Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Booking położył sprawę!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009
Booking położył sprawę!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.03.2014 23:23

Mam problem i być może tu ktoś mi pomoże? W grudniu na Booking com zarezerwowałem dwa apartamenty w Marusici dla sumy 14 osób w tym w tym 8 dorosłych 2 nastolatków i 4 dzieciaczków 3-5 lat. jeden z apartamentów miał 3 sypialnie drugi 2 sypialnie wszystko 2200 euro za 11 nocy w terminie 26.07-7.08 po miesiącu czyli w styczniu dostałem od nich e-meila że nie mogą zrealizować dużego apartamentu mniejszy zostaje bez zmian, ale obiekt proponuje dwa mniejsze. Przystaliśmy na to rzecz jasna. Jednak w moich rezerwacjach na Bookingu ciągle widnieje że mam ten duży także. Nie dawało mi to spokoju od stycznia kontaktowałem się z Bookingiem 4 krotnie odpowiedź zawsze była podobna, że sa jakieś problemy ale proszę się nie martwić. Dziś dostałem e-meila że obiekt proponuje alternatywne rozwiązanie i zamiast tego dużego daje jeden mały ale w innym obiekcie i co najgłupsze w innym terminie zaczynającym się w środku tygodnia a kończy w poniedziałek. Na 28m ma się zmieścić 8 osób jakby tego było mało pierwotny apartament zostaje w terminie planowanym idiotyzm do potęgi!!! Nie wspomnę że o cenie w ogóle nie wspomniano i wypada że te 28 m 8 osób ma zapłacić 1200 euro, a zdjęcia przedstawiające propozycję to pożal się Boże moja mama ma ładniej w skromnej altance na działce.
No i do rzeczy Drodzy Cromaniacy szukam miejsca gdzie można ulokować całą naszą grupę mogą być oddzielne apartamenty zamykającą się w sumie 2200 euro.
Pozostaje alternatywa tego jednego apartamentu i znalezienia czegoś w Marusici dla pary w cenie max 450 euro 11 nocy i rodziny 2+2 ( 5 i 15 lat) w cenie do max 700 euro 11 nocy
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 25.03.2014 07:45

Primo: nie w Marusici, a w Pisaku
Secundo: nie wiem czy będą wolne terminy, ale do tej pory apartament nie był zbyt popularny i terminy miał
Tretio: Vladislavić Pisak, A) 6+2 beds apartment


Albo może to, jeżeli wszystkie inne opcje zawiodą:
odstapie-rezerwacje-dla-8-osob-w-podobuce-26-07-9-08-2014-t44657.html
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.03.2014 18:14

Dzięki za podpowiedź interesujący kąsek, kiedyś już zwróciłem uwagę na tą wioseczkę. Siedzenie już mnie boli od siedzenia przed kompem. Zaczynam się zastanawiać czy nie jechać w ślepo, oczywiście wiedząc że taka grupa pod jednym dachem ma nikłe szanse. Ale już w miejscowości czemu nie?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 25.03.2014 20:39

Ja myślę, że to nie operator położył sprawę tylko właściciel apartmani, gdyż trafił mu się klient za lepsze pieniądze.
Robiłem wielokrotnie u nich rezerwacje i problemu nie było.
Także kwatery odpowiadały stanowi faktycznemu oprócz.....


Chorwacji.
Klimatyzacja była, ale na korytarzu. :roll:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 25.03.2014 20:45

Consette , wysłałem info na priv. Odebrałeś ?
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.03.2014 21:07

FUX napisał(a):Ja myślę, że to nie operator położył sprawę tylko właściciel apartmani, gdyż trafił mu się klient za lepsze pieniądze.
Robiłem wielokrotnie u nich rezerwacje i problemu nie było.
Także kwatery odpowiadały stanowi faktycznemu oprócz.....


Chorwacji.
Klimatyzacja była, ale na korytarzu. :roll:

Tak tak, ja jeśli już mam pretensje do Bookingu to oto, że mimo moich pierwszych uwag sprzed niemal 4 miesięcy zbywano mnie że sprawa w toku, trudności z komunikacją z właścicielem itd. Wczoraj pod naciskiem powiedziano mi w końcu, że najprawdopodobniej właściciele nie są między sobą dogadani i jeden z nich sprzedał ten duży apartament. I był bym skłonny w tą wersję uwierzyć, Bo od stycznia wklepując termin nawet w maju jego po prostu nie ma w ofercie. Ja też sporo z nimi rezerwowałem i nigdy nie miałem problemów.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.03.2014 21:10

Torac napisał(a):Consette , wysłałem info na priv. Odebrałeś ?

Tak odebrałem i dziękuję. Ale to wszystko to są kwatery na zapytanie, zaliczki itd już tym zmęczony jestem. Zapodam nowy temat odnośnie pośredników.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 25.03.2014 21:17

consett0805 napisał(a):Tak odebrałem i dziękuję. Ale to wszystko to są kwatery na zapytanie, zaliczki itd już tym zmęczony jestem. Zapodam nowy temat odnośnie pośredników.


No to klops.
Myślę, że Podobuće też by Ci się spodobały...
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 27.03.2014 14:28

Torac napisał(a):
consett0805 napisał(a):Tak odebrałem i dziękuję. Ale to wszystko to są kwatery na zapytanie, zaliczki itd już tym zmęczony jestem. Zapodam nowy temat odnośnie pośredników.


No to klops.
Myślę, że Podobuće też by Ci się spodobały...

Oj tak Perełka już kiedyś wpadłem na ich stronkę zajefajnie uroczo tam musi być. No ale jest jak jest dziś chyba przyklepujemy dom 160m2 w Novi Vinodolski. Sama kwaterka bardzo spoko 200m od wody ładny widok no ale to północna część wybrzeża którego staram się unikać. No ale baby chcą być razem :D. A że ludziska jadą pierwszy raz zapowiedziałem im że o palmach i skałkach mogą zapomnieć. Dzięki Torac za pomoc.
Przy okazji wszystkim dziękuję za pomoc.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Booking położył sprawę!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone