Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela i okolice 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.01.2013 12:47

Mi$iek napisał(a):w czerwcu pogoda w Breli bardzo dobra, może niekoniecznie 2 tygodnie upałów ale jest dobrze, ludzi jest trochę, coraz więcej osób przyjeżdża w czerwcu wcześniej, ale na pewno nie będzie takich tłoków jak w lipcu czy na początku sierpnia.

wtrąciłem się - przepraszam - może autor relacji odpowie :P


Autor relacji był na przełomie sierpnia i września :mrgreen: Nigdy nie bylismy w czerwcu, 4 razy zawsze sierpień w tym dwa razy kawałek września
W tym roku jedzie w czerwcu na Hvar :papa:
Ostatnio edytowano 19.01.2013 23:37 przez jackuc, łącznie edytowano 1 raz
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 19.01.2013 16:51

A ja tak dla odmiany do wcześniejszych wpisów Brela Scit 57 w sierpniu 09-23.08.2013r po raz pierwszy w Breli ale 4 w Chorwacji i mam nadzieję będzie super :D
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 21.01.2013 09:41

A tak wogóle dla odmiany to pojechałem z żoną do Ustki w zeszłym tygodniu.
Spędzilismy tam fantastycznych kilka dni, w super hotelu Royal Baltic (basen, sauny, spa). Pełen relaks, wypoczynek i wyciszenie. Tego czego potrzebowaliśmy. Pogoda super dopisała, było kilka stopni mrozu, bez deszczu itp. Jedynie czego zabrakło to dnia z prawdziwym sztormem i falami :mrgreen:
Jak chcecie mogę wrzucić parę fotek, chociaż wątek jest o zupełnie innym miejscu :mrgreen:
A po powrocie do Wawy szara rzeczywistość .... w sobotę pod Lidlem za dnia jakiś gnojek ukradł nam tablicę rejestracyjną, pewnie do kradzieży paliwa... :(
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 21.01.2013 11:10

pawlop będziemy w tym samym terminie a więc do zobaczenia gdzieś na promenadzie :papa:
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 21.01.2013 17:05

ja tez początek sierpnia - Brela Podrace :)
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 22.01.2013 13:25

My też Podrace, tylko dlaczego do sierpnia tak daleko? :( Mój mąż ma mnie już dosyć bo codziennie zasypuję go różnymi informacjami z forum. Stwierdził, że do wakacji zbzikuje przeze mnie. :mrgreen:
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 22.01.2013 13:45

Obrazek

o.... moje rodzinne miasto :)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 22.01.2013 20:30

Znajome kąty...
..... ale zapytam dlaczego wstawiłeś tą fotę :?:



Podobne do Breli? Na pewno nie :!:
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 22.01.2013 21:34

ivitek napisał(a):My też Podrace, tylko dlaczego do sierpnia tak daleko? :( Mój mąż ma mnie już dosyć bo codziennie zasypuję go różnymi informacjami z forum. Stwierdził, że do wakacji zbzikuje przeze mnie. :mrgreen:


... a co ciekawego znalazłaś na temat Breli ?? chcielibyśmy coś zobaczyć, ale nie za daleko, bo z kierowcą na wakacjach trudno, ostatnio zaliczyliśmy "Bibe" - Brac+Hvar - polecam, zwłaszcza darmowe winko w drodze powrotnej :)
Ostatnio edytowano 23.01.2013 15:19 przez Mikolaj, łącznie edytowano 1 raz
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 23.01.2013 01:31

Mikołaj chyba nie jestem odpowiednią osobą, żeby doradzać co warto zobaczyć w Breli i okolicach, bo w Chorwacji będę pierwszy raz. Póki co czytam relacje tych , którzy już byli i gdzieś tam notuję sobie, że warto zobaczyć to czy tamto. Zdecydowanie przyda się nam kierowca, trzezwy :mrgreen:
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 23.01.2013 15:18

ivitek napisał(a):Mikołaj chyba nie jestem odpowiednią osobą, żeby doradzać co warto zobaczyć w Breli i okolicach, bo w Chorwacji będę pierwszy raz. Póki co czytam relacje tych , którzy już byli i gdzieś tam notuję sobie, że warto zobaczyć to czy tamto. Zdecydowanie przyda się nam kierowca, trzezwy :mrgreen:


....fajnie :) ja po raz trzeci (wcześniej Promajna i Rozgoznica) i ciągle zakochany, zwłaszcza ten rejon góry i morze - coś pięknego :) w jakim apartamencie stacjonujecie ???
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 23.01.2013 16:26

Bylismy w 2012 przez cudne 2 tygodnie.
Podrace Villa Vanja.

