Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela i okolice 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.09.2012 06:34

Byłem kiedyś w tej knajpce,gość nas zwinął ze schodów jak usłyszał język Polski
Załączniki:
IMG_3459.JPG
pitpawel
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitpawel » 18.09.2012 07:29

jackuc napisał(a):
age1974 napisał(a):Świetna relacja.Jestem raczkującym cromaniakiem .W tym roku pierewszy raz byliśmy w Chorwacji-Istra.
Za rok 100% wracamy ,ale kierunek Dalmajca.Po twojej relacji przekonałam się że Brela jest w sam raz dla nas .
Aprtament MIKIĆ wolny w terminie który mnie interesuje. Dlatego mam pytanie na którą plażę z tego apartamentu jest najbliżej i jak daleko jest na tą piękną zatoczkę.


Pozdrówcie gospodarzy. Oni w zasadzie gadają tylko po swojemu, ale nas powinni pamiętać.
Który apartman wybraliście ? Niezły na fotacj jest 10+2 :roll:
Wbij ze strony gospodarzy namiary w google maps i zobaczysz N 43°22'38.5", E 16°55'06"
Acha parking jest nad domem, ale to on pokaże wszystko.

Do plaży kawałek jest, nie znaleźlismy bezp zejścia z domu, chodziliśmy trochę w dół i schodkami na dół. Zejście pikuś, gorzej powrót.
Tu schodziliśmy, ale można w drugą stronę od domu do schodów na sam dół. Dużo schodków jest private

Obrazek

Żałuję, że nie wziąłem pontonu, było gdzie "parkować" na wodzie...


Haha Jackuc ładnie uchwyciłeś "mój" parking przy Villi Visnja. Nawet samochody niemal te same stoją:)

Obrazek

Zatoczka Podrace jest po prostu piękna, a życie podwodne przy skałkach nią otoczonych jest cudowne o wiele lepsze niż Soline czy Punta rata.

Obrazek

Pozdrowienia dla sąsiada:) Fajnie z Tobą powspominać dopiero co miniony urlop.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 19.09.2012 07:01

piękne zdjęcia :D
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 19.09.2012 07:23

pitpawel napisał(a):Haha Jackuc ładnie uchwyciłeś "mój" parking przy Villi Visnja. Nawet samochody niemal te same stoją:)

Zatoczka Podrace jest po prostu piękna, a życie podwodne przy skałkach nią otoczonych jest cudowne o wiele lepsze niż Soline czy Punta rata.

Pozdrowienia dla sąsiada:) Fajnie z Tobą powspominać dopiero co miniony urlop.


:papa: no nieźle :papa: :papa:
Tak my w tej zatoczce bylismy najczęściej. Najciekawsze skałki, dno itp jednym słowem ciężko się znudzić

Pozdrawiam również serdecznie :hut:
tommur3
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommur3 » 19.09.2012 20:25

Fajne fotki i super relacja!

--------
http://wypoczynkowo.blogspot.com/
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 23.09.2012 11:29

witam widzę że Brela godna polecenia :D zastanawiam się jak jest w Czerwcu w Breli chodzi o ludzi, czy to już sezon no i jaka pogoda? :D
Mi$iek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 22.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mi$iek » 23.09.2012 12:19

w czerwcu pogoda w Breli bardzo dobra, może niekoniecznie 2 tygodnie upałów ale jest dobrze, ludzi jest trochę, coraz więcej osób przyjeżdża w czerwcu wcześniej, ale na pewno nie będzie takich tłoków jak w lipcu czy na początku sierpnia.

wtrąciłem się - przepraszam - może autor relacji odpowie :P
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 23.09.2012 12:28

anubis2423 napisał(a):witam widzę że Brela godna polecenia :D zastanawiam się jak jest w Czerwcu w Breli chodzi o ludzi, czy to już sezon no i jaka pogoda? :D


Polecam Brelę w czerwcu. Byłem tam 2 razy i zawsze w czerwcu. Pogoda jest akurat, na pewno mniej upalnie niż w sezonie (czytaj. lipcu i sierpniu) ale mi to odpowiada. Ludzi też o wiele mniej, zaczynają się zjeżdżać dopiero w drugiej połowie czerwca.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 23.09.2012 12:43

Hejka, rok temu byliśmy ponad 2 tygodnie w Breli. Jak do tej pory ta miejscowość najbardziej nam się spodobała. Co do pogody było masakrycznie gorąco, ale nie narzekaliśmy. Lepiej, aby było gorąco niż gdyby był 3 tygodnie deszcz :lol: Ilość turystów? Do przeżycia, ani mało ani dużo. Można spokojnie wypocząć.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 27.09.2012 20:37

beagm napisał(a): Co do pogody było masakrycznie gorąco, ale nie narzekaliśmy.


potwierdzam za ten rok, (okolice Ścit, ok godz. 14tej, w cieniu :!: 8O )
Załączniki:
Obraz 514.jpg
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 11.01.2013 14:58

jackuc po przeczytaniu i obejrzeniu Twojej relacji jestem na 100% pewna swego wyboru. Jedziemy w sierpniu, w te same rejony, zrobiłeś zdjęcie parkingu Villi Visnja w którym zamieszkamy ale to wiem dzięki pitpawel. Co tu dużo pisać, jest tam przepięknie. Jeszcze sporo czasu do wakacji a ja już nie mogę się doczekać. Będzie wspaniale.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 11.01.2013 15:45

w Breli byla celem naszego pierwszego wyjazdu do Cro. Wspaniałe miejsce. Swietna baza wypadowa na wycieczki po całej Dlmacji na Brac i na Hvar do Splitu Dubrovnika no i piesze wycieczki promenada do Makarskiej lub Podgory. Wspanaiła baza na wycieczki do Bosci i Hercegowiny a tam do Mostaru i Sarajewa. Poza tym wspaniali ludzie (tak jak w całej Dalmacji) bliskosc do plazy dla miłosnikow opalania bez zbednych ubran... I te strome podjazdy ktore szczegolnie na poczatku podnosza lekko cisnienie ;) Jednym słowem BRELA TO WSPANIAŁE MIEJSCE NA PIERWSZY WYJAZD DO CHORWACJI a takze na kazde nastepne odwiedziny tego kraju.
pitpawel
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitpawel » 11.01.2013 17:25

ivitek ja także w tym roku jadę do Breli. Zakochałem się w tym miejscu, a w szczególności w zatoczce Podrace do której z Visnji miałem przysłowiowy "rzut beretem". Spędzaliśmy tam całe dnie z przerwą na obiadzik w "Marko". Oczywiście nasze klamotki na te 2 h zostawały na plaży:) Także nie mogę się doczekać urlopu. Jak masz jakieś pytania to pisz:)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 11.01.2013 17:59

pitpawel napisał(a):na obiadzik w "Marko".

1,5 roku nie miałem pizzy od nich w ustach :( :( :cry:
ivitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivitek » 11.01.2013 20:05

Torac Ty to chyba jesteś już "stary wyjadacz" i nie tylko pizzy? :D Ile razy miałeś szczęście być w Cro?
Ja uwielbiam pizzę i generalnie próbuję jej wszędzie gdzie pojadę, więc mam już odpowiedz gdzie szukać. Mój mąż za to uwielbia owoce morza a dla córki wystarczy budka z pysznymi lodami. Najmłodszy zadowoli się póki co paczką biszkoptów :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela i okolice 2012 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone