Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament LARA w Mimicach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Calida
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calida » 03.06.2009 23:34

Witam mam prosbe czy ma ktos jakies namiary na jakies nie drogie apartamenty w Mimicach i okolicach z gory dziekuje :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 03.06.2009 23:47

przemas_depesz napisał(a):
przemas_depesz napisał(a):
adam11 napisał(a):Czy ktoś oprócz mnie w tym roku będzie w Larze? ;]


Hello! Wraz z przyszła małżonką i paroma osobami będziemy w Larze już od niedzieli - mam nadzieję - jedziemy na tydzień i to już kolejny raz. Co do LARY to nasuwa mi się jedno sformułowanie, które uknuliśmy poprzednim razem w trakcie pobytu BOŻO JEST W POŻO I WINO BOŻO TEŻ JEST W POŻO 8). Jak wrócę postaram się opisać pobyt i ceny oraz sposoby płatności - przy uwzględnieniu pozostałych tematów na forum. Pozor Mimice nadchodzimy ;-)


Hello. Jak obiecałem tak robię.
Wczoraj wróciłem z Mimic z pensjonatu LARA. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pogoda rewelacja, woda ciepła, atmosfera sympatyczna. W pokojach pojawiły się wiatraki jakby było za ciepło. Gospodarz przywitał nas schłodzonym piwem, co było rewelacyjnym pomysłem po podróży. Rewelacyjne miejsce na spędzie urlopu i podregenerowanie baterii. A co do zlotu XII cromaniaków, to powiem, że na przyszły czerwiec też mam już rezerwację. Oby do czerwca to w końcu już mniej niż 365 dni...... Pozdrawiam


hehe :) Pozdrav ;))) co tam u Boza ? ;)
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 04.06.2009 15:27

Adam.B napisał(a):
przemas_depesz napisał(a):
przemas_depesz napisał(a):
adam11 napisał(a):Czy ktoś oprócz mnie w tym roku będzie w Larze? ;]


Hello! Wraz z przyszła małżonką i paroma osobami będziemy w Larze już od niedzieli - mam nadzieję - jedziemy na tydzień i to już kolejny raz. Co do LARY to nasuwa mi się jedno sformułowanie, które uknuliśmy poprzednim razem w trakcie pobytu BOŻO JEST W POŻO I WINO BOŻO TEŻ JEST W POŻO 8). Jak wrócę postaram się opisać pobyt i ceny oraz sposoby płatności - przy uwzględnieniu pozostałych tematów na forum. Pozor Mimice nadchodzimy ;-)


Hello. Jak obiecałem tak robię.
Wczoraj wróciłem z Mimic z pensjonatu LARA. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pogoda rewelacja, woda ciepła, atmosfera sympatyczna. W pokojach pojawiły się wiatraki jakby było za ciepło. Gospodarz przywitał nas schłodzonym piwem, co było rewelacyjnym pomysłem po podróży. Rewelacyjne miejsce na spędzie urlopu i podregenerowanie baterii. A co do zlotu XII cromaniaków, to powiem, że na przyszły czerwiec też mam już rezerwację. Oby do czerwca to w końcu już mniej niż 365 dni...... Pozdrawiam


hehe :) Pozdrav ;))) co tam u Boza ? ;)


u Bożo wporzo ;-) właściwie prawie tydzień minął a już chętnie bym tam wrócił.... strudel, suszone figi, prsut, prosek, rakija, cerne vino... miodzio..... no i pogoda jak na maj rewelacyjna.....31,4 st. C w cieniu i morze wyjątkowo ciepłe.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.06.2009 15:47

no to wporzo :) :D :lol: :lol:
Marioooo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marioooo » 04.06.2009 23:38

przemas_depesz napisał(a):
przemas_depesz napisał(a):
adam11 napisał(a):Czy ktoś oprócz mnie w tym roku będzie w Larze? ;]


Hello! Wraz z przyszła małżonką i paroma osobami będziemy w Larze już od niedzieli - mam nadzieję - jedziemy na tydzień i to już kolejny raz. Co do LARY to nasuwa mi się jedno sformułowanie, które uknuliśmy poprzednim razem w trakcie pobytu BOŻO JEST W POŻO I WINO BOŻO TEŻ JEST W POŻO 8). Jak wrócę postaram się opisać pobyt i ceny oraz sposoby płatności - przy uwzględnieniu pozostałych tematów na forum. Pozor Mimice nadchodzimy ;-)


Hello. Jak obiecałem tak robię.
Wczoraj wróciłem z Mimic z pensjonatu LARA. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pogoda rewelacja, woda ciepła, atmosfera sympatyczna. W pokojach pojawiły się wiatraki jakby było za ciepło. Gospodarz przywitał nas schłodzonym piwem, co było rewelacyjnym pomysłem po podróży. Rewelacyjne miejsce na spędzie urlopu i podregenerowanie baterii. A co do zlotu XII cromaniaków, to powiem, że na przyszły czerwiec też mam już rezerwację. Oby do czerwca to w końcu już mniej niż 365 dni...... Pozdrawiam



Proszę dajcie namiary na LARĘ
Pozdrawiam
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 05.06.2009 07:15

Marioooo napisał(a):Proszę dajcie namiary na LARĘ
Pozdrawiam


Poczytaj wątek od początku :wink: na 3 str. są namiary (na zdjęciu)
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 16.06.2009 14:59

Ze względu na "czynniki zewnętrzne" jestem zmuszony zrezygnować w tym roku z pobytu w Larze...z ciężkim sercem,gdyż po dwukrotnym pobycie u Państwa Barić chętnie bym tam spędził z rodziną kolejny raz urlop.

Moja rezerwacja jest w terminie 8-22 lipca , duży apartament dla pięciu osób z pięknym balkonem, dla wtajemniczonych to apartament A5.

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Służę również wszelkimi informacjami, zdjęciami itd., również w sprawie pobytu w Plitwicach.
Ostatnio edytowano 27.11.2009 10:45 przez falco.v, łącznie edytowano 1 raz
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 16.06.2009 15:14

falco.v napisał(a):Ze względu na "czynniki zewnętrzne" jestem zmuszony zrezygnować w tym roku z pobytu w Larze...z ciężkim sercem,gdyż po dwukrotnym pobycie u Państwa Bożo chętnie bym tam spędził z rodziną kolejny raz urlop.

Moja rezerwacja jest w terminie 8-22 lipca , duży apartament dla pięciu osób z pięknym balkonem, dla wtajemniczonych to apartament A5.

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Służę również wszelkimi informacjami, zdjęciami itd., również w sprawie pobytu w Plitwicach.


też mam A5 :D ale od 3 sierpnia:D:D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 25.11.2009 00:26

Kto w 2010 roku jedzie do Boza i Luciji ? ;)
Ostatnio edytowano 25.11.2009 02:25 przez Adam.B, łącznie edytowano 1 raz
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 25.11.2009 00:31

Adam.B napisał(a):Kto w tym roku jedzie do Boza i Luciji ? ;)


W tym to już nie dam rady ale w 2010 jadę w czerwcu ;-)........drogę znam już prawie na pamięć ;-) ale pewnie znów w Ceskich Horach zabłądzę jadą w ciemnościach....na 6 jazd tylko dwa razy pojechałem dobrze, a tak to turlałem się jakimiś lasami i górami...ale cóż tam przynajmniej Cechy obaczyłem od wiejskiej strony ;-)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 25.11.2009 02:26

przemas_depesz napisał(a):
Adam.B napisał(a):Kto w tym roku jedzie do Boza i Luciji ? ;)


W tym to już nie dam rady ale w 2010 jadę w czerwcu ;-)........drogę znam już prawie na pamięć ;-) ale pewnie znów w Ceskich Horach zabłądzę jadą w ciemnościach....na 6 jazd tylko dwa razy pojechałem dobrze, a tak to turlałem się jakimiś lasami i górami...ale cóż tam przynajmniej Cechy obaczyłem od wiejskiej strony ;-)


no to miłego życzę ;) i pozdrów ode mnie gospodarzy ;)
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 29.11.2009 22:19

Spoks....pozdrowienia będą przekazane.......
zygmunt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 01.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zygmunt » 03.12.2009 18:21

Adam.B napisał(a):Kto w 2010 roku jedzie do Boza i Luciji ? ;)


Właściwie plany miałem inne ,ale jednak po raz drugi jadę do Lary :D .
Oczywiście ten sam apartman nr.2 od 26 lipca do 8 sierpnia.To będzie
nasz szósty raz w CRO ,a drugi u Bozo. :D .
pozdr.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 03.12.2009 18:33

zygmunt napisał(a):
Adam.B napisał(a):Kto w 2010 roku jedzie do Boza i Luciji ? ;)


Właściwie plany miałem inne ,ale jednak po raz drugi jadę do Lary :D .
Oczywiście ten sam apartman nr.2 od 26 lipca do 8 sierpnia.To będzie
nasz szósty raz w CRO ,a drugi u Bozo. :D .
pozdr.


:) no to pewnie spotkasz moich rodziców i resztę rodziny ;)
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 18.12.2009 11:47

przemas_depesz napisał(a):Spoks....pozdrowienia będą przekazane.......



UFFF miałem lekką zmianę terminu z uwagi na zaślubiny szwagierki i jadę od 7 czerwca......
pozdro
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament LARA w Mimicach - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone