Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Borak - bella Vista

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2009 17:36

Maciejka napisał(a):Szukam i szukam już mi się w głowie kręci, a co do tego, że po głowie chodzi to owszem... powiem więcej...mamy już zarezerwowane :D ale ja dalej drążę a do Ciebie zbieram się z licznymi pytaniami ( o ile mnie nie przegonisz) ale to na emaila...poza tym nie chciałam Cię męczyć w Święta...pozdrawiam :D

No to pisz bo pamięć ulotna jest... Jest wielu którzy mieszkali w Anadingač czy w innych domach w Borku. W przyszłym roku nie jadę to przynajmniej powspominam jak tam jest :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.12.2009 17:39

W poście Majeczki jest link do Bella Vista ale skoro to nie toto to sorry...
Kadi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 03.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kadi » 28.12.2009 17:50

Odnośnie Villi Bella Vista to sam w niej nie mieszkałem, ale rozmawiałem na plaży z Polakami, którzy mieszkali w niej już trzeci raz i byli bardzo zadowoleni. Zresztą sam Borak rekompensuje wszelkie niedogodności. Tam jest po prostu przecudownie. Na pewno będziecie zadowoleni.
Pozdrawiam :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2009 17:52

Maciejka już zarezerwowała więc link pewnie zna na pamięć. Z tego co kojarzę to chciałaby uzyskać jakieś info subiektywne od tych co tam byli i jak to wygląda w realu a nie na stronce z neta. Wg. mnie to nowa willa na początku Borka idąc od strony Trstenica, po lewej stronie.
Pozdrav.
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 29.12.2009 09:56

Dzięki Bocian, ująłeś dokładnie o co chodzi.
Faktycznie chciałoby się pogadać z kimś kto tam był, mieszkał w Bella Vista ale nawet tych kilka wpisów w tym temacie już działa jak balsam ...dziękuję wszystkim.
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 29.12.2009 15:14

Kadi dzięki za filmik, chyba będę go oglądać codziennie!!!-
aby się oswoić 8O
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 29.12.2009 17:34

Maciejka napisał(a):Kadi dzięki za filmik, chyba będę go oglądać codziennie!!!-
aby się oswoić


No nie ma co sie przerażać , na mnie wrażenie zrobił tylko wyjazd z tunelu i piękny widok na morze , sama droga to spoko , co jakiś czas są niewielkie mijanki ( widać je na ww. filmiku )poza tym nie są to aż tak duże wysokości :D

No chyba że jedziesz pierwszy raz do Chorwacji i nigdy nie jeździłeś po górach :wink: , to wtedy i droga nad jadranem zrobi wrażenie 8)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.12.2009 17:54

Spoko sie przyzwyczaisz, droga z Borka do Trstenica to piękna 7-mio kilometrowa asfaltowa droga z pięknymi widokami na Mljet... Warto tam sobie parę razy podjechać bo tam jest sklep i poczta, jest malutki bazarek z owocami. W sklepie zimne Karlovačko z największą kaucja za butelkę - 10 kun :) No i przez Trstenic oszczędza się drogi jadąc w kierunku Ston i nazad :)
IsaVita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) IsaVita » 11.03.2010 21:22

Maciejka napisał(a):Dzięki Bocian, ująłeś dokładnie o co chodzi.
Faktycznie chciałoby się pogadać z kimś kto tam był, mieszkał w Bella Vista ale nawet tych kilka wpisów w tym temacie już działa jak balsam ...dziękuję wszystkim.


Hej Maciejka!
nas też zauroczyła ta Villa, wybieramy się do niej w drugiej połowie sierpnia... a teraz gorączkowo przeszukuję forum licząc na jakieś dodatkowe informacje... :roll:
a może Tobie udało się coś znaleźć?
Pozdrawiam!
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 12.03.2010 15:07

Niestety, moje dylematy zostaną dopiero rozwiązane jak tam dotrę, nic więcej nie wiem, ale jestem nastawiona pozytywnie. Wrócę przed Twoim wyjazdem, obiecuję, że odpowiem na pytania. W grudniu właścicielka przysłała mi zdjęcie zaśnieżonej miejscowości, bliżej wyjazdu będę się z nią kontaktować.
A tak na marginesie, my jedziemy w 3 rodzinki, część jest z Krakowa, jak masz chęć pogadać to podaj emaila, nie będziemy zaśmiecać forum szczegółami, pozdrawiam :)
IsaVita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) IsaVita » 26.08.2010 17:28

Witam!
dzisiaj w nocy wróciłam z Boraka, byliśmy w Villi Bella Vista i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Bardzo dobre warunki, przemili gospodarze, cisza i spokój - gorąco polecam!
A widok z tarasu na morze - przepiękny!


PS Maciejka - dzięki wielkie jeszcze raz za wszystko :D
Kadi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 03.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kadi » 12.09.2010 10:47

Witam.
Mam pytanko do Maciejki i IsaVita. W którym dokładnie miejscu znajduje się willa Bella Vista i czy jest z niej bezpośrednie zejście do wody? W ubiegłym roku byłem w willi Dingac i kojarzę, że BV była na początku Boraka. Jeśli możecie to poproszę o jakiś opis i ewentualnie fotki.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Pozdrawiam
Kadi
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 30.09.2010 14:56

Witaj Kadi, troszkę mi zeszło, zanim tu dotarłam...
Bella Vista jest w bardzo bliskiej odległości od Willi Dingac, zlokalizowana po lewej stronie drogi, jadąc od tunelu jest przed Willą Dingac (jakieś 50 metrów od niej). Nie wiem czy istnieje jakieś dojście na skalistą plażę przed BV, na stronach Belli jest mowa o plaży oddalonej 50 metrów od domu. Byłam z małymi dziećmi, interesowała mnie tylko bezpieczna plaża. Chodziliśmy na plażę pierwszą, nie przypadła mi do gustu plaża druga na końcu miejscowości, ta przy knajpce.

A tak podsumowując...było wspaniale, widok piękny, urok miejsca niepowtarzalny, cisza, spokój, knajpka u Mateo rewelacyjna.
Dziękuję Isa Vita za miłe słowa, przyznam jednak, że wiele zawdzięczamy Bocianowi, któremu wielkie dzięki :D składam oficjalnie na forum :D
... a szczegóły mam nadzieję szybko opiszę w emailu.
Pozdrawiam.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.09.2010 15:23

To miło, że wam się podobało :) My już zaklepaliśmy Anadingač na 2011 :) 26 osób :)
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 30.09.2010 15:33

Zanim napiszę emaila do Ciebie uchylę rąbka tajemnicy :D ...bywaliśmy w Anadingac, powołaliśmy się na Ciebie, zamówiliśmy i jedliśmy tam wspaniałą kolację przygotowaną przez Bozo, często kupowaliśmy i byliśmy częstowani specjałami alkoholowymi...
...już Ci zazdroszczę tego wyjazdu... ja bardzo lubię długo, długo przed terminem rezerwować wczasy, żyje się tak jakoś lżej. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Borak - bella Vista - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone