Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament LARA w Mimicach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007
Apartament LARA w Mimicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 07.08.2007 16:00

Czy warto udać się do tego apartamentu :)????

- ( czy ma ktoś zdjęcia , tego apartamentu wewnątrz )
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 08.08.2007 15:09

? :lol:
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 10.08.2007 09:26

Właśnie wróciłem z Mimic, po prawie 3 tyg. pobytu w apartamencie LARA.

Warunki bardzo dobre, okolica piękna i tak jak wcześniej kilka osób pisało
bardzo spokojna miejscowość, idealna dla rodzin.
Plaża ładna, bardzo blisko apartamentu, z natryskiem oraz lokalem z piwem i smacznymi lodami.

W sprawie zdjęć proszę o podanie maila.
Zrobiłem ich dosyć sporo w Mimicach jak również w kilku pięknych miejscach, które odwiedziliśmy w czasie pobytu.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 10.08.2007 13:25

proszę :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jakbym mógł prosić to zdjęcia tylko z mimic :)
qlu
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) qlu » 10.08.2007 16:04

falco.v napisał(a):Właśnie wróciłem z Mimic, po prawie 3 tyg. pobytu w apartamencie LARA.

Warunki bardzo dobre, okolica piękna i tak jak wcześniej kilka osób pisało
bardzo spokojna miejscowość, idealna dla rodzin.
Plaża ładna, bardzo blisko apartamentu, z natryskiem oraz lokalem z piwem i smacznymi lodami.

W sprawie zdjęć proszę o podanie maila.
Zrobiłem ich dosyć sporo w Mimicach jak również w kilku pięknych miejscach, które odwiedziliśmy w czasie pobytu.


Bardzo proszę również
Jeśli można adres
pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 11.08.2007 07:06

qlu napisał(a):
falco.v napisał(a):Właśnie wróciłem z Mimic, po prawie 3 tyg. pobytu w apartamencie LARA.

Warunki bardzo dobre, okolica piękna i tak jak wcześniej kilka osób pisało
bardzo spokojna miejscowość, idealna dla rodzin.
Plaża ładna, bardzo blisko apartamentu, z natryskiem oraz lokalem z piwem i smacznymi lodami.

W sprawie zdjęć proszę o podanie maila.
Zrobiłem ich dosyć sporo w Mimicach jak również w kilku pięknych miejscach, które odwiedziliśmy w czasie pobytu.


Bardzo proszę również
Jeśli można adres
pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Cześć zapodaj tych zdjęć z mimic

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 11.08.2007 09:35

Mimice to spokojna miejscowość z małym portem oraz piękna i dosyć szeroka plaża. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi i osób które szukają ciszy i spokoju.Wchodząc do wody nie spotkałem nic żywego oprócz czystego żwiru. Jeżowce i inne nieprzyjemne żyjątka morskie występowały dopiero parę metrów dalej na głębokim morzu. Spędziłem tam kilka dni i kąpałem się bez butów więc polecam ! Na głownej plaży leżą trzy dosyć spore skałki z których można się poopalać jak i poskakać do morza, jest knajpka z sympatyczną obsługą i Karlovacko za 12 kuna :D Wieczorem kapitalny widok na całą Riwiere 8)

Widok z portowej knajpki


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link[/b]



Mieszkaliśmy w LARA, polecam z czystym sumieniem......
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Gospodarze przyjmują głównie Polaków, a w szczególności tych z małymi pociechami :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Teren apartamentu jest mocno zalesiony co daje zbawienny cień w upalne dni, do plazy schodzi sie prywatnym zejsciem.Kamienne schody prowadza nas prosto do glownej plazy, odlegolosc do morza to okolo 100m.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mieszkalem na samej gorze, widok z tarasu na Jadran i Riwiere niezapomniany....Pokoje bardzo czyste,przyjemnie urzadzone z wydzielona czescia kuchenna.


Wieczorami polecam świetna knajpke powyżej Jadranki, koło kościoła, która nazywa się CAREVI DVORI, malutka ale podają tam rewelacyjne rybki z grilla, wymagana duża doza cierpliwości.
W Mimicach jest jeden sklep, pizzeria, oraz urzędzik pocztowy gdzie można wymieniać pieniążki. Generalnie TOTALNY SPOKÓJ.


Ponizej klika zdjec z samych Mimic


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link




zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
BOBEY
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 04.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOBEY » 11.08.2007 16:37

Siedem dni temu wrócilem z rodzina z Mimic. Bylismy tam 13 dni i prawdę mowiąc o kilka dni za krótko. Mieszkalismy w 5-cio osobowym apatramencie w pensjonacie LARA.
Apartament znajdował się na pierwszym piętrze. Składal się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i tarasu z którego rozciagał się piekny widok na morze i góry Biokovo. Gospodarze to bardzo mili, kontaktowi i gościnni ludzie.
Do plaży z której korzstali tylko mieszkańcy okolicznych pensjonatów mieliśmy ok. 100m. Plaża z drobnymi kamyczkami, super ciepłą i przejżystą wodą.
Mimice to niewielka i cicha miejscowość, idealna dla osób które nie lubią zgiełku nadmorskich kurortów a szukają miejsca do spokojnego wypoczynku.
Dobry punkt wypadowy do takich miejsc jak Trogir , Split, Omis, Park Narodowy Krka, Baska Voda, Dubrownik i innch.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w pensjonacie LARA. Polecam
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 11.08.2007 16:42

Arekwroc ;) śliczne zdjęcia :) ale prosimy o więcej ;)
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 12.08.2007 13:40

Wiecej niestety nie posiadam.....
tutaj znajdziesz kilka
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
crism
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) crism » 12.08.2007 15:05

a możesz napisać jakie są ceny za pokoj? I czy są 2 osobowe pokoje? Jak wygląda sprawa z dostępnością miejsc noclegowych obecnie? Stoją tak jak zwykle ludzie z tabliczkami przy głównej drodze i zapraszają do siebie? Wybieram się we wtorek w ciemno i była by to dla mnie bardzo ważna informacja :)
BOBEY
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 04.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOBEY » 12.08.2007 15:40

jezeli chodzi o Mimice to nie widziałem osób z tabliczkami.
Ale w czasie mojego pobytu, przyjechali ludzie z Mazur w ciemno i cos tam znależli, byli zadowoleni. Ja mieszkałem w apartamencie 5 osobowym za 60 euro
pozdrawiam
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 12.08.2007 15:52

Cen nie znam ale mogę wyslać Ci namiar z numerem telefonu.....


Właściciel Bożo Barić ma przyjaciela w Polsce, który prowadzi bezpłatną (bez prowizji) rezerwację, wszystkiego można się dowiedzieć u niego....
Oczywiscie w jezyku polskim :D .....dostalem nawet mapkę dojazdową która doprowadzila mnie bezbłędnie do LARY :wink:

Zaliczka za rezerwację wynosi tylko 50euro(w przeliczeniu na złotówki) ,a koszt wysyłki to od 1 zł -w banku do ok.6 zł-przekazem pocztowym.


Z tego co się orientuje to u Bożo nie ma obowiązkowych turnusów od
soboty-do soboty,co ma ogromne znaczenie na drogach dojazdowych ,bo unika się korków(zysk-niekiedy 5-6 godzin w porównaniu do wyjazdu z piątku na sobotę).


Pozdrav
Ostatnio edytowano 13.08.2007 04:25 przez arekwroc, łącznie edytowano 1 raz
crism
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) crism » 12.08.2007 19:32

arekwroc: wyślij mi proszę namiar na tego polskiego przyjaciela prowadzącego rezerwacje, a nuż będzie coś wolnego :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wojtek51
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek51 » 12.08.2007 20:00

arekwroc: proszę również o wysłanie namiaru na tego polskiego przyjaciela prowadzącego rezerwacje na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament LARA w Mimicach
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone