Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Borak - bella Vista

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.09.2010 14:44

No tym bardziej miło. :) Obitelj Daničić to wspaniali ludzie.
Bodek1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek1 » 08.06.2011 21:46

A co tu taka cisza od długiego czasu,
czy nikt się tu nie wybiera.
Maciejka jeśli mogę prosić o trochę informacji na temat tego miejsca, dojazdu , lokalizacji .
Może inni bywalcy Bella Vista cosik tu wrzucą , byłbym bardzo wdzięczny bo już coraz mniej ddw pozdrawiam :roll:
Maciejka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 09.06.2011 20:01

Dojazd....teraz już jest ok, położyli asfalt... poszerzyli....dla niektórych super, dla innych nie, bo adrenalinka spadła :) ja w Bella Vista spędziłam urocze 2 tygodnie. Jeśli jedziesz właśnie do tej villi to odezwij sie na emaila i pytaj o co chcesz :) co do zdjęć :oops: z pomocą syna emailem coś może prześlę, tu na forum nie potrafię, pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Babaj
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Babaj » 22.02.2017 14:13

Halo!? Czy jest tu kto? Mam wstępną rezerwację w Bella Vista na I piętrze, tylko jest mały problem. W tym Ap. nie ma klimatyzacji! Pomóżcie mi podjąć decyzję, brać czy nie? Nie bardzo mam inne opcje bo szukam od kilku tygodni i w tym terminie - sierpień - i na 2 tygodnie w przystępnej cenie nic nie mogę znaleźć. I czemu tam nie ma klimy??????????
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Borak - bella Vista - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019