Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda - Villa Ana, czy ktoś tam był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Biedroneczka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.11.2009
Baska Voda - Villa Ana, czy ktoś tam był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biedroneczka » 08.11.2009 21:02

Wybieram sie w przysłym roku do Chorwacji po raz pierwszy. Wybrałam na nasz pobyt Villę Ana w Baska Voda. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tej lokalizacji? Z góry dziękuję :)
D@rek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) D@rek » 21.11.2009 21:30

Witaj Biedroneczko
Pod koniec sierpnia 2009 byliśmy tam całą rodziną w apartamencie nr 3. Było super. Miejsce jest godne polecenia. Czysto, schludnie, piękny widok z apartamentu. Przemiła właścicielka Ana. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to zapraszam - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Biedroneczka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biedroneczka » 22.11.2009 18:46

D@rek bardzo Ci dziękuję, jednak w tzw. miedzy czasie wybraliśmy inną kwaterę w miejscowości Pisak. Podobno też bardzo ładna miejscowość i tańsza od Baska Voda. Pozdrawiam!!
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 28.01.2010 18:36

od 16.8.2010 bede mieszkał wlasnie,w Villa Ana,moge prosic,o trochę informacji na temat tej posesji??
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.01.2010 08:44

Miałem na myśli mejla podanego wyżej, taki żart, wybacz.
Sprzątnięte :lol: :wink:
Jak skasujesz swojego to ja będę ostatni i skasuje swojego i tym sposobem skasujemy OT no chyba, że wcześniej skasuje to opiekun.
Ostatnio edytowano 29.01.2010 13:58 przez Vjetar, łącznie edytowano 4 razy
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 29.01.2010 13:31

@JacYamaha przesłałęs mi link do tego samego Topic-u
miguel06
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 22.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) miguel06 » 25.08.2010 21:51

dzisiaj wrocilem z villa ana,jest tak poprostu cudownie,jeden z ladniejszych domow,w Baska Voda,polecam
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 16.11.2010 14:40

miguel06 napisał(a):od 16.8.2010 bede mieszkał wlasnie,w Villa Ana,moge prosic,o trochę informacji na temat tej posesji??


I jak było ? i Jak kosztowo ?
chlebu
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 10.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) chlebu » 15.01.2011 10:27

Pamięta ktoś może ceny tego apartamentu?
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 15.01.2011 13:55

chlebu napisał(a):Pamięta ktoś może ceny tego apartamentu?


Lipiec - sierpień 2011 - 85 euro/dobę .... :?
monika313
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 18.01.2012
Baśka Voda - Villa ANA - proszę o opinię

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika313 » 26.01.2015 19:15

Witam serdecznie
planuję urlop w Villa ANA w Baśka Voda. Nie znalazłam za dużo opinii na temat tego obiektu.
Bardzo proszę o podzielnie się opinią.
Proponują nam pokój nr 2. W sumie pokój na zdjęciach nie wygląda źle ale jak daleko jest do plaży ? Wiem ,że Baśka Voda jest raczej miejscowością jedną z bardziej znanych i pewnie dość obleganą a my planujemy urlop 20-29.07 czy będzie gdzie położyć 3 ręczniki :) Proszę o wszelkie informacje za które bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

P.S. Myślałam jeszcze nad GRADAC, POdgora .... czy dostane ewentualnie jakieś propozycje
mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

:)
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Baśka Voda - Villa ANA - proszę o opinię

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 26.01.2015 22:44

Najbardziej oblegana w BV jest główna plaża i tam faktycznie jest ścisk ale wystarczy przejść w kierunku Promajny czy Breli i można znaleźć kawałek miejsca dla siebie- wiadomo czym później się przyjdzie tym z dobrymi miejscami gorzej. Nie wiem czy to chodzi o apartament na ulicy Naputica ale jeśli tak to do plaży nie jest jakoś ekstremalnie daleko ale trzeba wiedzieć,że ta ulica jest położona wyżej od poziomu plaży- nad morze schodzimy w dół a wracamy pod górkę-ale tamte okolice tak mają bo to góry i morze w jednym. Nie jest to jakieś strome podejście a gdyby było blisko do ulicy Blato to nią jest całkiem fajne dojście-wychodzi się nią prawie w samym centrum a potem można sobie wybrać czy idziemy na plaże w lewo czy w prawo w stronę Breli. Przy wejściu od ulicy Naputica na Blato jest piekarnia a na dole targ z owocami i warzywami. Jest to bardzo popularna miejscowość wśród naszych rodaków ale wcale się nie dziwię- jest pięknie położona,ma bardzo ładne plaże,przepiękne trasy spacerowe do Promajny i Breli,mnóstwo lodziarni,kafejek,barów,restauracji,straganów-jak komuś to nie przeszkadza to powinien być zadowolony. My w zeszłym roku byliśmy tam pierwszy raz- w ogóle to był nasz pierwszy raz w Chorwacji i tak nam się spodobało ,że w lipcu robimy powtórkę.
monika313
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 18.01.2012
Re: Baśka Voda - Villa ANA - proszę o opinię

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika313 » 27.01.2015 12:57

Witam, dziękuję za opinię bardzo pomocną :) Tak, jest to na ulicy Naputica. A mogę liczyć na jakieś fotki ? My też się wybieramy w lipcu planujemy od 20 do 29.07.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Baśka Voda - Villa ANA - proszę o opinię

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 27.01.2015 22:14

Witam. Ja chociaż mam pełno fotek z BV i okolic to ich nie publikuje bo nie potrafię ich wrzucić a żona nigdy nie ma czasu haha. Tą ulice możecie w całości przejść ludzikiem na gogle street. My mieszkaliśmy na niej w ubiegłym roku na początku niedaleko skrzyżowania z Radicia-i tamtędy chodziliśmy na plaże,w tym roku-od 19do 29 lipca będziemy prawie na jej końcu niedaleko straży pożarnej i niewykluczone ,że będziemy śmigać na plażę po schodach bo do Blato będziemy mieli kawałek. Jak będą upierdliwe to będziemy chodzić pogradińską-to chyba blisko Waszego adresu- tą ulicą można dojść do świetnego punktu widokowego przy pomniku żołnierza. Zaletą niektórych apartamentów położonych przy tej ulicy jest świetny widok na miasto i morze,jeśli się zdecydujecie to spytajcie gospodarzy czy Wasz pokój jest w stronę morza czy ulicy. Jeśli ulicy to może być nieciekawie bo to obok ulicy Św. Mikołaja jedna z głównych ulic BV, my mieliśmy pokoje od strony morza i żadnych hałasów nie było słychać. Baska Voda to bardzo fajna miejscowość a bliskość Makarskiej,Omisza,Splitu i trochę dalej Mostaru i Dubrovnika tylko zwiększa jej atrakcyjność.
PRZEMO EL
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PRZEMO EL » 29.01.2015 03:35

My w tym roku tam bedziemy ale tylko na pare dni bo robimy obiazdówke po CRO

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baska Voda - Villa Ana, czy ktoś tam był?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone