Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cena paliw po drodze do CRO

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 06.07.2014 00:04

kaliope napisał(a):widze, że ON na Chorwacji ponad 6 zł...lekki szok. A jak na Węgrzech? Zastanawiam się czy wziąć full bak na Węgrzech czy w chorwacji

w Chorwacji!! :!: :!:
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 06.07.2014 07:36

siwyyy77 napisał(a):Miałem nieprzyjemną sytuację z 1.5 DCI w Rumuni ...
N


Dziwne ???? 1,5 DCi bardzo popularny w Rumunii.

Wybacz, możesz mnie obrzucić błotem, nie pogniewam się, ale myślę że wiesz 1,5 DCi to najbardziej awaryjna jednostka silnikowa
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 06.07.2014 08:29

telepol napisał(a):
siwyyy77 napisał(a):Miałem nieprzyjemną sytuację z 1.5 DCI w Rumuni ...
N


Dziwne ???? 1,5 DCi bardzo popularny w Rumunii.

Wybacz, możesz mnie obrzucić błotem, nie pogniewam się, ale myślę że wiesz 1,5 DCi to najbardziej awaryjna jednostka silnikowa


http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/o ... -dci/wl6h1
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 06.07.2014 08:35

kaliope napisał(a):widze, że ON na Chorwacji ponad 6 zł...lekki szok. A jak na Węgrzech? Zastanawiam się czy wziąć full bak na Węgrzech czy w chorwacji

Płacąc kartą wychodzi 5,85 no chyba że kupiłeś w Polsce Kuny po 0.610 lub więcej to napewno wyjdzie drogo :mrgreen:
kawa62
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 06.07.2014 09:00

edekstary napisał(a):Cześć :)
Czy ktoś z Was tankował ostatnio diesla w Czechach w miejscowości Mikulov? Albo przejeżdżał tamtędy i zwrócił uwagę na cenę diesla... Generalnie chyba udałoby się przejechać z Polski na jednym baku, ale obawiamy się tankować w Austrii czy Słowenii ze względu na cenę :P

Ja bym nie radził tankować w Mikulovie, jechałem kiedyś do Chorwacji z kolegą w dwa samochody i on zatankował w Mikulovie na ostatniej stacji przed granicą po lewej stronie (chyba BP). Dojechał tylko do Mistelbach po czym samochód zgasł i nie dał się już uruchomić. Musiał go zaholować do warsztatu w Mistelbachu
gdzie od razu powiedzieli że to od złego paliwa i nie jest to pierwszy taki przypadek.
Wylali mu całe paliwo ze zbiornika, przeczyścili cały układ paliwowy, powymieniali filtry i samochód odpalił.
A kolega lżejszy o kilkaset euro pojechał dalej. I tak właśnie "zaoszczędził" :-(
Pozdrawiam
Sławek
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 06.07.2014 11:31

kawa62 napisał(a):
edekstary napisał(a):Cześć :)
Czy ktoś z Was tankował ostatnio diesla w Czechach w miejscowości Mikulov? Albo przejeżdżał tamtędy i zwrócił uwagę na cenę diesla... Generalnie chyba udałoby się przejechać z Polski na jednym baku, ale obawiamy się tankować w Austrii czy Słowenii ze względu na cenę :P

Ja bym nie radził tankować w Mikulovie, jechałem kiedyś do Chorwacji z kolegą w dwa samochody i on zatankował w Mikulovie na ostatniej stacji przed granicą po lewej stronie (chyba BP). Dojechał tylko do Mistelbach po czym samochód zgasł i nie dał się już uruchomić. Musiał go zaholować do warsztatu w Mistelbachu
gdzie od razu powiedzieli że to od złego paliwa i nie jest to pierwszy taki przypadek.
Wylali mu całe paliwo ze zbiornika, przeczyścili cały układ paliwowy, powymieniali filtry i samochód odpalił.
A kolega lżejszy o kilkaset euro pojechał dalej. I tak właśnie "zaoszczędził" :-(
Pozdrawiam
Sławek


Mówisz o tej stacji?
https://www.google.pl/maps/@48.806686,1 ... t4rmkg!2e0
Marek40
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek40 » 06.07.2014 20:12

Benzyna ina 95 11.14 kun na inntych drożej
siwyyy77
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 12.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwyyy77 » 06.07.2014 23:19

telepol napisał(a):
siwyyy77 napisał(a):Miałem nieprzyjemną sytuację z 1.5 DCI w Rumuni ...
N


Dziwne ???? 1,5 DCi bardzo popularny w Rumunii.

Wybacz, możesz mnie obrzucić błotem, nie pogniewam się, ale myślę że wiesz 1,5 DCi to najbardziej awaryjna jednostka silnikowa


Dobrze, że mój silnik o tym nie wie i od ponad 6 lat zero problemów (odpukać)
Kupując byłem świadomy wad i zalet tej jednostki...
Jednak dobre paliwo, nie kręcić zimnego, dać ostygnąć turbinie i jednostka nie jest już tak awaryjna o czym piszą użytkownicy na forum Clio

Dlatego pytam o paliwo, bo to jednostka wrażliwa IMHO na tym punkcie :wink:

W Rumuni silnik popularny, ale często w ASO robią podobny zabieg jak u mnie ;), no i Rumuni wiedzą gdzie lać a gdzie nie.
andrzejzabrze
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejzabrze » 06.07.2014 23:48

Może ja się wypowiem i coś pomogę. Wczoraj wracałem z VODICE . Tam tankowałem na ina diesla class po 10,42 kuna . W Austrii na shell zaraz za granicą ze Słowenią po 10,559 euro.
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1512
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 06.07.2014 23:54

andrzejzabrze napisał(a): W Austrii na shell zaraz za granicą ze Słowenią po 10,559 euro.

Andrzej, nie ma tu jakiejś pomyłki?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.07.2014 00:15

To prawdopodobnie paliwo lotnicze :lol:
a swoją droga to w Chorwacji tankowałem diesla na Tifonie w czwartek po 11 ileś kun (drogo) ale bardzo dobre paliwo
a na INA po 10 ileś ,końcówek nie pamiętam bo jak mnie stać na wakacje za granicą to nie będę liczył różnicy 8-10zł na zbiorniku.
No i zależy kto po ile sobie liczy kuny lub euro to tyle mu wychodzi ile chce. :papa:
andrzejzabrze
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejzabrze » 07.07.2014 00:22

Przepraszam , moja pomyłka . Miało być 1,559 euro :)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.07.2014 00:34

andrzejzabrze napisał(a):Przepraszam , moja pomyłka . Miało być 1,559 euro :)

Tak też myślałem że nie leciałeś samolotem... ha ha,
a w porównaniu do cen polsko -chorwackich to mają drogie paliwa :papa:
kawa62
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 07.07.2014 08:55

edekstary napisał(a):
kawa62 napisał(a):
edekstary napisał(a):Cześć :)
Czy ktoś z Was tankował ostatnio diesla w Czechach w miejscowości Mikulov? Albo przejeżdżał tamtędy i zwrócił uwagę na cenę diesla... Generalnie chyba udałoby się przejechać z Polski na jednym baku, ale obawiamy się tankować w Austrii czy Słowenii ze względu na cenę :P

Ja bym nie radził tankować w Mikulovie, jechałem kiedyś do Chorwacji z kolegą w dwa samochody i on zatankował w Mikulovie na ostatniej stacji przed granicą po lewej stronie (chyba BP). Dojechał tylko do Mistelbach po czym samochód zgasł i nie dał się już uruchomić. Musiał go zaholować do warsztatu w Mistelbachu
gdzie od razu powiedzieli że to od złego paliwa i nie jest to pierwszy taki przypadek.
Wylali mu całe paliwo ze zbiornika, przeczyścili cały układ paliwowy, powymieniali filtry i samochód odpalił.
A kolega lżejszy o kilkaset euro pojechał dalej. I tak właśnie "zaoszczędził" :-(
Pozdrawiam
Sławek

Mówisz o tej stacji?


Tak, to jest ta stacja, kupowaliśmy tam też winiety na Austrię.
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 07.07.2014 19:47

W niedzielę na polskiej A1 (MOP Wieszowa-Orlen) ceny były następujące:
95 - 5.59
ON - 5.49
LPG - 2.59
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Cena paliw po drodze do CRO - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone