Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament Promajna lub Tucepi z dwójka dzieci

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
prorok2204
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) prorok2204 » 04.01.2013 18:24

Witam wszystkich proszę was o jakieś sprawdzone miejsca w tych miejscowościach za rozsądna cenę. Dwoje dorosłych i dwoje dzieci 3 lata i 1 rok adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pasażer
Cromaniak
Apartamenty Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.01.2013 21:16

adidudi
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) adidudi » 13.03.2015 10:15

Witam, w Tucepi proponuję apartamenty Ivany Zelić. 5 - 7 minut do plaży a warunki lokalowe super. Z oferowanych cen schodzą o 5 euro chyba że dłuższy pobyt to więcej. Z balkonów widok na morze. Nie pamiętam adresu ale chyba ulica Blato 8.
janekol
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) janekol » 13.03.2015 11:29

Witam. Ja zaproponuję miejscowość Bratuś tuż obok Promajny. To tylko około 500 metrów asfaltowo-betonowym chodnikiem wiodącym po klifie wzdłuż linii brzegowej, za to cisza, mała plaża w części zacieniona i inne pozytywy. Bratuś to fajna mała spokojna dziura ale za to blisko do Promajny i z drugiej strony do Krvavicy. Apartamenty Igora Batinic. Gospodarze starsi ale bardzo mili i uczynni, kwatery bardzo czyste, za balkonem morze. Plaża dzika na przeciwko posesji schodami w dół, plaża normalna 100m lekko w dół (niestety z powrotem pod górę). Maluchy dadzą radę, ja byłem z 5 latką i bez problemów. Byliśmy bardzo zadowoleni. Wysłałem linka do kwatery, można znaleźć jeszcze tą kwaterę poprzez różne biura ale wtedy wychodzi nawet 20E drożej za dobę. Gdybyś był/była zainteresowana ewentualnie mogę podrzucić kilka zdjęć. Pozdrawiam.
drapis
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) drapis » 15.08.2015 23:58

Witam proszę o namiary na apartament 2+2 z plażą dla dzieci. Planujemy wyjazd od 19,08 do 25.08 mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
juja-r
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) juja-r » 25.08.2016 23:37

"janekol"
czy mogę prosić namiar do Igora Batinic?? Dzięki :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019