Ktoś mnie uprzedzał, że jak zobaczę Brelę to będę miał problem z wyborem następnego miejsca na wakacje... i niestety (albo stety) miał rację.

Siedzę i szukam.
Przebieram w opiniach i zdjęciach.
Wyszukiwarki w ciągłej eksploatacji...
Mam cholerny problem żeby znaleźć coś w podobnym stylu.
Jak ktoś nie jest wtajemniczony to może się dziwić,ale ci co byli to pewnie w większości odczucia mają podobne.
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 23.01.2013 20:30

krispinus napisał(a):Bylismy w 2012 przez cudne 2 tygodnie.
Podrace Villa Vanja.

Ktoś mnie uprzedzał, że jak zobaczę Brelę to będę miał problem z wyborem następnego miejsca na wakacje... i niestety (albo stety) miał rację.

Siedzę i szukam.
Przebieram w opiniach i zdjęciach.
Wyszukiwarki w ciągłej eksploatacji...
Mam cholerny problem żeby znaleźć coś w podobnym stylu.
Jak ktoś nie jest wtajemniczony to może się dziwić,ale ci co byli to pewnie w większości odczucia mają podobne.


... wcale się nie dziwie, dlatego Promajne zamieniłem na Brele, ten rejon jest cudowny :)
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 23.01.2013 22:42

Sama w sobie Brela cudowna i jestem przeszczęśliwy, że było nam dane spędzić tam wspaniałe wakacje.

Na temat różnorodności plaż,wielokilometrowej promenady, cudownych krajobrazów napisano na naszym forum już chyba wszystko.
Zdjęcia naszych forumowiczów po prostu magiczne.

Jest jednak coś co mnie mocno niepokoi.
Chcieliśmy w tym roku na dwutygodniowy pobyt i jako bazę wypadową do zwiedzania wybrać jakąś miejscowość w okolicach Primosten i Rogoznicy.
Dziesiątki razy, przeszukując internet, porównuję i stawiam sobie za wzór Brelę i Vanję na Podracu...
I co? Porażka.
Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?

Przepraszam "jackuc", że trochę naśmieciłem, ale "odświeżenie" Twojej relacji zbiegło się z okresem mej wzmożonej tęsknoty za ciepełkiem , którego tak wiele nam Brela ofiarowała.
A zimy nie żebym nie lubił czy nie tolerował, ja tej pory roku po prostu nienawidzę.

Na rozgrzewkę, jeśli można, trochę wspomnień.

Skała przy plaży Podrace
-z balkonu , o poranku

Obrazek

- z łóżka ( błoga cisza i tylko plusk wody o poranku...bezcenne)

Obrazek

Przed Vanją

Obrazek

Dorada.

Obrazek


Ale się rozmarzyłem.

Krótki apel do "znawców" Breli ( z Toracem na czele) ,mających także wiedzę i doświadczenia z innych regionów ( np. ze wspomnianego powyżej "regionu sibenickiego")
Pomóżcie.
Czy dalsze poszukiwania mają jakiś sens?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.01.2013 23:16

krispinus napisał(a): ( z Toracem na czele) ,


:oops: :oops: :oops:

Będzie ciężko, ale pewnie przyjdzie taki czas, że Brela (Podraće) wyda się Wam za tłoczne. Ja się tak poczułem w 2011r gdzie po tyg w Breli osiadłem w Marusici, ale postanowiliśmy wybrać się na Picante do pizzerii Marko - zaparkowałem przed Soline i coś mnie mocno uwierało - to masa ludzka w okolicach konzuma.
Oczywiście Podraće i strona od Vrulja może bardzo długo opierać się masie turystycznej ale np. wybudują duży parking pomiędzy Podraće i Ścit i mamy 2 razy więcej plażowiczów przyjezdnych. Brela jest urokliwa ale dodatkowo Vanja to "top 10" domów w Breli :!:

Jeśli chodzi o konkretne propozycje:
Wbij sobie słowa uvala Torac w googlarkę i kliknij grafika (lub tvrdni dolac)
Może nie za rok , może nie dwa ale.......


Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela i okolice 2012 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone