Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Cała Chorwacja Pomoc

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysiaty
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysiaty » 09.11.2013 20:34

Hercklekot napisał(a):
metal222 napisał(a):Witam.
Polecam wszystkim zanotować numer do Pana Igora. Wczoraj spotkała mnie niemiła sytuacja z samochodem - "padło" ładowanie akumulatora :( . Po powrocie do apartamentu i spokojnym przemyśleniu co teraz robić: korzystać z assistance czy dzwonić do p. Igora, wybrałem wariant drugi. Wystarczył jeden telefon do niego (ok. godz. 18) i już po 15 minutach byłem umówiony z na oględziny u mechanika.

Takie "zorganizowane akcje" są hmm... podejrzane. A czemu p. Igor jest lepszy od Assistance ? :?

Może lepiej zgłoś tam:
zale-opinie-zgloszenia-i-komentarze-t43833-360.html#p1299080
jara
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.11.2013 21:28

mysiaty napisał(a):
Hercklekot napisał(a):
metal222 napisał(a):Witam.
Polecam wszystkim zanotować numer do Pana Igora. Wczoraj spotkała mnie niemiła sytuacja z samochodem - "padło" ładowanie akumulatora :( . Po powrocie do apartamentu i spokojnym przemyśleniu co teraz robić: korzystać z assistance czy dzwonić do p. Igora, wybrałem wariant drugi. Wystarczył jeden telefon do niego (ok. godz. 18) i już po 15 minutach byłem umówiony z na oględziny u mechanika.

Takie "zorganizowane akcje" są hmm... podejrzane. A czemu p. Igor jest lepszy od Assistance ? :?

Może lepiej zgłoś tam:

Było:

dagadaga92
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagadaga92 » 23.12.2013 10:48

Witam szukam informacji o Dubrowniku
*struktura morfologiczna
*podział administracyjny, polityczny,mapy
*dzielnice i charakterystyka
*społeczeństwo (mniejszości etniczne i narodowe)

będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc :)
:papa:
scorpio100hr
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) scorpio100hr » 11.01.2014 15:08

Lijep pozdrav svima. Ja sam iz Zadra. Zanima me ,ako ima tko vremena za odgovoriti, što Vam je kao gostu najbitnije na odmoru,što očekujete od vašeg domaćina... :papa:
Fusio
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fusio » 21.01.2014 10:07

dagadaga92 napisał(a):Witam szukam informacji o Dubrowniku
*struktura morfologiczna

proponuję research neta :) takie rzeczy po łebkach zawsze też można znaleźć w przewodnikach
mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 22.01.2014 17:37

dagadaga92 napisał(a):Witam szukam informacji o Dubrowniku
*struktura morfologiczna

Może to pomoże:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dubrownik
split_nonstop
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.02.2014 19:13

Podaje kontakt w razie problemow:

email : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

tel : 00385994343536

Igor
bubasek50
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bubasek50 » 23.02.2015 18:22

split_nonstop napisał(a):Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem forum mieszkam na stałe w Chorwacji aktualnie Split (Stobrec) jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje jakiej kolwiek pomocy na terenie całej Chorwacji służe pomocą 24godziny na dobę.

Języki,Prawo,Policja,Firmy itd.

Igor.

Witam Igor! Czy jest to pomoc tylko dla wakacjuszy czy mozna Cie ponudzic w troche innym temacie?
Pisze poniewaz jestes jednym z nielicznych, ktorzy sa w Chorwacji na stale, a to mnie interesuje jako ze mysle o wyjezdzie do tego pieknego kraju na moze nie 100% pobyt staly ale na wielo miesieczny a moze nawet wielo roczny pobyt.
Jestem Polakiem ale od dawna mieszkam w USA. Nigdy nie pozbylem sie polskiego obywatelstwa i mam polski paszport. W niedlugim czasie przejde calkowicie na emeryture i zamierzam razem z zona, 2 psami i kotem (wiem, wiem - jestem wariat...) wyjechac ze stanow. Interesuja mnie wszystkie aspekty w tej sprawie, od strony prawa w Chorwacji, poprzez koszty utrzymania, koszty wynajecia malego domu lub apartamentu itd. itp. Nie mam zamiaru starac sie o pozwolenie na prace i mam nadzieje ze kwota okolo 2800 dol.USA moze zapewnic mi zycie. Istotna sprawa jest wynajecie mieszkania, bo nie mam wlasciwie zadnego rozeznania. Nie chcialbym mieszkac w centrum duzego miasta ale tez wiem ze im blizej do Adriatyku, ceny ida bardzo w gore. Oczywiscie nie znam chorwackiego wiec utrudnia mi to szukanie na wlasna reke.
Jesli mozesz cos doradzic, bede Ci bardzo wdzieczny.
Pozdrowienia.
kmchamp
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmchamp » 10.05.2016 23:20

Panie Igorze

Dostałem mandat z fotoradaru na 2000 kun, chciałbym się dowiedzieć czy da się z tego jakoś wywinąć. Pożyczyłem samochód od kolegi, a on ma samochód w leasingu, i z tego leasingu przyszło pismo.

czekam na odpiwedź
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.05.2016 23:24

Witam.

Napisz do Igora na podany e-mail lub zdzwoń.

Ostanie logowanie Igora na forum to >>> sobota, 27 grudnia 2014, 22:10 :roll:
kmchamp
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmchamp » 10.05.2016 23:25

już ! dzięki!
ufokking
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 31.07.2016 12:02

Czy telefon do Igora dalej jest aktualny czy ktoś miał z nim jakiś kontakt?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2016 09:55

ufokking napisał(a):Czy telefon do Igora dalej jest aktualny czy ktoś miał z nim jakiś kontakt?

Masz konkretną i pilną sprawę - zadzwoń.
Tak jak wyżej pisałem - Igor od dwóch lat nie loguje się na forum.
jezyk-d2
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jezyk-d2 » 20.11.2016 18:30

Witam was drodzy croatianie ;-)
Jestem nowym forumowiczem. Poszukuję osoby mieszkającej w Splicie, która mogłaby pomóc przy załatwianiu różnych spraw, np. w urzędach itp.
Numer do Pana Igora nie odpowiada, a na maile nie odpisuje. Znacie może jakąś polonie mieszkającą tutaj lub może sami poratujecie pomocą?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.11.2016 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

Cała Chorwacja Pomoc - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019