Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

[szukam] Apartamenty na wyspie Ciovo, okolice Trogir

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ignas128
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignas128 » 25.06.2012 17:48

Witajcie :)
Zanim zdecydowałem się napisać ten post sporo czytałem na forum, i wiem o wiele więcej niż na początku.

A więc tak, generalnie jedziemy w ciemno w 15 osób w okolice Trogir'u. To nasz pierwszy wypad do Chorwacji.
W oko wpadła mi wyspa Ciovo. Czy znacie jakieś apartamenty godne polecenia, bo być może zdecydujemy się coś zarezerwować.
Szukamy noclegu dla 15 osób, w tym 5 par, jesteśmy osobami w wieku 22-29lat. Oczywiście nie muszą być w jednej willi. Mogą to być adresy obok siebie.

Nawet jak nic nie zarezerwujemy to myślicie, że znajdziemy tam miejsce do spania tak do 15euro za osobę/doba??
Planujemy na miejscu być w niedzielę 29lipca i pozostać tam cały tydzień.

Chyba, że polecacie coś innego? Szukamy miejsca, gdzie będzie można coś zobaczyć/zwiedzić, odpocząć na plaży, pobawić się na jakimś dancingu. Ogólnie nie jakieś odludzie.
Ostatnio edytowano 26.06.2012 10:49 przez ignas128, łącznie edytowano 1 raz
zmasz
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmasz » 25.06.2012 19:01

Ambitny plan
Życzę powodzenia :D
Będzie ciężko :D
ignas128
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignas128 » 25.06.2012 19:39

zmasz, a możesz napisać dlaczego?
Z czym będzie ciężko??
2salamandra22
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 26.06.2012 08:58

1. Na Ciovo ciężko o potańcówki, pewnie w Trogirze coś będzie
2. Dla 15 osób z zamierzeniem, że chcecie mieć apartamenty w jednym budynku albo obok siebie rezerwację robi się w styczniu.
Wg. mnie szanse marne ale... dwa lata temu w Orebicu z powodu awarii auta musieliśmy zostać dłużej i super apartamenty dla 18 osób za 150 EUR/noc/ lipiec ( 3 kuchnie, 3 łazienki, 5 sypialni) załatwiliśmy na targowisku w 10 min.
Nie napisałeś terminu wyjazdu, jeżeli to koniec sierpnia albo wrzesień Twoje szanse rosną.
Pozdrawiam
ignas128
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignas128 » 26.06.2012 10:27

Termin napisałem - jest to pierwszy tydzień sierpnia :) więc pełnia sezonu.

Jeśli chodzi o apartamenty to trochę źle się wyraziłem. Nie muszą być wille obok siebie. Mogą być w odległości nawet 15 minut piechotką. Nie muszą być blisko morza, też możemy się przespacerować z 20 minut.

Chodzi generalnie o to, czy realnym jest znaleźć w jednej miejscowości coś do 15euro osoba/doba w miarę przyzwoitych warunkach w tamtym rejonie. Oczywiście nie musi być klimatyzacji, basenu itp - bo wiem, że to nie ten próg cenowy.

Nie musi być też wyspa Ciovo - generalnie chodzi o rejony miasta Trogior.
2salamandra22
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 26.06.2012 12:13

Tanio na Ciovo byłam tu z klimą
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Plumek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 26.06.2012 15:51

Sprawdź na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Domena myląca, ale mają apartamenty na Ciovo właśnie :)
rafalpluta
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalpluta » 20.07.2012 16:22

Witam. Mam duży dom z rezerwacją od 4.08 do 11.08 dla 5 rodzin. Niestety plany pokrzyżował wypadek losowy i z żalem muszę zrezygnować z wyjazdu, jeśli jesteś zainteresowany to napisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub 608 810 489.
Edzik13
Autostopowicz
NOCLEG TROGIR , CIOVO OKOLICE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edzik13 » 04.07.2016 09:54

SZUKAM SENSOWNYCH KWATER 2 OSOBOWYCH Z MAX 500M ODLEGŁOŚCIĄ OD MORZA, CZYSTYCH, W ROZSĄDNYCH CENACH 30E LUB MNIEJ ;-)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019