Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brela apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.05.2012 13:38

W zeszłym roku w czerwcu była druga połowa :D ,przynajmniej miałem takie wrażenie.
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 22.05.2012 19:12

taszka napisał(a):Witam, cieszę się, ze znalazłam ten wątek, ponieważ też mamy zarezerwowany pobyt w tym apartamencie, dokładnie w Jasminie :) byłabym wdzięczna o odpowiedzenie mi na kilka pytań :) otóż:

- ile minut zajmuje dojście do plaży (już wiem, że czekają nas schody :D)
- jak już się na niej znajdziemy, czy są zatłoczone w sezonie, czy w miarę ;)
- właściciele w porządku?

Na razie tylko tyle pytań :D

Pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedź :)



- 10 minut do plaży schodami w dół.
- W Breli jest mnóstwo plażyczek, więc zawsze znajdzie się miejsce do leżakowania nawet w sezonie.
- Właścicielka Dragana jest miłą, zapracowaną kobietką i miło ją wspominamy.

Pozdrawiam
taszka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) taszka » 22.05.2012 20:47

Agawa, dzięki za odpowiedź :) wyczytałam w poprzednich postach, że możesz podesłać foty z apartamentu, mogłabym też poprosić :) jeżeli nie byłby kłopot :) jeżeli tak to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 22.05.2012 21:12

taszka napisał(a):Agawa, dzięki za odpowiedź :) wyczytałam w poprzednich postach, że możesz podesłać foty z apartamentu, mogłabym też poprosić :) jeżeli nie byłby kłopot :) jeżeli tak to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D



jasne ;)
diamir
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) diamir » 12.07.2012 17:27

Witam,pierwszy raz wybieram się na Chorawcję i właśnie wybrałem Brelę.
Apartament mam dla 2 osób na ulicy Bartola Kasica 48- Villa Antonio 88.
Chciałem zapytać czy ktoś zna to miejsce i co może o nim powiedzieć?
Bo prawdę mówiąc już jest mały zgrzyt, gdyż przelałem właścicielowi 80E zaliczki a on mi pisze że dostał tylko 60E
r00x
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) r00x » 13.07.2012 08:12

Pewnie przy przelewie zaznaczyłeś opcję że koszty przelewu pokrywa odbiorca albo podziel na pół.
diamir
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) diamir » 13.07.2012 14:58

Tak babka w banku mi doradziła , żeby zaznaczyć na pół koszta, z tym, że mnie to kosztowało 30zl(tyle mam wyszczególnione na rachunku bankowym), więc czemu drugie pół wynosi 20E.

Dobra nieważne nie jest to znowu nie wiadomo jaka kasa , żeby robić z tego zagadnienie, byłem po prostu zdziwiony i nie chciało mi się też wierzyć , że ktoś się połakomił się na 20E.
agnieszka78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka78 » 01.08.2012 15:30

Hej, byliście już na urlopie? Myślimy o rezerwacji tego apartamentu ale nie wiem czy to nie jakaś ściema :-)



silla5 napisał(a):zmartwiłam sie troszkę, mam nadzieję, ze nie dalam się nabrac???
Co prawda wplacilismy 100 E zaliczki ale to zawsze kasa.
Wierze, ze wszystko bedzie ok i juz wole jakos przezyc codziennie te 200 m pod gore.
Najgorzej beda mialy dziewczynki (6 i 8 lat).
rOOx dzieki za opis i fotki. :D
lena96
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 05.08.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) lena96 » 06.08.2012 12:17

silla5 napisał(a):Witam wszystkich!
W tym roku wybieram sie do Breli, mamy rezerwacje na adres
Bojan Dokanović
Stomarica 26, HR-21322 Brela
czy ktos zna ten apartament?
czy faktycznie jest 200 m do plazy?
z gory dziekuje za odpowiedz



Do silla5
Czy dotarliście na wakacje pod ten adres, jeśli tak to napisz proszę jakie wrażenia (czy dom fajny, jak daleko do plaży i jak wygląda droga na nią :), ja robię własnie rezerwację na przyszły rok i szukam opinii na temat tego apartamentu. Pozdrawiam
phobos1977
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 16.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) phobos1977 » 29.08.2012 17:35

Witam. właśnie wróciliśmy z breli :lol: piękne miejsce. byliśmy u Dragany w Stomarica 17. Pogoda przepiękna, widoki nieziemskie. to tak w jednym zdaniu-)
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 01.09.2012 09:32

Może jakaś relacyjka z pobytu. Chętnie poczytam.
phobos1977
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 16.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) phobos1977 » 02.09.2012 19:24

Ok. Już po przekroczeniu granicy chorwackiej zachwycają autostrady, żadnych remontów droga równa i gładka piękne tunele. Im dalej na południe tym ładniejsze widoki, aż żal mi było że prowadzę i nie mogę się cały czas rozglądać. Jakieś 150km od celu (brela) co jakiś czas przy autostradzie są parkingi (zajazdy) widokowe. Warto się zatrzymać bo widok niedoopisania. Jak już zjechaliśmy na Brele drogi cud tzn kręte i przepaść po prawej stronie-). Sama ul. Stomarica nie wiem co znaczy ale powinna się nazywać stroma rica. Bez dobrego ręcznego niektórzy mieli kłopoty. Mega dużo turystów z Polski. Na samej ulicy stomarica było z dwanaście samochodów z polskimi blachami. Z balkonu widok na góry i morze , sam nie wiem co ładniejsze. Na plaży co kilka metrów słychać było polaków. Do plaży mieliśmy ze 100 metrów prawie cały czas strome schody . Plaże cudeńko woda kryształ , co jakiś czas pojawiają się sprzedawcy drożdżówek i kukurydzy-). Na plaży wieczorem można wypić drinka w barach ze słomianymi parasolami. Jeżeli chce się bardziej rozerwać to można skoczyć do Baska Voda. Tam deptak z palmami, jachty, mnostwo restauracji, puby, muzyka live.. ehh. Mam nadzieje że za rok też pojedziemy. wrzucam parę fotek
Załączniki:
DSC_0077.JPG
widok z balkonu
DSC_0016.JPG
widok z balkonu
DSC_0048.JPG
stomarica
DSC_0064.JPG
baska voda
DSC_0091.JPG
plaża
DSC_0179.JPG
deptak
DSC_0188.JPG
deptak
Marcyk27
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 26.02.2013
Re: apartament beroullia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcyk27 » 26.02.2013 20:24

autoanton napisał(a):
kamil1929 napisał(a):Ja mieszkalem w Stomaricy 27,duzo lazenia po schodach zwlaszcza ze mialem wozek i dziecko 2 lata,ale to pikus bo Brela jest piekna :

Ja zarezerwowal apartment Beroullia Stomaricy 27 (Brela) od 16/06/2012 (Rozumiem, gdzie byłeś)
Ja, zona, dzecko 3 lata i dzecko 1,5 lata
Jak tam właściciele - dobre lub chce wyrwać więcej pieniędzy za wzhystko
drugie pytanie - jak tam plaza dlja dzeci
i esche - jaki jest kawiarni w pobliżu (do chodzenia pezhom)

dziękuję

Jakie wrażenia z pobytu w tum apartamencie.
czy ktoś tam jeszcze był. Prosze o opinie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 26.02.2013 21:17

hmmm
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
brela apartament - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone