Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament LARA w Mimicach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 16.02.2012 12:39

Tak się składa że mi akurat nie przeszkadza Jadranka, tym bardziej cieszy fakt że nie jestem jedyny :D
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 16.02.2012 21:46

Arek nie chcę bronić laguny, ale czy nie uważasz że fakt usytuowania Lary tuż obok Jadranki, jest bardziej istotny niż to że znajduje się ona w drugiej linii zabudowań? W każdym bądź razie polecam wszystkim tamte okolice - ja w tym roku stacjonowałem tuż obok (Pisak). A jeżeli chodzi o Larę polecam kontakt z Panem z Polski - w zeszłym roku prawie miałem Larę zarezerwowaną, ale znajomi mnie wystawili niestety. Bardzo komunikatywna i konkretna osoba od której dowiecie się wszytskiego nt apartamentów i Mimic, dostałem nawet bardzo fajną płytkę pokazującą Larę i najbliższą okolicę.
Pozdrav
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 24.04.2012 11:16

Drogi AdamSz Lara może i jest blisko Jadranki ale co bardzo istotne jest poniżej od strony morza więc ewentualny odgłos samochodów jest znacznie mniejszy niż gdyby była powyżej szosy...my po roku przerwy z 3 naszych dzieciaków wracamy znowu do ulubionej Lary, szczególnie za namową naszych dzieci 9, 12 i 14 lat ( choć my również z wielką przyjemnością poraz 4 zawitamy do przemiłej Łucji ).

Lagunapzpn...jeśli chodzi o "drugą linię" od morza, to z całym szacunkiem ale wydaje mi się, że lubisz tylko i wyłącznie leżeć "plackiem" na plaży...byliśmy pierwszy raz w Larze w 2007roku mój syn miał 4 lata i odległość od morza nie sprawiała mu najmniejszego problemu...ani mnie chociaż chodziłem z deską surfingową pod pachą i osprzętem.

W ubiegłym roku byliśmy w Komarnej i dom z apartamentami stał właściwie na plaży i to prywatnej...ale dzieci po kilku dniach stwierdziły, że żałują że nie pojechaliśmy do Mimic...bo w Mimicach plaża super, bar z lodami i przepysznymi drożdzówkami na samej plaży ( i piwkiem zimnym...rewelacja).

Nie możemy się już doczekać wyjazdu szczególnie dzieci, a to dopiero 29 czerwca...ale już powoli kompletujemy sprzęt wodny.

Jeśli ktoś będzie potrzebował informacji lub zdjęć z okolicy, czy info o atrakcjach, które można zaplanować w czasie pobytu w Mimicach, to proszę pisać na maila - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Zainteresowanych zapraszam również do mojej skromnej galerii :

http://cro.pl/forum/album_personal.php? ... SC&start=0
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 24.04.2012 18:35

lagunapzpn napisał(a):To prawda, Lara znajduje się w drugiej linii od morza, ale w pierwszej od Jadranki... Dziwi mnie że panowie z Wrocławia i ogólnie dolnegośląska tak lobbują za Larą, a o tym fakcie nie wspominają :oops:

Nie wspominają bo ....nie ma o czym wspominać :D Od 2005 roku jestem co rok w Larze i ani za pierwszym pobytem , ani za każdym następnym nikomu nie przeszkadzała Jadranka ( po prostu naprawdę niewiele słychać zarówno siedząc na balkonach i tarasach , a tym bardziej w pokojach )i nie jest to tylko moje zdanie. Przez te lata spędzało ze mną w Larze urlopy około 25 osób w różnym wieku ( przedział wiekowy od 6 do 65 lat ) , niektórzy po parę razy i nigdy w rozmowach" wspominkowych " nie padł zarzut - że Jadranka jest upierdliwa. Ci , którzy nie byli w Larze niech najlepiej nie zabierają głosu na temat bliskości Jadranki argumentując to tym , że mieszkali w innych miejscowościach w jej pobliżu i , że im to przeszkadzało.
I żeby była jasność nikogo nie namawiam żeby spędzał wczasy w Larze, każdy ma wolny wybór. A ja i tak w tym roku również będę się byczył w Larze :D :D :D
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 24.05.2012 12:15

falco.v napisał(a):Drogi AdamSz Lara może i jest blisko Jadranki ale co bardzo istotne jest poniżej od strony morza więc ewentualny odgłos samochodów jest znacznie mniejszy niż gdyby była powyżej szosy...my po roku przerwy z 3 naszych dzieciaków wracamy znowu do ulubionej Lary, szczególnie za namową naszych dzieci 9, 12 i 14 lat ( choć my również z wielką przyjemnością poraz 4 zawitamy do przemiłej Łucji ).

Lagunapzpn...jeśli chodzi o "drugą linię" od morza, to z całym szacunkiem ale wydaje mi się, że lubisz tylko i wyłącznie leżeć "plackiem" na plaży...byliśmy pierwszy raz w Larze w 2007roku mój syn miał 4 lata i odległość od morza nie sprawiała mu najmniejszego problemu...ani mnie chociaż chodziłem z deską surfingową pod pachą i osprzętem.

W ubiegłym roku byliśmy w Komarnej i dom z apartamentami stał właściwie na plaży i to prywatnej...ale dzieci po kilku dniach stwierdziły, że żałują że nie pojechaliśmy do Mimic...bo w Mimicach plaża super, bar z lodami i przepysznymi drożdzówkami na samej plaży ( i piwkiem zimnym...rewelacja).

Nie możemy się już doczekać wyjazdu szczególnie dzieci, a to dopiero 29 czerwca...ale już powoli kompletujemy sprzęt wodny.

Jeśli ktoś będzie potrzebował informacji lub zdjęć z okolicy, czy info o atrakcjach, które można zaplanować w czasie pobytu w Mimicach, to proszę pisać na maila - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Zainteresowanych zapraszam również do mojej skromnej galerii :

http://cro.pl/forum/album_personal.php? ... SC&start=0



się na fotkach szukałam :)
i chciałam zauważyć proszę Pana, że nie ma Pana w kalendarzu wyjazdowym (i tak informacyjnie będziemy wcześniej iż planowaliśmy)

co do hałasu, to jedyny hałas w Mimicach w Larze poniżej Jadranki to cykady, mieszkałam i znowu będzę mieszkać tuż przy samej ulicy (kilka metrów poniżej ) i zapewniam że ulicy nie słychać
kiedyś mieszkałam w Stanici tuż przy Jadrance w pierwszej linii - Hałas był straszny
a jak ktoś nie chce tam jechać jego sprawa :)
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 24.05.2012 15:40

Honda 30.06 będzie zmieniać Hondę :lol: .... na parkingu :wink:
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 25.05.2012 11:11

:)
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 28.05.2012 16:32

My też od 30.06, więc znowu się spotkamy w dużym gronie znajomych...nie możemy się już doczekać wyjazdu ale miesiąc szybko przeleci.
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 28.05.2012 16:34

falco.v napisał(a):My też od 30.06, więc znowu się spotkamy w dużym gronie znajomych...nie możemy się już doczekać wyjazdu ale miesiąc szybko przeleci.


dojedziemy do Was 1.07. z rana piwko proszę schłodzić :)
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 31.05.2012 23:01

MaJaKi...piwko będzie czekać...nasze przywiezone i oczywiście Karlovacko...do wyboru. :D
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 28.02.2016 16:07

Witam, wybiera się ktoś do Lary w tym roku? i może podzielić się informacjami odnośnie cen na 2016 rok.
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 02.03.2016 07:14

Alek70 napisał(a):Witam, wybiera się ktoś do Lary w tym roku? i może podzielić się informacjami odnośnie cen na 2016 rok.

Nie ma już Lary
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 02.03.2016 09:40

Dzięki za wiadomość, wielka szkoda.
seth621
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 29.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) seth621 » 11.01.2019 07:15

Ale chyba jest teraz apartament Božo ...
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 11.01.2019 13:09

Witam.
Tak na samym dole jest Apartament Bozo. Prowadzi go najmłodsza córka Bozo, Lara. Na pierwszym piętrze są również dwa apartamenty. Prowadzi je średnia córka Bozo, Ivana. Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament LARA w Mimicach - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone