Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament LARA w Mimicach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Olimpia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olimpia » 29.08.2008 06:25

qlu napisał(a):
falco.v napisał(a):Właśnie wróciłem z Mimic, po prawie 3 tyg. pobytu w apartamencie LARA.

Warunki bardzo dobre, okolica piękna i tak jak wcześniej kilka osób pisało
bardzo spokojna miejscowość, idealna dla rodzin.
Plaża ładna, bardzo blisko apartamentu, z natryskiem oraz lokalem z piwem i smacznymi lodami.

W sprawie zdjęć proszę o podanie maila.
Zrobiłem ich dosyć sporo w Mimicach jak również w kilku pięknych miejscach, które odwiedziliśmy w czasie pobytu.


Bardzo proszę również
Jeśli można adres
pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Ja również proszę na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 29.08.2008 11:18

Mail ze zdjęciami i namiarami poszedł.

Pozdrawiam
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 29.08.2008 13:06

ja również poproszę fotki;-))
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 29.08.2008 14:15

Fotki poszły.

Pozdrawiam
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 21.02.2009 13:24

ktoś w tym roku wybiera sie do lary??? ;)
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 22.02.2009 11:36

Będę , ale tylko gościnnie, przejazdem :cry: jak chciałem zarezerować miejsca ...... to już ich nie było :twisted: ale za to ..... mam już rezerwację na 10 osób na 2 połowę sierpnia :roll: .....2010 roku :lol: :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.02.2009 13:35

kominesku napisał(a):.... ale za to ..... mam już rezerwację na 10 osób na 2 połowę sierpnia :roll: .....2010 roku :lol: :lol: :lol:

...i to będzie XIII Zlot Dolnośląski :lool:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 24.02.2009 10:42

slapol napisał(a):
kominesku napisał(a):.... ale za to ..... mam już rezerwację na 10 osób na 2 połowę sierpnia :roll: .....2010 roku :lol: :lol: :lol:

...i to będzie XIII Zlot Dolnośląski :lool:


heh .. :lool:
hubabuba
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 31.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubabuba » 24.02.2009 11:54

awram_ napisał(a):Witam.

Wybieram się w tym roku do Mimic. Może ktoś miałby namiary na jakieś nie drogie apartament dla 3 osób w okresie 23-30 czerwca? Będę bardzo wdzięczny.

e-mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


roninek czy podanie tego linku jest rownoznaczne z tym ze speczales w omiszu jakies wakacje jezeli tak to prosila bym o opinie czy naprawde tam tak gwarno pozdrawiam
hubabuba
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 31.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubabuba » 24.02.2009 11:57

RONINEK napisał(a):O boszeee................ 8O 8O :roll: :roll: Co Wy tak żeście sie uparli na te Mimice..??!! 8O :wink: Wiem..wiem.: pięknie..czysta woda..mili gospodarze w Larze..ale..."rzut beretem" dalej.. czy to wjedna..czy w drugą strone są rownie sliczne miasteczka..plaże..i pensjonaty.. :!: :D (nawet nie wiem.. czy nie ładniejsze :wink: :lol: )
Polecam ten link
:P zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link




o matko ale sie mi cyklo moj post mial byc dolaczony do tej wypowiedzi wiec ja powtarzam roninek czy omis jest faktycznie taki glosny ?
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 24.02.2009 13:07

slapol napisał(a):
kominesku napisał(a):.... ale za to ..... mam już rezerwację na 10 osób na 2 połowę sierpnia :roll: .....2010 roku :lol: :lol: :lol:

...i to będzie XIII Zlot Dolnośląski :lool:


organizatorzy zlotu pokrywają koszty przejazdu uczestnikom :devil: :lool:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 20.05.2009 00:31

Czy ktoś oprócz mnie w tym roku będzie w Larze? ;]
eta
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) eta » 20.05.2009 07:38

Ja jadę z rodzinką do Mimic. Będę w terminie od 17.07. do 27.07. Ale nie będę mieszkać w Larze
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 21.05.2009 12:20

adam11 napisał(a):Czy ktoś oprócz mnie w tym roku będzie w Larze? ;]


Hello! Wraz z przyszła małżonką i paroma osobami będziemy w Larze już od niedzieli - mam nadzieję - jedziemy na tydzień i to już kolejny raz. Co do LARY to nasuwa mi się jedno sformułowanie, które uknuliśmy poprzednim razem w trakcie pobytu BOŻO JEST W POŻO I WINO BOŻO TEŻ JEST W POŻO 8). Jak wrócę postaram się opisać pobyt i ceny oraz sposoby płatności - przy uwzględnieniu pozostałych tematów na forum. Pozor Mimice nadchodzimy ;-)
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 02.06.2009 10:59

przemas_depesz napisał(a):
adam11 napisał(a):Czy ktoś oprócz mnie w tym roku będzie w Larze? ;]


Hello! Wraz z przyszła małżonką i paroma osobami będziemy w Larze już od niedzieli - mam nadzieję - jedziemy na tydzień i to już kolejny raz. Co do LARY to nasuwa mi się jedno sformułowanie, które uknuliśmy poprzednim razem w trakcie pobytu BOŻO JEST W POŻO I WINO BOŻO TEŻ JEST W POŻO 8). Jak wrócę postaram się opisać pobyt i ceny oraz sposoby płatności - przy uwzględnieniu pozostałych tematów na forum. Pozor Mimice nadchodzimy ;-)


Hello. Jak obiecałem tak robię.
Wczoraj wróciłem z Mimic z pensjonatu LARA. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pogoda rewelacja, woda ciepła, atmosfera sympatyczna. W pokojach pojawiły się wiatraki jakby było za ciepło. Gospodarz przywitał nas schłodzonym piwem, co było rewelacyjnym pomysłem po podróży. Rewelacyjne miejsce na spędzie urlopu i podregenerowanie baterii. A co do zlotu XII cromaniaków, to powiem, że na przyszły czerwiec też mam już rezerwację. Oby do czerwca to w końcu już mniej niż 365 dni...... Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament LARA w Mimicach - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone