Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda - apartament "Paula"

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bigi121
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 29.07.2015
Baska Voda - apartament "Paula"

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigi121 » 02.08.2015 23:43

Witam,

czy ktoś z forum korzystał z usług noclegowych tego gospodarza?
-Jakie opinie?
BubblesGirl
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BubblesGirl » 24.08.2015 10:00

Podbijam, bo też chętnie się dowiem:)

Zarezerwowaliśmy tam apartament od 6.09 i mam nadzieję, że to jak zachwalają właściciele to sama prawda:wink:
Radis
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radis » 24.08.2015 19:46

a jak rezerwowaliście?? bezpośrednio??
BubblesGirl
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BubblesGirl » 24.08.2015 21:34

Tak, bezpośrednio mailowałam z właścicielami.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 24.08.2015 22:52

Od czwartku będę po sąsiedzku w domu obok. Okolica wydaje się w porządku.
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 25.08.2015 06:35

Jeśli chodzi o ap. Paula ul. Podgradinska 61 to bywałem w ubiegłym roku, co chcecie wiedzieć?
BubblesGirl
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BubblesGirl » 25.08.2015 09:40

Dede jakie jest stamtąd zejście na plażę? Jedziemy z 11 miesięcznym maluchem, więc zależy nam na zejściu bez schodów lub z jak najmniejszą ich ilością, ponoć się da dojść bez schodów tylko czy wtedy się dużo drogi nadrabia? Mają normalny parking? I jak sam apartament? Klimatyzacja jest w obu pokojach czy tylko w jednym?
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 25.08.2015 11:12

Budynek jest w drugim rzędzie od morza, jednak przed nim jest jeszcze wzniesienie terenu także z ap. na parterze morza praktycznie nie widać. Dojazd autem pod sam budynek. Dojście do plaży na dwa sposoby, pierwszy pomiędzy budynkami z schodkami zejście bezpośrednio do tej uliczki - promenady / schodków ok. 30-40 nie pamiętam dokładnie, drugi normalnie ulicą wtedy trochę się nadrabia ale ogólnie to i tak bardzo blisko. Szczegółów klimy na razie nie podam, bo ja nie wynajmowałem tam ap. , bywałem tylko często u moich znajomych - wynajmowali dwa apartamentu na parterze. Co do samych ap. to na mój gust ok, luksusów wielkich niema ale jest wszystko co potrzebne i dość przestronne. Moi znajomi, którym rezerwowałem te ap. byli zadowoleni.
Ostatnio edytowano 29.08.2015 13:27 przez dede, łącznie edytowano 1 raz
tombrom
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tombrom » 25.08.2015 11:26

:)
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 25.08.2015 12:37

Pogradinska jest ulicą jednokierunkowa. Wjazd na nią od strony Obali a wyjazd na ulicę Naputicia. Jest wąska i dlatego warto o tym pamiętać bo w razie czego może być kłopot.
BubblesGirl
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BubblesGirl » 28.08.2015 11:50

A moglibyście pokazać na Google Earth gdzie dokładnie to jest? Bo oni pokazują, że tutaj:
Obrazek

Ale jakoś nie mogę tego zlokalizować?
Obrazek
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 29.08.2015 11:09

Street View nie obejmuje ulicy Pogradinskiej. Widać wjazd na nią i wyjazd z niej. Jeśli chodzi o wjazd-idąc ludzikiem po ulicy Blato po dojściu do Obali skręć w prawo- niedaleko po prawej stronie będzie hotel Croatia i sklep Pivac-zaraz za tym sklepem jest uliczka w prawo-to właśnie Pogradinska. Wyjazd-ludzikiem po Blato do góry do ulicy Naputicia. Skręcamy w lewo i wędrujemy w górę. Po lewej będzie pensjonat Villa DM a za nią Villa Iwona-między nimi widać dachy domów z Pogradinskiej. Jak się obrócisz ludzikiem z powrotem to będzie widać zakaz skrętu w prawo-to jest wyjazd z Pogradinskiej.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 29.08.2015 23:06

Na lewo od portu za pierwszą linią budynkòw masz troche zieleni. Na północ od tego zielonego są 3 domy z szarymi dachami, pierwszy z prawej to Paula. Widok z okien przeslonięty przez wzgórze, ale z piętra może cos tam widać.
bigi121
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 29.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigi121 » 27.09.2015 02:21

jarod napisał(a):Na lewo od portu za pierwszą linią budynkòw masz troche zieleni. Na północ od tego zielonego są 3 domy z szarymi dachami, pierwszy z prawej to Paula. Widok z okien przeslonięty przez wzgórze, ale z piętra może cos tam widać.
.

Potwierdzam, z piętra widok na morze i góry. Apartament czyściutki, odnowiony z klimatyzacją. Pełne wyposażenie kuchni. Cena we wrześniu 30eu/doba 2 os. Do plaży 2-3 minuty, parking przed obiektem, tv. Z ciekawostek wifi 5mbit. Do centrum dosłownie 5min. Przyczepić się można do braku kołder, dostałem za to dwa ciepłe koce, materace nie pierwszej nowości, lecz ogólnie ok. Klimatyzacja mało wydajna, 3 ostatnie noce dosyć ciepłe, troszkę żałowałem, że nie zgłosiłem tego od razu. Jakoś dotrwaliśmy do końca, pomimo marudzenia przyszłej żony:). W czasie pobytu mieszkający rodacy i delikatnie irytujący Czesi. Dodatkowo dodam brak komarów. Właścicielka bardzo sympatyczna. Pobyt wart polecenia.
maciejdm1
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 12.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciejdm1 » 14.10.2015 19:18

a jak cenowo ?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baska Voda - apartament "Paula"
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone