Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartamnet JAVORIĆ ALOJZIJE - Mandre proszę o pomoc

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fragola
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) fragola » 25.01.2010 09:49

Witam wszystkich,
chcę wynająć ten apartament, wiem tylko że znajduje się na ulicy Konobine 1, w opisie podane jest że jest przy plaży, ale z mapy Mandre wynika, że ten apratmanet może być za portem, proszę o pomoc osoby które były w Mandre czy mogą zlokalizować ten aprtament i coś więcej mi o nim powiedzieć, interesuje mnie również plaża w tym miejscu?

Dodam tylko że korzystałam ze strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, a właściciel apartamentu nie ma swojego e-maila! rozmawiałam z nim telefonicznie.
mutiaq
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 25.01.2010 10:08

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Patrząc tu na mapkę, można sądzić, że będzie to przy plaży (wszystki zależy od tego z której strony są domy ponumerowane) ;)
Nawet jeśli będzie przy porcie, to port jest mały i żeby go obejść - to zajmie Ci to nie więcej niż jakieś 2-3 minuty.
Swoją drogą, jak mówią że willa jest przy plaży, to chyba jest? :)
Pozdrawiam!
Podaj www apartamentu, może go pokojarzę..
jorgus111
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 25.01.2010 10:15

mutiaq napisał(a):Podaj www apartamentu, może go pokojarzę..

fragola
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) fragola » 25.01.2010 10:28

tak dokładnie to ten apartament powyżej, właśnie o to chodzi skąd numerowane są budynki od sklepu Kerum czy od plaży z dołu mapy
mutiaq
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 25.01.2010 10:43

Na ostatnim zdjęciu za bramką jest morze, czyli jest przy morzu :)
"Distance from the sea (m) By the sea "
fragola
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) fragola » 25.01.2010 11:04

ze zdjęcia faktycznie wynika, że jest przy morzu :)
a jak w tej części Mandre wyglądają plaże, bo na forum znalazłam linka gdzie opisywane były plaże z drugiej strony portu?
mutiaq
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 25.01.2010 11:36

Nie bardzo pamiętam, bo w tamte rejony chodziliśmy wieczorami i nie przyglądałam się zbytnio.
Wydaje mi się, że będą tam drobne kamyki-żwirek, trochę skałek.
Więcej nie napiszę, bo nie mam pojęcia..
mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 25.01.2010 11:47

:idea:
leopantera
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 25.01.2010 18:47

Jeżeli apartament leży w części MANDRE jak na mapie od MUTIAQ (to czerwone kółeczko) to od wyjścia masz wybetonowane, czym bardziej w prawo żwirki. Zbiorówka na lewo już za portem (na mapie trzy filiżanki). Kompletna cisza ... drogą do końca na prawo (patrząc przez furtkę), aż gdzie kończy się asfalt i czym dalej żwirkiem tym mniej ludzi :lol:
19Gumis20
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 13.02.2017 17:43

Trochę odgrzeję temat
Może ktoś z Was był w tych apartamentach bo w Internecie bardzo mało informacji jak również zdjęć szczególnie ap. 2.
Pisałem z właścicielem (chyba) i puki co nie przesłał mi więcej zdjęć ...

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019