Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Borak - bella Vista

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
effendi03
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.02.2007
Borak - bella Vista

Nieprzeczytany postnapisał(a) effendi03 » 09.04.2007 23:35

Zgodnie z zaleceniami cromaniaków uciekłem od pomysłu z Neum. Teraz proszę o info kogoś, kto coś wie na temat Villa Bella Vista w Borak.
Czytałem na forum, ze tam dojazd jest tragiczny, prawda to?
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 10.04.2007 15:14

A tam zaraz tragiczny :lol: Trochę zdrowego rozsądku i uwagi a pojedziesz bez problemu.Na temat willi nie wypowiem się gdyż jej nie znam.W jakim terminie jedziesz :?: A co do dojazdu to ktoś straszył przepaściami i urwanym lusterkiem :lol: ale spoko dojedziesz i nie mów że jesteś w stanie ze względu na trochę trudniejszy dojazd zrezygnować z super miejsca :D
effendi03
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) effendi03 » 10.04.2007 22:38

Dzięki za informacje. zamierzam jechać do borak na 14 dni w 2 połowie sierpnia. Mam następne pytanie, gdzie najkorzystniej jeździć na zakupy, mam na myśli spożywcze. Może gdzies blisko jest jakiś market?
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 11.04.2007 16:13

Mały sklepik jest 3.5 km w Potomje.Większe sklepy są w Ston , Trpanij czy w Orebiczu tak że z zakupami nie ma problemu chyba że nie będziesz się ruszć z Borak to będzie problem.Ale pewnie będzisz chciał zwiedzić co nie co to i zaraz zrobisz zakupy .Największy wybór jest w Orebiczu.Pozdrawiam :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.04.2007 19:01

Dojazd do Borka jest kapitalny!!! Czy z Potomja, czy też z Trstenica.
frizi
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) frizi » 11.04.2007 19:56

Kochani,
ciesze sie na cisze i spokoj w willi Dingacz /Borak/ zastanawia mnie tylko jedno gdzie najblizej mozna kupic pieczywo, spozywany codziennie kruh ? Wszystko inne da sie 'nadrobic' tak jak radzicie - przy okazji zwiedzania :)

Pozdrawiam
frizi
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 11.04.2007 20:19

frizi napisał(a):Kochani,
ciesze sie na cisze i spokoj w willi Dingacz /Borak/ zastanawia mnie tylko jedno gdzie najblizej mozna kupic pieczywo, spozywany codziennie kruh ? Wszystko inne da sie 'nadrobic' tak jak radzicie - przy okazji zwiedzania :)

Pozdrawiam
frizi


Jeżeli będziesz mieszkać w willi Dingacz to pieczywo i mleko kupi dla ciebie Nikica i Darko bez żadnych problemów.Musisz jedynie wieczorem złożyć zamówienie.Kiedy będziesz w willi Dingacz?Pozdrawiam :papa:
frizi
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) frizi » 16.04.2007 19:00

Krzysio21,
w willi Dingacz bedziemy od 14 do 28 lipca ! Juz sie nie moge doczekac... dlaczego teraz czas sie dłuży a na wakacjach przemija tak szybko... ? :)
Dzięki za info - przyznaję, że to olbrzymie ułatwienie. W końcu nie każdego dnia wyruszamy na zwiedzanie :)

Pozdrawiam
frizi11
klaudiusz
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudiusz » 16.04.2007 21:54

hej!wybieram sie za dwa tyg do splitu ze znajomymi. nie wiecie moze czegos na temat podrozowania autostopem po chorwacji? jedziemy z gdanska do splitu , jak przewidujecie w jakim czasie uda sie nam zamknac? pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc:)
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 28.12.2009 15:55

Temat ten ponad 2 lata był pozostawiony, nie wiem jak się skontaktować z "effendi03"? Pomóżcie chciałabym się coś bliżej dowiedzieć na temat Villi Bella Vista, a z jego nielicznych postów wynika, że się tam wybierał...a może ktoś z Was tam był???
Wiem, że na forum jest dużo osób, które chętnie pomagają, dzięki wielkie za cenne uwagi, które przekazali mi w zeszłym roku i w tym życzliwi :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2009 16:12

effendi03 to chyba taki user co nie angażuje się w forum , patrząc na ilość postów :) Raczej kontakt z nim utrudniony. Widzę , że dalej Wam chodzi po głowie ta Bella Vista... Kiedyś na forum była o tym domu mowa ale nie mogę tego znaleźć.
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 28.12.2009 16:19

Szukam i szukam już mi się w głowie kręci, a co do tego, że po głowie chodzi to owszem... powiem więcej...mamy już zarezerwowane :D ale ja dalej drążę a do Ciebie zbieram się z licznymi pytaniami ( o ile mnie nie przegonisz) ale to na emaila...poza tym nie chciałam Cię męczyć w Święta...pozdrawiam :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.12.2009 17:09

Bocian napisał(a):Kiedyś na forum była o tym domu mowa ale nie mogę tego znaleźć.

Może toto:
forum/viewtopic.php?p=259983#259983
Kadi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 03.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kadi » 28.12.2009 17:30

Tu masz filmik ze zjazdu do Borka:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Nie przejmuj się. Ja podczas pierwszego zjazdu popłakałem się ze śmiechu. Moja znajoma też, tylko że ze strachu, ale po trzecim razie już się nie bała :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2009 17:33

JacYamaha napisał(a):
Bocian napisał(a):Kiedyś na forum była o tym domu mowa ale nie mogę tego znaleźć.

Może toto:
forum/viewtopic.php?p=259983#259983

W tym wątku to była mowa o Anadingač a nie o Bella Vista.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone