Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Barbat - wyspa Rab - spokojne "odludzia" Chorwacji

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
G. Drzycimski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.07.2005
Barbat - wyspa Rab - spokojne "odludzia" Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) G. Drzycimski » 18.01.2006 23:34

Szukam swojego spokojnego miejsca w Chorwacji na wakacje 2006, pytalem juz o Simuni na Pagu, ale rozważam także Barbat na wyspie Rab. Poprzednio byłem w Supetarskiejdradze i było ok, ale chciałem znaleźć nowe miejsce. Może ktoś spędzał tam wakacje i wie czy to spokojne miejsce pozbawione wszelkich rozrywek, plaż dla nudystów, wypożyczalni skuterów, dyskotek etc. Przepraszam, że tak drążę temat, ale odwołuję się do doświadczeń "forumowiczów', bo najcenniejsze są praktyczne rady i na nic tutaj przewodniki. Szerzej ujmując sprawę szukam spokojnych miejsc może nie na kompletnym odludziu, gdzie nie można zajechać samochodem, ale raczej odludnych i spokojnych jak na chorwackie warunki. Może macie takie miejsca i mielibyście ochotę uchylić rąbka trajemnicy ???? Szukam na stronach adriatic.hr, adiatic.net i po przewodnikach, ale większa część oferty to zapełnione pola namiotowe typu San Marino albo kwatery w centrach turystycznych a trudno znaleźć coś ustronnego.
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 19.01.2006 21:14

witaj,
Zamiast Barbatu proponujemy Kampor.Cicho i spokojnie i nie koniec świata. Pozdr
G. Drzycimski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.07.2005
Kampor - kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) G. Drzycimski » 21.01.2006 14:04

Dziekuje za info, ale czy na Kamporze sa jakies kwatery do wykorzystania i zarezerwowania przed wyjazdem, nic nie znalazlem.
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 21.01.2006 15:53

Ribarica koło Karlobagu-cisza,spokój,malownicze zatoczki tylko dla "Ciebie". Do Zadaru 90 km. Apart. do wynajęcia na miejscu bez żadnych rezerwacji-wychodzi o wiele taniej (VI-VII bez problemów-w VIII może być gorzej,ale moim zdaniem nie powinno być kłopotu). Ceny od 5 do 15 euro.
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 22.01.2006 11:55

witaj, jest kilka stron które możesz sprawdzić-wpisz Kampor Rab w google i wyskoczy kilkanaście z nich. Ja korzystałem z eco-Rab.hr jeśli się nie pomyliłem (nie mam teraz dostępu do netu). Jeśli chciałbyś coś więcej to napisz na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdr
G. Drzycimski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) G. Drzycimski » 22.01.2006 12:52

Bardzo dziekuje za namiar, sprawdzam eko-Rab. W razie potrzeby odezwę się na maila, na teraz nie zawracam głowy. Pozdrowienia z mroźnego Gdańska nad Bałtykiem.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Barbat - wyspa Rab - spokojne "odludzia" Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone