Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brela apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Darraz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darraz » 22.03.2012 16:25

phobos1977 napisał(a):jakie atrakcje tam czekają? co można zobaczyć? jakieś propozycje ?

Jak padła propozycja Mostaru to i o Kravice można zahaczyć - piękne wodospady.
Warto pojechać do Imotski i zobaczyć Modro i Crveno jezero. A jak Trogir i Split to może też twierdza Klis? Jeszcze W Omis twierdza.. czy baszta... "Mirabela" i Fortica. Wieczorami to albo w Breli jakiś koncert, albo w Baśce - kuuuurde, aż szkoda czasu było na sen.
Tak jak pisał henius34 - urlopu nie wystarczy. W zeszłym roku byłem poraz pierwszy. W tym roku jadę w to samo miejsce i znów nie zobaczę wszystkiego co bym chciał, bo Trogir muszę odwiedzić raz jeszcze (tym razem wieczorem) i do Mostaru też się ponownie przejadę. Wyjdzie na to, że będę musiał jechać poraz trzeci, czwarty... itd.
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 22.03.2012 18:36

Jak nie szkoda pieniędzy na promy to proponuję wycieczkę na wyspę Hvar samochodem. Piękna wyspa i piękne miasta do zwiedzenia. Cały dzień jest co robić. Polecam
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 22.03.2012 21:10

tacim napisał(a):oooooo tu byłem gdzie materacyk :) no jadła i napitku jest pod dostatkiem i konzum na miejscu przy plazy.


Tacim Ty z tej Oleśnicy k/ Wrocławia?
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 22.03.2012 21:20

tacim napisał(a):oooooo tu byłem gdzie materacyk :) no jadła i napitku jest pod dostatkiem i konzum na miejscu przy plazy.

O ten materacyk to moj :wink:
phobos1977
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 16.03.2012
droga

Nieprzeczytany postnapisał(a) phobos1977 » 25.03.2012 18:20

Dzięki za wszystkie odp. teraz nowy temat którędy najlepiej jechać przez Węgry czy Austrie?
Darraz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darraz » 25.03.2012 22:34

Ja akurat porównania nie mam. Jedyny raz jechałem przez Austrię z pominięciem autostrady w Słowenii według "forumowego" opisu i filmików z Youtube - bez żadnych problemów, gubienia się, korków i nieprzewidzianych sytuacji. Jeżeli więc pierwsza eskapada za granicę własnym autem przebiegła gładko - w tym roku pojadę tą samą trasą i taką też polecam.
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 27.03.2012 13:50

r00x napisał(a):Właśnie tą drogę przechodziłem w tamtym roku po kilka razy dziennie z 5-ciolatką. Na początku było ciężko :) oczywiście tylko mi bo córka i żona skakały jak kozice :D



Czy numer Stomarica 23 to też gdzieś tu przy tej ulicy?? Długo się idzie do plaży? Znalazłam apartament przy tej ulicy po dość dobrej cenie od 18.08 do 26.08 i zastanawiam sie czy rezerwować czy jechac w ciemno w terminie od 26.08. (2 tygodnie chce rozłożyć na 2 miejsca)
r00x
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) r00x » 29.03.2012 13:47

Pewnie w tej okolicy. Do plaży idzie się około 5 min. tyle że stromo jest :) Połowa drogi to stroma wąska uliczka a druga połowa do już schody do samej plaży.
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 29.03.2012 18:59

phobos1977 napisał(a):Witam wszystkich. wybieramy się do chorwacji w sierpniu i jestem w trakcie załatwiania apartamentu. prawie się dogadałem z gościem który ma apartamenty PEJARIĆ. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link nie mogę nigdzie w necie znaleść opinii na jego temat. może ktoś był? proszę o odpowiedź.


Hejka, a w jakim apartamencie dokładnie będziecie ? My byliśmy w Dragana - dokladnie tak jak imię właścicielki :)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 30.03.2012 08:37

Obrazek
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 30.03.2012 08:41

ta apartament o który pytacie
Obrazek
draka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) draka » 30.03.2012 13:35

witam
ja w zeszłym roku byłam w apartamencie Milenki Tomas ( na zdjęciu przed tym domem poniżej) i szczerze jak dostałam informację że do plaży jest 80 m to sobie myślę super tak bliziutko. A w rzeczywistości to była niezła jazda .Dwoje dzieci 6 lat i prawie 2 lata , niekiedy wózek, gadżety plażowe ( typu materac,karimaty, piłki, wiaderko na kamyczki,drobne zabawki - dzieciak musi się czymś zająć na plaży, ręczniki, olejki do opalania, prowiant, napoje,zestawy do nurkowania ...) :DZejście z całym tym bagażem da się przeżyć choć jest ciężko ale wejście z powrotem ...tragedia.Wszysko waży jakby więcej... dzieciak chce na ręce... Jakoś dawaliśmy radę ale po wejściu po tylu schodach a później pod górkę czułam się jak... Kowalczyk po biegu :wink: Rekompensatą były piękne widoki Breli i świetni gospodarze. Ale drugi raz nie zdecydowałabym sie na wynajem kwatery tak wysoko ( nie z małymi dzieciakami) pozdrawiam
r00x
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) r00x » 30.03.2012 14:03

draka napisał(a):witam
ja w zeszłym roku byłam w apartamencie Milenki Tomas ( na zdjęciu przed tym domem poniżej) i szczerze jak dostałam informację że do plaży jest 80 m to sobie myślę super tak bliziutko. A w rzeczywistości to była niezła jazda .Dwoje dzieci 6 lat i prawie 2 lata , niekiedy wózek, gadżety plażowe ( typu materac,karimaty, piłki, wiaderko na kamyczki,drobne zabawki - dzieciak musi się czymś zająć na plaży, ręczniki, olejki do opalania, prowiant, napoje,zestawy do nurkowania ...) :DZejście z całym tym bagażem da się przeżyć choć jest ciężko ale wejście z powrotem ...tragedia.Wszysko waży jakby więcej... dzieciak chce na ręce... Jakoś dawaliśmy radę ale po wejściu po tylu schodach a później pod górkę czułam się jak... Kowalczyk po biegu :wink: Rekompensatą były piękne widoki Breli i świetni gospodarze. Ale drugi raz nie zdecydowałabym sie na wynajem kwatery tak wysoko ( nie z małymi dzieciakami) pozdrawiam


Tachanie bagażów z parkingu do apartamentów Państwa Tomas - bezcenne :D W tym roku już mądrzejszy zdecydowałem się wynająć coś o wiele bliżej plaży. Ale jak na pierwszy raz w Chorwacji nie żałuję ani jednego metra który przeszedłem po tych górkach :)
autoanton
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) autoanton » 31.03.2012 11:12

[quote="kamil1929"]Ja mieszkalem w Stomaricy 27,duzo lazenia po schodach zwlaszcza ze mialem wozek i dziecko 2 lata,ale to pikus bo Brela jest piekna :

Ja zarezerwowal apartment Beroullia Stomaricy 27 (Brela) od 16/06/2012 (Rozumiem, gdzie byłeś)
Ja, zona, dzecko 3 lata i dzecko 1,5 lata
Jak tam właściciele - dobre lub chce wyrwać więcej pieniędzy za wzhystko
drugie pytanie - jak tam plaza dlja dzeci
i esche - jaki jest kawiarni w pobliżu (do chodzenia pezhom)

dziękuję
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 31.03.2012 15:04

Brela Stomarica
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
brela apartament - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone