Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cena paliw po drodze do CRO

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 05.07.2014 12:06

Cześć :)
Czy ktoś z Was tankował ostatnio diesla w Czechach w miejscowości Mikulov? Albo przejeżdżał tamtędy i zwrócił uwagę na cenę diesla... Generalnie chyba udałoby się przejechać z Polski na jednym baku, ale obawiamy się tankować w Austrii czy Słowenii ze względu na cenę :P
bzyq74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1160
Dołączył(a): 21.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzyq74 » 05.07.2014 16:03

Na Shellu jest po 38,40, na Benzinie po 37,20
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 05.07.2014 16:40

Mam pytanie o ile ceny już poznałem to mam pytanie co do jakości paliw w Chorwacji i powiedzmy Austrii ( powinienem mieć połowę baku w tym momencie i odpoczynek tutaj by się przydał ) .Wiadomo samochody coraz wrażliwsze na jakość paliwa a o problemy z tego powodu w trasie chciałbym uniknąć.Ogólnie jest się czego obawiać czy raczej na wszystkich ,,markowych " , dużych stacja paliwo jest najwyższej klasy? Są kraje tranzytowe na Chorwację gdzie odradzacie tankowanie ale nie ze względu an cenę ale na jakość? Posty określające jakość paliw są dosyć stare i czy coś zmieniło się w tej kwestii ?
Pozdrawiam
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 05.07.2014 16:43

bzyq74 napisał(a):Na Shellu jest po 38,40, na Benzinie po 37,20


Dziękuję za odpowiedź :) Na Shellu był bardzo dobry gaz, więc pewnie w tym roku zatrzymamy się tam by zatankować Diesla:)
mendoza1973
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mendoza1973 » 05.07.2014 19:10

Na wczasy jedziecie z kalkulatorem czy po to aby wypocząć?
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 05.07.2014 19:21

mendoza1973 napisał(a):Na wczasy jedziecie z kalkulatorem czy po to aby wypocząć?



Niestety takie czasy
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 05.07.2014 21:24

mendoza1973 napisał(a):Na wczasy jedziecie z kalkulatorem czy po to aby wypocząć?


Masz w charakterze czepianie się drugiego człowieka czy po prostu takie hobby. Jak ktoś ma ograniczony budżet to musi sobie co nieco wcześniej obliczyć :) Nie wiedziałem, że taki problem jest spytać kogoś o cenę, tym bardziej że nie byłeś odpowiadającym a dokładającym swoje nikomu niepotrzebne 3 grosze 8)
piekarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 679
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekarz » 05.07.2014 21:35

mendoza1973 napisał(a):Na wczasy jedziecie z kalkulatorem czy po to aby wypocząć?


przeczytaj ze zrozumieniem temat wątku....
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 05.07.2014 21:35

edekstary napisał(a):
mendoza1973 napisał(a):Na wczasy jedziecie z kalkulatorem czy po to aby wypocząć?


Masz w charakterze czepianie się drugiego człowieka czy po prostu takie hobby. Jak ktoś ma ograniczony budżet to musi sobie co nieco wcześniej obliczyć :) Nie wiedziałem, że taki problem jest spytać kogoś o cenę, tym bardziej że nie byłeś odpowiadającym a dokładającym swoje nikomu niepotrzebne 3 grosze 8)

Przyjaciele fanatycy Chorwacji....nie spierajcie się, każdy ma swoją rację. Gdyby ktoś był jeszcze bardziej złośliwy napisał by, żeby zabrać ze sobą kanistry z paliwem z Polski na drogę, bo taniej! Forum jest po to, zeby się informować i odpowiadać na każde pytania. Pozdrawiam i życzę cudownych urlopów!!
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 05.07.2014 21:50

VONPLES napisał(a):
edekstary napisał(a):
mendoza1973 napisał(a):Na wczasy jedziecie z kalkulatorem czy po to aby wypocząć?


Masz w charakterze czepianie się drugiego człowieka czy po prostu takie hobby. Jak ktoś ma ograniczony budżet to musi sobie co nieco wcześniej obliczyć :) Nie wiedziałem, że taki problem jest spytać kogoś o cenę, tym bardziej że nie byłeś odpowiadającym a dokładającym swoje nikomu niepotrzebne 3 grosze 8)

Przyjaciele fanatycy Chorwacji....nie spierajcie się, każdy ma swoją rację. Gdyby ktoś był jeszcze bardziej złośliwy napisał by, żeby zabrać ze sobą kanistry z paliwem z Polski na drogę, bo taniej! Forum jest po to, zeby się informować i odpowiadać na każde pytania. Pozdrawiam i życzę cudownych urlopów!!


Nie mam w charakterze spierać się z drugim człowiekiem, jeżeli ten samoistnie nie szuka zaczepy :) Charakterów Polaków-kłótników, którzy zawsze się do czegoś przyczepią niestety nie zmienimy :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2014 22:18

Pb 95
Dzisiaj
Austria poza autostradami 1,39euro
Czechy 36 koron z hakiem
siwyyy77
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 12.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwyyy77 » 05.07.2014 22:58

Miałem nieprzyjemną sytuację z 1.5 DCI w Rumuni (na dość dużej stacji zatankowałem lipną rope, koszty to spuszczenie ropy i wymiana filtra paliwa) kilka lat temu więc spytam...

Najpierw jadę przez Węgry (wypad na baseny termalne) i tu będę musiał zatankować
Jak tam z ropą jakieś rodzaje mają? bym nie zatankował dziadostwa do maszyn rolniczych...
Podobnie jak z ropą na Chorwacji, jakie rodzaje i co tankować (jaki rodzaj i na jakiej stacji) ?
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 05.07.2014 23:19

Roland90 napisał(a):Mam pytanie o ile ceny już poznałem to mam pytanie co do jakości paliw w Chorwacji i powiedzmy Austrii ( powinienem mieć połowę baku w tym momencie i odpoczynek tutaj by się przydał ) .Wiadomo samochody coraz wrażliwsze na jakość paliwa a o problemy z tego powodu w trasie chciałbym uniknąć.Ogólnie jest się czego obawiać czy raczej na wszystkich ,,markowych " , dużych stacja paliwo jest najwyższej klasy? Są kraje tranzytowe na Chorwację gdzie odradzacie tankowanie ale nie ze względu an cenę ale na jakość? Posty określające jakość paliw są dosyć stare i czy coś zmieniło się w tej kwestii ?
Pozdrawiam


Nie wiem czy mają paliwo "najwyższej jakości", ale co do Austrii to na pewno jest lepiej niż u nas a w Chorwacji duże markowe stacje myślę, że też nie mają problemów z paliwem. Zresztą bardzo podobnie do sytuacji w naszym kraju.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 05.07.2014 23:23

Od 5 lat tankuję olej napędowy w Chorwacji i wszystko OK!!
kaliope
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaliope » 05.07.2014 23:34

widze, że ON na Chorwacji ponad 6 zł...lekki szok. A jak na Węgrzech? Zastanawiam się czy wziąć full bak na Węgrzech czy w chorwacji
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Cena paliw po drodze do CRO - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone