Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cała Chorwacja Pomoc

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 20.08.2013 13:37

hepik napisał(a):Czy to naprawdę nie wzruszajace,że tylu nowych użytkowników rejestruje sie na forum,by podziękować Panu Igorowi w jego wątku?

A gdyby tak jeszcze opisali swoje przygody i pomocne działania P.Igora to moze i ja bym sobie zanotował ten numer ;)


Hepik - i wszystkie na jedno kopyto pisane... hehehehe
metal222
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 21.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) metal222 » 20.08.2013 14:29

Mariusz_M napisał(a):
hepik napisał(a):Czy to naprawdę nie wzruszajace,że tylu nowych użytkowników rejestruje sie na forum,by podziękować Panu Igorowi w jego wątku?

A gdyby tak jeszcze opisali swoje przygody i pomocne działania P.Igora to moze i ja bym sobie zanotował ten numer ;)


Hepik - i wszystkie na jedno kopyto pisane... hehehehe



Panowie, ja też myślałem, że ten numer telefonu nie będzie mi potrzebny... to nie jest ściema... to działa! Ale kazdy ma prawo do swoich poglądów.
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 04.09.2013 09:36

Dzieki, że jest taka mozliwość... zapisałem numer już na przyszły rok :D
michaszek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaszek » 16.09.2013 10:17

Niestety nie mam uprawnień do pisania pw. Proszę kogoś z uprawnieniami żeby odezwał się do Pana Igora i poprosił go żeby na mojego maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl wysłał mi nr swojego konta.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.09.2013 10:37

michaszek napisał(a):Niestety nie mam uprawnień do pisania pw. Proszę kogoś z uprawnieniami żeby odezwał się do Pana Igora i poprosił go żeby na mojego maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl wysłał mi nr swojego konta.


Poszło.

Pozdrawiam
zukulp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zukulp » 04.10.2013 11:44

Witam,
Tydzień temu byłem w Chorwacji. Wypożyczyłem tam samochód i fotoradar zrobił mi fote w mieście. Ograniczenie było do 50, ale nie wiem o ile przekroczyłem prędkość, myślę że nie więcej niż 30-40 km. Jeżeli auto było wypożyczone to dostane mandat? Bo w firmie, z której wypożyczyłem samochód mają moje dane.
Z góry dziękuje za info
Pozdrawiam
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.10.2013 11:51

zukulp napisał(a):Witam,
Tydzień temu byłem w Chorwacji. Wypożyczyłem tam samochód i fotoradar zrobił mi fote w mieście. Ograniczenie było do 50, ale nie wiem o ile przekroczyłem prędkość, myślę że nie więcej niż 30-40 km. Jeżeli auto było wypożyczone to dostane mandat? Bo w firmie, z której wypożyczyłem samochód mają moje dane.
Z góry dziękuje za info
Pozdrawiam


Chłopie!

Ogarnij się.

Tutaj masz numer do Człowieka.
Dzynknij, zapytaj...

cala-chorwacja-pomoc-t39602.html#p1118152


:roll:
zukulp
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zukulp » 04.10.2013 14:58

Chłopie!

Ogarnij się.

Tutaj masz numer do Człowieka.
Dzynknij, zapytaj...

cala-chorwacja-pomoc-t39602.html#p1118152


Chodzi mi o to jak to wyglada w Polsce jak przyjdzie mi ten mandat, bo skoro maja moje dane to wiem, że przyjdzie. Kwestia tego czy jak go nie zapłace to czy bede miał jakieś problemy w Polsce, Chłopie.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.10.2013 18:00

Po to dałem Tobie namiar, abyś TAM sprawdził, czy do RP wysyłają.
miłośnicy dalmacji
zbanowany
Posty: 7
Dołączył(a): 03.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) miłośnicy dalmacji » 04.11.2013 11:42

pozdrawiam wszystkich szalonych polaków .Jesteśmy polsko-chorwacką familią od dawna mieszkamy w Chorwacji.Możemy pomóc na terenie Dalmacji.Ceny paliwka ,noclegów,autostrad .Moja rodzina to zapaleni wędkarze ,polecimy miejsca na ryby,do nurkowania gdzie można podziwiać piękną lagunę,co warto zwiedzić.Ceny teraz są niskie a pogoda rewelacyjna,chociaż szkoda że polaków na plaży tak mało o tej porze.Kochani turyści jeśli macie wątpliwości czy warto zwiedzić Dalmację to może dobre domowe wino was zachęci ,czyściutka woda i wspaniałe widoki. :papa: :papa:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 04.11.2013 12:16

miłośnicy dalmacji napisał(a):pozdrawiam wszystkich szalonych polaków .Jesteśmy polsko-chorwacką familią od dawna mieszkamy w Chorwacji.Możemy pomóc na terenie Dalmacji.Ceny paliwka ,noclegów,autostrad .Moja rodzina to zapaleni wędkarze ,polecimy miejsca na ryby,do nurkowania gdzie można podziwiać piękną lagunę,co warto zwiedzić.Ceny teraz są niskie a pogoda rewelacyjna,chociaż szkoda że polaków na plaży tak mało o tej porze.Kochani turyści jeśli macie wątpliwości czy warto zwiedzić Dalmację to może dobre domowe wino was zachęci ,czyściutka woda i wspaniałe widoki. :papa: :papa:
W jakich rejonach Dalmacji urzędujecie?
simona.esposito55
zbanowany
Posty: 1
Dołączył(a): 05.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) simona.esposito55 » 08.11.2013 14:47

http://www.istriasun.com

split_nonstop napisał(a):Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem forum mieszkam na stałe w Chorwacji aktualnie Split (Stobrec) jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje jakiej kolwiek pomocy na terenie całej Chorwacji służe pomocą 24godziny na dobę.

Języki,Prawo,Policja,Firmy itd.

Igor.
sirk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirk » 08.11.2013 23:08

Piękny link na polskim forum, a strona we wszystkich językach, tylko nie w polskim. Żenada.
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 09.11.2013 18:59

metal222 napisał(a):Witam.
Polecam wszystkim zanotować numer do Pana Igora. Wczoraj spotkała mnie niemiła sytuacja z samochodem - "padło" ładowanie akumulatora :( . Po powrocie do apartamentu i spokojnym przemyśleniu co teraz robić: korzystać z assistance czy dzwonić do p. Igora, wybrałem wariant drugi. Wystarczył jeden telefon do niego (ok. godz. 18) i już po 15 minutach byłem umówiony z na oględziny u mechanika.


Takie "zorganizowane akcje" są hmm... podejrzane. A czemu p. Igor jest lepszy od Assistance ? :?
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.11.2013 19:02

Hercklekot napisał(a):
metal222 napisał(a):Witam.
Polecam wszystkim zanotować numer do Pana Igora. Wczoraj spotkała mnie niemiła sytuacja z samochodem - "padło" ładowanie akumulatora :( . Po powrocie do apartamentu i spokojnym przemyśleniu co teraz robić: korzystać z assistance czy dzwonić do p. Igora, wybrałem wariant drugi. Wystarczył jeden telefon do niego (ok. godz. 18) i już po 15 minutach byłem umówiony z na oględziny u mechanika.


Takie "zorganizowane akcje" są hmm... podejrzane. A czemu p. Igor jest lepszy od Assistance ? :?


to taki pijar, tekst sponsorowany :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Cała Chorwacja Pomoc - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone