Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament LARA w Mimicach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grzegorz146
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorz146 » 23.02.2011 19:22

Namiary i parę fotek poszły na mejla.
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 04.04.2011 13:57

grzegorz146 napisał(a):Byliśmy w Mimicach w Larze w 2009r.Jest to bardzo urokliwa miejscowość o niepowtarzalnym klimacie. Woda przejrzysta i ciepła, w pobliżu market. Apartament z przepięknym widokiem na morze, czysty,
schludny. Oczywiście wszystko zawdzięczamy Rysiowi. Mieliśmy jeszcze wielkie szczęście poznać Bożo, który odszedł w tym samym roku. No cóż podobno w niebie jest też zapotrzebowanie na wspaniałych ludzi.


Fajnie tak sobie powspominać ;-) Mimice i Larę ;-) Rakije i wstrętne Ozujsko...My w tym roku, z uwagi na rozpoczęte prace budowlane, nie damy rady odwiedzić Cro i strasznie nam ciężko z tego powodu. Myślę, że jak wszystko przebiegnie po naszej myśli, to za rok powrócimy do Naszej świeckiej tradycji i znów pojawiny się w Mimicach, oczywiście w Larze, którą mogę polecić jako miejsce na rewelacyjne wakacje...Widoki rzeczywiście zapierają dech......i piwko w porcie ;-0 POZDRAV (NAWET TEŚCIOWA była zadowolona z wyjazdu ;-p)
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 04.04.2011 14:01

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ale nadany kolorek !. Wygląda jak bezdroża Alaski 8O :wink: :wink:
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 08.04.2011 21:01

AdamSz napisał(a):zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ale nadany kolorek !. Wygląda jak bezdroża Alaski 8O :wink: :wink:


Niezły widoczek...kiedyś widziałem nawet delfiny...jak popijały Ballantinesa ;p
jayc
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jayc » 17.04.2011 15:02

witam czy moge prosic namiary na lare
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 26.07.2011 16:24

Witam. Byliśmy w tym roku znowu :roll: w Mimicach, oczywiście w LARZE :lol: . W miejscowości niewiele się od roku zmieniło :wink: poza sklepem.
Przejęła go siec Studenac i od razu poprawiło się zaopatrzenie. W Larze po okresie przejściowym wg. mnie wszystko wróciło do normy. Lucija przy pomocy rodziny kontynuuje dobre tradycje gościnności. Jak zwykle miło, i serdecznie :lol: Wszystkie znaki na niebie i na ziemii wskazują, że za rok znowu tam zawitamy :lol: A teraz jeszcze niecałe 3 tygodnie i na .......Peljeszac! :lol: :lol: :lol:
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 01.09.2011 12:48

Jeszcze tylko 10 dni i ponownie zawitam do LARY :D
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 06.12.2011 18:49

Witam, znalazłem chwile wiec postanowiłem dorzucic kilka zdjęć z LARY, może komuś się przyda :-)

Połowa września w Mimicach przywitała nas temperaturą 36 stopni, REWELACJA! Cisza, spokój.Ceny niższe niż w sezonie. Polecam.



1.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

2.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

3.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

4.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

5.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

6.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

7.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

8.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 16.02.2012 09:30

9.
Apartman LARA posiada grill z ktorego bardzo często korzystaliśmy w trakcie pobytu.
CEVAPCICI wlasnej roboty smakuje wybornie :-)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

10.
Zejście do naszej ulubionej plaży.Znajduje sie na samym poczatku Mimic jadąc od strony Omisia.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

11.
Widok na plażę. Polecam szczególnie tym ktorzy cenią samotność :D

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

12.
Na plaże można także dotrzeć deptakiem prowadzącym przez miasteczko,
w porcie znajduje się tor do gry w boules, świetna sprawa szczególnie gdy macie ochotę na partyjkę z miejscowymi :-)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
r
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) r » 16.02.2012 10:49

Witam,
Czy mógłbym prosić o kilka informacji oraz zdjęcia? Czy można wybrać się do LARY w 8 osób (2 rodziny 4 os dorosłe + 4 dzieci w wieku 4-7lat) tak żeby mieć wspólny apartament ewentualnie dwa ze wspólnym tarasem? Tak żeby puścić dzieci nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo? Jak wygląda plaża? Czy ktoś z forumowiczów był z małymi dziećmi i może polecić? Będę bardzo wdzięczny za informacje.
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 16.02.2012 12:17

Jeśli chodzi o noclegi to wydaje mi sie że możecie wynająć całe piętro, do dyspozycji bedzie wspólny taras.
Popatrz na zdjecia 5,6,7,8

Lara z tego co wiem jest popularna wśród rodzin z dziećmi, płytkie zejście do wody. Jest także knajpka przy plaży (zdjęcie nr.16 za motorówką)
Główna plaża wyglada tak....


13.
Widok na plażę od stromej uliczki
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
14.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

15.
W tle widok na masyw Biokovo, po prawej Brac
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

16.
LARA znajduje się w drugiej linii
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


17.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W razie pytań dzwoń pod numer do PL, podany na zdjeciu nr.1
r
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) r » 16.02.2012 13:04

arekwroc napisał(a):W razie pytań dzwoń pod numer do PL, podany na zdjeciu nr.1

Dzięki! Zdjęcia cudne. Jedyne co przeraża to odległość do pokonania z dzieciakami...
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 16.02.2012 13:15

W tym mikroregionie, jak ktoś chce bardziej płasko i bez "hardkorowych" :wink: podjadów autkiem, to Lokva i Ruskamen. Ale minusy takie, że przez drogę i kwaterki trochę dalej od morza (od ok. 100 m i więcej) . Z tym, że w Lokvie jest tunel pod Jadranką, którym się przechodzi na plażę.
lagunapzpn
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lagunapzpn » 16.02.2012 13:27

To prawda, Lara znajduje się w drugiej linii od morza, ale w pierwszej od Jadranki... Dziwi mnie że panowie z Wrocławia i ogólnie dolnegośląska tak lobbują za Larą, a o tym fakcie nie wspominają :oops:
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 16.02.2012 13:38

Nie ma siły, jest na wysokości drogi, to napieprza szum samochodów. Kiedyś miałem blisko drogi, ale na skale, jakieś 10 m wyżej od drogi. Trzeba było brać, bez wyjscia, cenę mocno zbiłem. Można było wytrzymać, w zasadzie było bardzo OK. Posiedział bym tam dłużej, ale gospodyni mnie wyrzuciła :wink: bo rezerwowany przyjeżdżał.
Ostatnio edytowano 16.02.2012 13:40 przez AdamSz, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament LARA w Mimicach - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone