Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brela apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Monik79
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monik79 » 26.02.2013 23:38

Witam,
czy ktoś miał przyjemność (lub nie:)) urlopować się w apartamencie Jagoda w Breli? Jesteśmy w trakcie rezerwowania i chcemy poznać jakieś opinie.
Marcyk27
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 26.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcyk27 » 27.02.2013 11:05

cronaturki jak nie chcesz to nie pisz.
Kto pyta nie błądzi.
A jak ciężko Ci napiasć to nie pisz
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 27.02.2013 12:09

hmm czego - ze tak zapytm - mialbym nie pisac?? Napisanie czego miało by niby byc tak ciezkie???
W kwestii pisania... W kilku z przytoczonych tematow jest moja wypowiedz na temat Breli i jej atrakcyjnch okolic. Wiec jak widac pisanie nie przychodzi mi ciezko.


Jesli sie wczytasz dokładniej to zauwazysz iz w poprzedniej wypowiedzi na tym forum wskazałem na wielosc tematow watkow dotyczacych nie tylko tego samego regionu ale i tego samego miasta a raczej wioski. faktem jest ze kto pyta nie bładzi ale faktem tez jest ze kto szuka ten nie ma potrzeby zakladania kolejnego watku z tematem poruszanym w watkach poprzednich... No chyba ze z tego forum ma sie zrobic totalny smietnik... Bo jesli tak to robta co chceta i zakladajta nascie lub dziescia watkow o kwateravh w małej nadadriatyckiej wiosce.

Pozdrawiam )
Marika263
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 07.03.2013
Apartament Barać - Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marika263 » 07.03.2013 13:25

Jak w tytule,... czy ktoś miał styczność z owym apartamentem? mile widziane opinie i uwagi :D
Będę z 1,5 letnim dzieckiem i interesuje mnie dojście do plaży (czy jest stromo, ciężko?)
Pozdrawiam. :papa:
Lena90
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lena90 » 02.02.2015 15:11

Hej!
Moi rodzinka( 4 dorosłe osoby) chcą w tym roku jechac na wakacje do Chorwacji wyszukuje im dobrej miejscowości:) Jaką polecacie, interesuje mnie od SPLITU w dół. Byli już w Makarskiej i Omis. Gdzie teraz? :?: Macie jakies namiary na noclegi, apartamenty, bo załatwianie przez biura wychodzi drożej. Pomożecie???
pozdrawiam :papa:
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010
Apartament Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 20.05.2015 20:50

Znaleźliśmy miejsce na sierpień u Ivana & Milan Žužul przy Frankopolskiej
Czy ktoś coś wie o tym miejscu, podzieli się szczegółami ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Apartament Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.05.2015 08:18

monia1907 napisał(a):Znaleźliśmy miejsce na sierpień u Ivana & Milan Žužul przy Frankopolskiej
Czy ktoś coś wie o tym miejscu, podzieli się szczegółami ?

Apartament jest przy ulicy Frankopanska. :wink:
Na zdjęciach wygląda OK - i na moje oko :wink: ok. 100 schodków do plaży.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.05.2015 09:28

Byłem pod Frankopanska 45(praktycznie po drugiej stronie ulicy),ciekawe z której strony będziecie mieli taras?,my z Frankopanskiej na dół mieliśmy około 170 schodków lecz na plażę schodziliśmy drogą przed hotelem w dół idąc w stronę Baski,sklep Studenac będziecie mieli jakieś 150metrów idąc do Baski.
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 21.05.2015 12:46

Z napisał(a):Byłem pod Frankopanska 45(praktycznie po drugiej stronie ulicy),ciekawe z której strony będziecie mieli taras?,my z Frankopanskiej na dół mieliśmy około 170 schodków lecz na plażę schodziliśmy drogą przed hotelem w dół idąc w stronę Baski,sklep Studenac będziecie mieli jakieś 150metrów idąc do Baski.

Mamy mieć ap 2+2, z widokiem na morze
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.05.2015 14:27

Więc już będziecie schodzili z poziomu niżej(lecz tych poziomów jest kilka).
rwalkos
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rwalkos » 29.06.2015 12:13

Monia mogłabyś podesłać mi namiar na ten apartament ? Jak cena ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki
ochud
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.07.2015
Re: Kalendarz wyjazdowy - WAKACJE 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ochud » 02.07.2015 07:58

Witam! Czy jest ktoś może aktualnie w Breli w okolicy ul. Stjepana Radića 40, Villa Maraska albo dokładnie w tej kwaterze? A może, ktoś był tam kiedyś i może przekazać jakieś opinie?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
brela apartament - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone