Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autostrada w Chorwacji - Macelj - Zagvozd

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Autostrada w Chorwacji - Macelj - Zagvozd

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 20.06.2014 07:02

Witam wszystkich,
jako, że w sobotę wstąpiłem do drużyny pierścienia to wybieramy się z małżonką ;) do Chorwacji odstresować się i odreagować ostatnie miesiące.
Mam w związku z tym pytanie. Pewnie już nieraz było zadawane ale szukam szukam (może jeszcze otumaniony jestem) i znaleźć nie mogę.
Moglibyście mi podać ile będą mnie kosztowały autostrady w Chorwacji. Jedziemy osobówką więc klasa nr 1
Jedziemy następującą trasą:
trasa
Wiem, że wykazuję się lenistwem bo gdybym posiedział to bym to policzył ale zostało tyle do ogarnięcia a nam najzwyczajniej w świecie zaczyna czasu brakować ;)
z góry dzięki za pomoc.
Ostatnio edytowano 20.06.2014 07:06 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.06.2014 07:05

Najciemniej pod latarnią...
Hrvatske autoceste
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 20.06.2014 07:09

Znam tą stronę... Nawet mam ją w chwili obecnej otwartą. Ale nie mogę wyczaić od jakiego miasta do jakiego. Pierwszy odcinek wypada mi od Macelj do Zagrzebia a takiego nie ma podanego.
szpulaszpula
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpulaszpula » 20.06.2014 07:15

Pierwszy odcinek to Zaprešić - Trakošćan - 48 HRK
Drugi: Lučko - Zagvozd - 195 HRK
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 20.06.2014 07:24

Razem 486 Kun :mrgreen:
adi_tiger
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) adi_tiger » 20.06.2014 09:10

+ 20 KUN za tunel

:D adi_tiger na posterunku
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 20.06.2014 12:16

Dzięki koledzy... Wiedziałem, że na mogę zawsze na Was polegać ;)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Autostrada w Chorwacji - Macelj - Zagvozd
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone