skojarzenia ... ech lepiej nie mówić.
Lepiej poczytam o kolejnych Twoich "trupkach" ;)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.11.2013 10:43

MRK jeszcze nie przeczytałem w całości Twojej relacji tylko wybiórczo. Bardzo odpowiada mi w relacji szczegółowość i statystyka.
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 02.11.2013 11:01

darek1 napisał(a):MRK jeszcze nie przeczytałem w całości Twojej relacji tylko wybiórczo. Bardzo odpowiada mi w relacji szczegółowość i statystyka.


Zabezpiecze się pytając: to ironia,czy piszesz poważnie? :-)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.11.2013 13:58

Tym razem poważnie.
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 02.11.2013 14:49

Na punkcie statystyk itp mam troszke fiola. Odkąd pamiętam. A szczegółowość...Jak szczegółowa jest relacja, wiem tylko ja:-). Pisząc akurat ta relację, miałem w pamięci to, że sam z takowych korzystałem i chciałem pomoc innych...A ponadto, skoro już ją piszę, to robie to też dla siebie. Teraz, jak czytam, to te szczegóły właśnie przywołują wspomnienia i inne, pominięte szczegóły :-).

Też lubię takie rzeczy w relacjach.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chciałem Ograbić Orebić, ale Baśce Vody odeszły... - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone