Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

apartamenty lana nemira omis

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012
apartamenty lana nemira omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 08.01.2012 16:42

szukam info na temat obiektu "apartamenty lana" nemira - omis
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 02.06.2013 11:16

Witam.. rok temu wakacje spedziłem w miejscowości Nemira.. Apartamenty Lana znajdujace się obok apartamentów Solar. Są to domy bardzo do siebie podobne. Nemira to świetne miejsce dla rodzin i nie tylko , jest kilka sklepów nawet jakieś restauracje, boisko dla dzieciaków, piękne plaże. Do Omisu mozna wybrać się spacerkiem :D Będąc w Nemirze moglismy pojechać na Sv Jure (ekstremalny wyjazd na góre, piekne widoki) Split, Omis, fish piknik, spływ kajakiem w Omisie... postaram sie udostępnić kilka zdjęć
:D
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 02.06.2013 11:22

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link kilka zdjęc
mika12243
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.03.2015
Nemira/Omiš - Villa Lana

Nieprzeczytany postnapisał(a) mika12243 » 28.06.2015 10:59

Witam.
Czy ktoś był w miejscowości Nemira (Omiš) w Villi Lana? Interesuje mnie miejscowość - czy są jakieś sklepy, restauracje. O apartamencie nikt nic nie pisze, więc jeśli się ktoś znajdzie, kto tam był to bardzo proszę o komentarz. To mój pierwszy wyjazd do Chorwacji. Jedziemy na przełomie sierpnia i września. Mam nadzieję, że jeszcze będzie gorąco :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
apartamenty lana nemira omis
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone