Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[szukam] Apartamenty na wyspie Ciovo, okolice Trogir

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ignas128
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 25.06.2012
[szukam] Apartamenty na wyspie Ciovo, okolice Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignas128 » 25.06.2012 17:48

Witajcie :)
Zanim zdecydowałem się napisać ten post sporo czytałem na forum, i wiem o wiele więcej niż na początku.

A więc tak, generalnie jedziemy w ciemno w 15 osób w okolice Trogir'u. To nasz pierwszy wypad do Chorwacji.
W oko wpadła mi wyspa Ciovo. Czy znacie jakieś apartamenty godne polecenia, bo być może zdecydujemy się coś zarezerwować.
Szukamy noclegu dla 15 osób, w tym 5 par, jesteśmy osobami w wieku 22-29lat. Oczywiście nie muszą być w jednej willi. Mogą to być adresy obok siebie.

Nawet jak nic nie zarezerwujemy to myślicie, że znajdziemy tam miejsce do spania tak do 15euro za osobę/doba??
Planujemy na miejscu być w niedzielę 29lipca i pozostać tam cały tydzień.

Chyba, że polecacie coś innego? Szukamy miejsca, gdzie będzie można coś zobaczyć/zwiedzić, odpocząć na plaży, pobawić się na jakimś dancingu. Ogólnie nie jakieś odludzie.
Ostatnio edytowano 26.06.2012 10:49 przez ignas128, łącznie edytowano 1 raz
zmasz
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmasz » 25.06.2012 19:01

Ambitny plan
Życzę powodzenia :D
Będzie ciężko :D
ignas128
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignas128 » 25.06.2012 19:39

zmasz, a możesz napisać dlaczego?
Z czym będzie ciężko??
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 26.06.2012 08:58

1. Na Ciovo ciężko o potańcówki, pewnie w Trogirze coś będzie
2. Dla 15 osób z zamierzeniem, że chcecie mieć apartamenty w jednym budynku albo obok siebie rezerwację robi się w styczniu.
Wg. mnie szanse marne ale... dwa lata temu w Orebicu z powodu awarii auta musieliśmy zostać dłużej i super apartamenty dla 18 osób za 150 EUR/noc/ lipiec ( 3 kuchnie, 3 łazienki, 5 sypialni) załatwiliśmy na targowisku w 10 min.
Nie napisałeś terminu wyjazdu, jeżeli to koniec sierpnia albo wrzesień Twoje szanse rosną.
Pozdrawiam
ignas128
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignas128 » 26.06.2012 10:27

Termin napisałem - jest to pierwszy tydzień sierpnia :) więc pełnia sezonu.

Jeśli chodzi o apartamenty to trochę źle się wyraziłem. Nie muszą być wille obok siebie. Mogą być w odległości nawet 15 minut piechotką. Nie muszą być blisko morza, też możemy się przespacerować z 20 minut.

Chodzi generalnie o to, czy realnym jest znaleźć w jednej miejscowości coś do 15euro osoba/doba w miarę przyzwoitych warunkach w tamtym rejonie. Oczywiście nie musi być klimatyzacji, basenu itp - bo wiem, że to nie ten próg cenowy.

Nie musi być też wyspa Ciovo - generalnie chodzi o rejony miasta Trogior.
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 26.06.2012 12:13

Tanio na Ciovo byłam tu z klimą
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 26.06.2012 15:51

Sprawdź na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Domena myląca, ale mają apartamenty na Ciovo właśnie :)
rafalpluta
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalpluta » 20.07.2012 16:22

Witam. Mam duży dom z rezerwacją od 4.08 do 11.08 dla 5 rodzin. Niestety plany pokrzyżował wypadek losowy i z żalem muszę zrezygnować z wyjazdu, jeśli jesteś zainteresowany to napisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub 608 810 489.
Edzik13
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.07.2016
NOCLEG TROGIR , CIOVO OKOLICE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edzik13 » 04.07.2016 09:54

SZUKAM SENSOWNYCH KWATER 2 OSOBOWYCH Z MAX 500M ODLEGŁOŚCIĄ OD MORZA, CZYSTYCH, W ROZSĄDNYCH CENACH 30E LUB MNIEJ ;-)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
[szukam] Apartamenty na wyspie Ciovo, okolice Trogir
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone