Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament w Draśnice,Podgora,Żivogośće.Opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakowiak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 25.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakowiak » 17.06.2009 14:37

miron napisał(a):Witam!Wtym roku po raz pierwszy wybieramy się do Chorwacji.Najprawdopodobniej będzie to Riwiera Makarska.Mamy na oku apartamenty w Draśnice,Podgora szukamy opinii na ich temat.
Za wszelkie informacje będziemy bardzo wdzięczni.Pozdrawiam.Oto linki:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



byłem w czerwcu w apartamencie 2670 w Drasnicach.
Miejscowość bardzo urokliwa. porządek, kwiaty, port z codziennie wypływającymi rano i wieczorem łódeczkami na połów ryb, zaledwie 4 knajpy i jeden bar ( jeszcze nie czynny w czerwcu ), Konzum ( w wersji mini ) ; wszystko jak powinno być Chorwacji. spokój - nie ma chmary rozdartych turystów, krzyczących, jedzących w cuchnących starym olejem knajpach ( np w Tucepi ( to była pierwsza miejscowosc w której byłem i kiedyś mnie zachwyciła ale teraz to czysta komercja ) Makarskiej wszechobecny smród żarcia i spalin ze skuterów i vesp ), muzyki z ryczących kołchoźników ; bo każdy bar chce być najbardziej wyróżniający się z chmary nijakości i komercji która opanowała większą część Chorwacji ( niestety od 2000 roku gdy byłem pierwszy raz wiele się zmieniło - ale Drasnice to jeszcze stara Chorwacja - polecam.

Pani Glucina - właścicielka domu - dyskrecja, profeska pełna.
krakowiak
KatarzynaO
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) KatarzynaO » 12.12.2009 19:40

Witam
Jestem nowym uzytkownikiem.Wybieram sie w czerwcu do apartamentu Whisper of the Sea" w miejscowosci Żivogośće Mala Duba.Proszę o opinie .Pozdrawiam i czekam na info
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008
"Whisper of the Sea"

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 13.12.2009 12:00

Witam!
Byliśmy w lipcu br w tym apartamencie.Pobyt nasz był bardzo udany.Apartamenty są wporządku,wszystko zgodne z tym co widać na zdjęciach ze strony internetowej.Gospodyni to bardzo miła,sympatyczna i pomocna osoba.Apartamenty są wyposażone we wszystko to co niezbędne.Minusami są brak klimatyzacji i czajnika elektrycznego. ,ale to za bardzo nie przeszkadza.Bez klimy da się wytrzymać a czajnik mieliśmy swój.Do morza dwa kroki,piękny widok z balkonu na morze, Hwar i Paljesać.Sama miejscowość cicha i spokojna.Osobiście bardzo polecam.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz na forum lub na maila,postaram się odpowiedzieć.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
trentor
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) trentor » 28.02.2010 11:50

Olimpia napisał(a):Miron, w jakim terminie się wybieracie? Ja osobiście polecam Drasnice - spokojnie i ładnie. W Drasnicach mogę polecić Apartmani ALEN Grinka ROSO Hrstić , dom znajduje się przy samej plaży. W sezonie cena za apartament to około 80 euro. Właścicielka ma jeszcze drugi dom około 10 metrów od morza, tam powinno być trochę taniej.


Witam poraz pierwszy!
Olimpia mogę również prosić o więcej informacji na temat apartementów przy plaży w Draśnicach? Wybieramy się w czerwcu i zależy nam na spokoju, jak wygląda kwestia wyposażenia apartementu, łączone tararsy itd.
Z góry dzieki!
mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdr
mieczysław
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieczysław » 02.03.2010 12:35

cześc avensis ja w tym roku również zaliczam małą dubę chcę zapytać w jakim terminie jedziesz?
jesli wcześniej niż ja to chetnie poproszę o maila coby się skomunikować i dowiedziec coś więcej o Mala Duba.
Ja jadę od 01.08.2010 do 14.08.2010
Moja kwatera to
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
aga_ch82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_ch82 » 08.03.2010 07:50

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Czy ktoś był w tym apartamencie?
My jedziemy w połowie lipca na dwie rodziny, każda 2+2.
I stąd moje pytanie, czy warto?
mieczysław
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieczysław » 08.03.2010 09:14

Apartament sam w sobie fajny, piękny widok na morze, ładny taras, nawet kabina łazienkowa jest. Standardzik dobry ale nie ma fotek z plaży, widać tylko port, ze zdjęć można odczytać, że kawał drogi z plaży i to ostro pod górę. Ze zdjęć apartamentu szóstego chyba wynika, że trzeba przejść drogę (raczej napewno droga dzieli apartament od moża)
Raz mieszkałem w takiej lokalizacji 150 m od morza pod górę, da się wytrzymać tylko taszczenie tych kalimat, ręcznków, napoi itd jest męczące i najgorsze to przechodzenie przez bardzo ruchliwą jadrankę.
Ale nie ma co się zrażać jak pierwszy raz to i tak warto
Bajubajka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.02.2012
Re: Apartamenty "Whisper of the Sea"

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bajubajka » 13.03.2013 14:30

miron napisał(a):Odświeżam temat apartamentów "Whisper of the Sea" w miejscowosci Żivogośće Mala Duba.Będę wdzięczny za wszelkie informacje o tych apartamentach jak i osamej miejscowosci.Może ktoś już był w tym roku w Żivogośće Mala Duba?
Pozdrawiam i czekam na info.

Witam, wiem, że pytam po latach:), ale czy byliscie zadowoleni z pobytu w Malej Dubie? szukamy czegos dla dwojga w spokojnej, nieduzej miejscowości, tłumów nie lubimy:)

Pozdrawiam
B.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament w Draśnice,Podgora,Żivogośće.Opinie - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone