Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament LARA w Mimicach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 28.07.2010 20:03

Byliśmy i niestety już wróciliśmy.
Lara jest super a Mimice mają to co lubimy najbardziej: ciszę i kameralność.
Spotkaliśmy Falco.v (pozdrowienia)
Sewo pięknie ujął to co widziałam wczesnym porankiem( jako jedyna tak wcześnie się zrywałam :) )

Jak najbardziej polecam Mimice i Larę
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 26.08.2010 08:24

Tegoroczny pobyt w Larze był jak zwykle bardzo udany, choć myślę, że chyba najlepszy. Pogoda świetna, morze rewelacyjne, nie mówiąc już o lodach i piwku.
Byliśmy stosunkowo długo bo 16dni ale nie było mowy o chwili nudy, również za przyczyną sympatycznych sąsiadów - pozdrawiam MaJaKi i całą ekipę z Lublina ( mam nadzieję, że spotkamy się we wrześniu i powspominamy udane wakacje w Mimicach ).

Jeśli ktoś szuka spokojnego i pięknego miejsca na odpoczynek, a z drugiej strony chce zobaczyć wiele pięknych miejsc, do których jest bardzo blisko to Mimice i Lara, to bardzo trafny wybór.
Keny628
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 02.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keny628 » 15.11.2010 17:11

falco.v napisał(a):Tegoroczny pobyt w Larze był jak zwykle bardzo udany, choć myślę, że chyba najlepszy. Pogoda świetna, morze rewelacyjne, nie mówiąc już o lodach i piwku.
Byliśmy stosunkowo długo bo 16dni ale nie było mowy o chwili nudy, również za przyczyną sympatycznych sąsiadów - pozdrawiam MaJaKi i całą ekipę z Lublina ( mam nadzieję, że spotkamy się we wrześniu i powspominamy udane wakacje w Mimicach ).

Jeśli ktoś szuka spokojnego i pięknego miejsca na odpoczynek, a z drugiej strony chce zobaczyć wiele pięknych miejsc, do których jest bardzo blisko to Mimice i Lara, to bardzo trafny wybór.

Witam serdecznie czy była by możliwośc dostać namiar na ten apartamencik ? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Czy ktoś w 2011r. w sierpniu wybiera sie do Lary ?
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 17.11.2010 08:32

Namiary na Larę poszły na podany adres e-mail.
filus1974
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) filus1974 » 17.11.2010 08:47

Witam,

I ja poproszę namiary na apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki :)
filus1974
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) filus1974 » 17.11.2010 08:54

i jeśli można fotki ..będą mile widziane adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 18.11.2010 09:51

Zgodnie z życzeniem namiary i fotki poszły na maila.
conti
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) conti » 07.01.2011 19:00

bardzo proszę o jakieś fotki Lary jeśli można , i czy są tam apartamenty 2+1, 2+2 lub taki dla 2 rodzin na 7-8 osób Wybieramy sie pierwszy raz do Chorwacji i chetnie bysmy skorzystali z Lary. Kasia adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 09.01.2011 17:06

Namiary i fotki poszły na podanego maila.

Pozdrawiam i życzę udanego pobytu w Larze.
Ankh
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 25.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ankh » 10.01.2011 20:08

też poprosiłbym o foty + namiar, w perspektywie tegorocznych wakacji bardzo mnie ten temat zaciekawił adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 23.01.2011 23:22

arekwroc napisał(a):Panowie namiary wysłane :D


Arek moge prosić o namiar do tego polskiego przyjaciela :) Z góry dzięki adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 24.01.2011 23:37

falco.v napisał(a):Właśnie wróciłem z Mimic, po prawie 3 tyg. pobytu w apartamencie LARA.

Warunki bardzo dobre, okolica piękna i tak jak wcześniej kilka osób pisało
bardzo spokojna miejscowość, idealna dla rodzin.
Plaża ładna, bardzo blisko apartamentu, z natryskiem oraz lokalem z piwem i smacznymi lodami.

W sprawie zdjęć proszę o podanie maila.
Zrobiłem ich dosyć sporo w Mimicach jak również w kilku pięknych miejscach, które odwiedziliśmy w czasie pobytu.

proszę o zdjęcia adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 13.02.2011 20:52

Fotki poszły na maila...spóźnione troszeczkę ale za to spora dawka.
grzegorz146
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorz146 » 19.02.2011 12:35

Byliśmy w Mimicach w Larze w 2009r.Jest to bardzo urokliwa miejscowość o niepowtarzalnym klimacie. Woda przejrzysta i ciepła, w pobliżu market. Apartament z przepięknym widokiem na morze, czysty,
schludny. Oczywiście wszystko zawdzięczamy Rysiowi. Mieliśmy jeszcze wielkie szczęście poznać Bożo, który odszedł w tym samym roku. No cóż podobno w niebie jest też zapotrzebowanie na wspaniałych ludzi.
tskorupek303
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tskorupek303 » 23.02.2011 16:17

falco.v napisał(a):Tegoroczny pobyt w Larze był jak zwykle bardzo udany, choć myślę, że chyba najlepszy. Pogoda świetna, morze rewelacyjne, nie mówiąc już o lodach i piwku.
Byliśmy stosunkowo długo bo 16dni ale nie było mowy o chwili nudy, również za przyczyną sympatycznych sąsiadów - pozdrawiam MaJaKi i całą ekipę z Lublina ( mam nadzieję, że spotkamy się we wrześniu i powspominamy udane wakacje w Mimicach ).

Jeśli ktoś szuka spokojnego i pięknego miejsca na odpoczynek, a z drugiej strony chce zobaczyć wiele pięknych miejsc, do których jest bardzo blisko to Mimice i Lara, to bardzo trafny wybór.


Witam
Czy mogę prosic namiar na apartament i jakies fotki
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartament LARA w Mimicach - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone