Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Promajna lub Tucepi z dwójka dzieci

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
prorok2204
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.07.2009
Apartament Promajna lub Tucepi z dwójka dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) prorok2204 » 04.01.2013 19:24

Witam wszystkich proszę was o jakieś sprawdzone miejsca w tych miejscowościach za rozsądna cenę. Dwoje dorosłych i dwoje dzieci 3 lata i 1 rok adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008
Apartamenty Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.01.2013 22:16

adidudi
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adidudi » 13.03.2015 11:15

Witam, w Tucepi proponuję apartamenty Ivany Zelić. 5 - 7 minut do plaży a warunki lokalowe super. Z oferowanych cen schodzą o 5 euro chyba że dłuższy pobyt to więcej. Z balkonów widok na morze. Nie pamiętam adresu ale chyba ulica Blato 8.
janekol
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) janekol » 13.03.2015 12:29

Witam. Ja zaproponuję miejscowość Bratuś tuż obok Promajny. To tylko około 500 metrów asfaltowo-betonowym chodnikiem wiodącym po klifie wzdłuż linii brzegowej, za to cisza, mała plaża w części zacieniona i inne pozytywy. Bratuś to fajna mała spokojna dziura ale za to blisko do Promajny i z drugiej strony do Krvavicy. Apartamenty Igora Batinic. Gospodarze starsi ale bardzo mili i uczynni, kwatery bardzo czyste, za balkonem morze. Plaża dzika na przeciwko posesji schodami w dół, plaża normalna 100m lekko w dół (niestety z powrotem pod górę). Maluchy dadzą radę, ja byłem z 5 latką i bez problemów. Byliśmy bardzo zadowoleni. Wysłałem linka do kwatery, można znaleźć jeszcze tą kwaterę poprzez różne biura ale wtedy wychodzi nawet 20E drożej za dobę. Gdybyś był/była zainteresowana ewentualnie mogę podrzucić kilka zdjęć. Pozdrawiam.
drapis
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) drapis » 16.08.2015 00:58

Witam proszę o namiary na apartament 2+2 z plażą dla dzieci. Planujemy wyjazd od 19,08 do 25.08 mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
juja-r
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) juja-r » 26.08.2016 00:37

"janekol"
czy mogę prosić namiar do Igora Batinic?? Dzięki :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament Promajna lub Tucepi z dwójka dzieci
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone