Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Brela 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.06.2016 13:17

jarzynka1984 napisał(a): przepraszam, że póki co tylko koszty mnie interesują, ale szacuję koszty, bo zysk z wypoczynku na pewno niepoliczalny :-))

Zajrzyj do wątków dedykowanych cenom, kosztom:
post1742232.html#p1742232
ile-zabrac-pieniedzy-na-10-dniowy-wyjazd-do-chorwacji-t29764-690.html
jaki-jest-przecietny-koszt-obiadu-w-restauracji-t27706-210.html
Beata W.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 04.07.2016 18:07

Witam, jeśli będzie ciąg dalszy to chętnie popatrzę.

Pozdrawiam :papa:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.07.2016 12:24

Beata W. napisał(a):jeśli będzie ciąg dalszy to chętnie popatrzę.

Ja również :D :D
algirdas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 05.07.2016 15:22

Ja dokładnie 3 dzień jestem w kraju po 2 tygodniach spędzonych w Breli :) Dla nas to idealne miejsce, a byliśmy tam 4x z rzędu :)
Potwierdzam, pizza w Nautice wymiata! Slavonska tym bardziej :) Jedna z lepszych w ichniejszym menu!
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 05.07.2016 22:47

Ja w tym roku byłam w Podgorze i tak sobie planowałam odwiedzić okolice, czyli Baśkę i Brelę właśnie ale ostatecznie do tego nie doszło :( wakacyjne lenistwo zwyciężyło i muszę uznać za sukces to, że chociaż na spacer do Makarskiej udało mi się wybrać :D
caliberka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) caliberka » 06.07.2016 22:39

algirdas napisał(a):Ja dokładnie 3 dzień jestem w kraju po 2 tygodniach spędzonych w Breli :) Dla nas to idealne miejsce, a byliśmy tam 4x z rzędu :)
Potwierdzam, pizza w Nautice wymiata! Slavonska tym bardziej :) Jedna z lepszych w ichniejszym menu!

4 razy z rzedu w Breli 8O ! O rany a Chorwacja ma tyle cudownych miejsc :lol: My bylismy w Breli w zeszłym roku i raz wystarczy w zasadzie byliśmy na granicy Breli i Baska Voda więc dwa w jednym zaliczone :D W tym roku trzeci raz i będziemy odkrywać kolejne piękne miejsca tego kraju.Nie wiem jaki jest sens jeżdżenia w to samo miejsce,dla mnie by było już za nudno :roll:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2016 22:43

caliberka napisał(a):4 razy z rzedu w Breli 8O ! O rany a Chorwacja ma tyle cudownych miejsc :lol: My bylismy w Breli w zeszłym roku i raz wystarczy w zasadzie byliśmy na granicy Breli i Baska Voda więc dwa w jednym zaliczone :D W tym roku trzeci raz i będziemy odkrywać kolejne piękne miejsca tego kraju.Nie wiem jaki jest sens jeżdżenia w to samo miejsce,dla mnie by było już za nudno :roll:

Czasem ktoś znajdzie tzw. "swoje miejsce na ziemi" :wink: i jest szczęśliwy :lol:
algirdas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 07.07.2016 16:35

Janusz Bajcer napisał(a):
caliberka napisał(a):4 razy z rzedu w Breli 8O ! O rany a Chorwacja ma tyle cudownych miejsc :lol: My bylismy w Breli w zeszłym roku i raz wystarczy w zasadzie byliśmy na granicy Breli i Baska Voda więc dwa w jednym zaliczone :D W tym roku trzeci raz i będziemy odkrywać kolejne piękne miejsca tego kraju.Nie wiem jaki jest sens jeżdżenia w to samo miejsce,dla mnie by było już za nudno :roll:

Czasem ktoś znajdzie tzw. "swoje miejsce na ziemi" :wink: i jest szczęśliwy :lol:

Jest dokładnie tak, jak napisał Janusz :) Nie mamy potrzeby jeżdżenia w inne miejsca, bo turyści z nas żadni. Jak się przyspawamy do plaży, knajpy i mieścinki, to nawet przy 2 tyg urlopu ciężko nam jest wybrać się na więcej niż 2 wycieczki, z czego jedna zawsze jest do Dubrovnika. :) Jadę z nastawieniem na wypoczynek, nie z nastawieniem na szukanie dobrej knajpy, szukaniem fajnej plaży (a tu mamy pewne "specyficzne" wymagania ;) ), szukaniem sklepu, szukaniem wszystkiego od nowa. Tu wszystko znam, czuję się jak u siebie i odpoczywam już od pierwszej godziny po przyjeździe :)

Widać pomiędzy nami różnice, ja bym oszalał mieszkając na granicy Baski i Breli. Uciekamy w drugą stronę w poszukiwaniu ciszy :D
leswac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 13.07.2016 13:07

:papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
nie ma cudowniejszego miejsca niż brela stomarica.
jedziemy tam po raz kolejny. ulubiona plaża Podcravlije w stronę Jarduli jest tam super knajpka przy samej plaży prowadzą ja 3 chłopacy z ojcem rybakiem..........super jedzonko super obsługa i znośne ceny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zwiedzamy dużo jako wyjazdy samochodem. w tym roku zaliczamy mostar, imotski, dubrownik, trogir , split, omiś, makarska, baśka voda....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
do urlopu 4 godziny do wyjazdu 62 godziny. croatio is duśi te ljubim !!!!!!
clawis
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) clawis » 13.07.2016 13:20

Oczywiście popieram post kolegi leswac.Tylko Brela i wypady wycieczkowe poza Brele .Zazdroszczę Wam .Ja dopiero w sierpniu odwiedzę Frankopańską .
aodbq1
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aodbq1 » 13.07.2016 22:59

leswac napisał(a)::papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
nie ma cudowniejszego miejsca niż brela stomarica.
jedziemy tam po raz kolejny. ulubiona plaża Podcravlije w stronę Jarduli jest tam super knajpka przy samej plaży prowadzą ja 3 chłopacy z ojcem rybakiem..........super jedzonko super obsługa i znośne ceny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zwiedzamy dużo jako wyjazdy samochodem. w tym roku zaliczamy mostar, imotski, dubrownik, trogir , split, omiś, makarska, baśka voda....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
do urlopu 4 godziny do wyjazdu 62 godziny. croatio is duśi te ljubim !!!!!!

Również się podpisuję. Jesteśmy od soboty, pogoda super, woda - bajka.
Brela Stomarica po raz trzeci i nie ostatni ;)
Tadziorek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadziorek » 17.07.2016 20:28

Brela była dwa lata temu, na Frankopanskiej. Miejscowość piękna pomimo takiej ilości schodów wszędzie :D Zaglądam aby powspominać miejsca zwiedzane przez dwa tygodnie. Minusem były w sierpniu tłumy ludzi ale cóż... nie tylko my chcieliśmy zobaczyć Brelę. W tym roku Korcula na dwa tygodnie, jeszcze niecałe trzy tygodnie do wyjazdu!!!
leswac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 18.07.2016 18:13

:papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
witam z Breli a konkretnie z Breli Stomarića. Plaża Podcrvalije.
pogoda po 3 dniach deszczu piątek-niedziela wiało i padało ustabilizowała się.
właściwie jak przyjechaliśmy w niedzielę 17 lipcajuż poszliśmy na plażę od 12.00 do 16.30
dziś poniedziałek 18 lipca na plaży od 9.00 do 17.00 słońce czasem przyszły niegroźne chmurki na 5-10 minut.
jedyny minus dziś to momentami silny wiatr i niestety po tych dniach deszczowych woda tylko 21- 22 stopnie ale się ociepla z godziny na godzinę w niedzielę była tylko 18-19 stopni więc hebel niesamowity.
pozdrawiam leszek
:papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
Tulka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tulka » 26.02.2017 08:23

Oj dawno mnie nie bylo, przepraszam za opóźnienia, szarra rzzeczywistość mnie dopadła...
Na początek zachód słońca w Breli
Załączniki:
20160616_202757.jpg
Tulka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tulka » 26.02.2017 08:29

W czasie kiedy byliśmy w Breli wiał straszny wiatr. Taki że nikt się nie kąpał, łódki rozbijały fale. i ciężko było przejść deptakiem w suchym ubraniu. W dzień postanowiliśmy pozwiedzać jeszcze dalsze zakamarki Breli, a może już nie Breli? W każdym razie plaża całkowicie bezludna ;)
Załączniki:
20160616_163936.jpg
20160616_163930.jpg
20160616_163926.jpg
20160615_160819.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży