Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament LARA w Mimicach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 13.09.2007 20:59

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 13.09.2007 21:56

kominseku prosimy :) o więcej fotek z Mimic :) Pozdrawiam :papa:
AndyB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndyB » 15.09.2007 11:20

Co do Lary to jest to rzeczywiście ładny apartament zamieszkały w większości przez Polaków... ale widzę, że jest tu presja i nacisk "reklamowy" na ten lokal.
Mieszkałem dokładnie obok pod numerem 6 po drugiej stronie Prilaz mora. Rozmawiałem z mieszkańcami Lary i za podobne warunki (lepszy widok z balkonu, lepszy parking -łatwiejszy podjazd) płacilismy mniej bo po 10eur od osoby.
Podsumowując są równie ładne, albo i ładniejsze apartamenty w Mimicach.
Najlepiej samemu na miejscu to ocenić, zdjęcia nie oddają rzeczywistego położenia i widoku 8)
intruzik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) intruzik » 15.09.2007 13:34

Mam takie zapytanie dotyczące plaż w Mimicach, a mianowicie jakie jest zejście do morza łagodne czy też po kilku metrach robi się głębia? Może ktoś z bywalców może polecić plaże z łagodnym zejściem niekoniecznie w Mimicach w okolicach róznież... a co do tej miejscowości to oceniając na podstawie zdjęć i waszych opisów można śmiało stwierdzić że warto tam pojechać i spędzić wolny urlopowy czas, może w następnym roku odwiedzimy Mimice kto wie, coraz bardziej mnie do tego przekonujecie.
AndyB może jakieś namiary na ten apartament? Z góry dziękuję za wszelkie pomocne informacje. Pozdrawiam Tomek
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 16.09.2007 21:18

AndyB napisał(a):Co do Lary to jest to rzeczywiście ładny apartament zamieszkały w większości przez Polaków... ale widzę, że jest tu presja i nacisk "reklamowy" na ten lokal.
Mieszkałem dokładnie obok pod numerem 6 po drugiej stronie Prilaz mora. Rozmawiałem z mieszkańcami Lary i za podobne warunki (lepszy widok z balkonu, lepszy parking -łatwiejszy podjazd) płacilismy mniej bo po 10eur od osoby.
Podsumowując są równie ładne, albo i ładniejsze apartamenty w Mimicach.
Najlepiej samemu na miejscu to ocenić, zdjęcia nie oddają rzeczywistego położenia i widoku 8)


AndyB zapodaj namiar na apartman na przyszły rok
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AndyB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndyB » 17.09.2007 08:33

Namiar na apartament dostałem od @sniatka, który był w Mimicach wcześniej.
Wlaścicielami jest rodzina Mimiców (nazwisko jak miejscowość). Państwo mieszkają w Splicie z tego co się zdążyłem zorientować a w sezonie ktoś pomieszkuje na dole. Bardzo mili ludzie.
A apartament góruje nad innymi(dosłownie, widok z balkonu jest wspniały)
Kontakt do Mladena (syn państwa Mimiców, info dla wolnych forumowiczek - młody opalony facet o figurze Apolla ;) ) mogę podać na maila.
Pozdrawiam.
zyku
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zyku » 18.09.2007 09:43

Witam!
Prośba do AndyB o podanie namiaru na ten apartament w Mimicach. Najlepiej www i e-mail.
mój adres
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Urszula Durbajło
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Urszula Durbajło » 18.09.2007 13:01

:) Może i są równie ładniejsze i z lepszymi parkingami apartamenty w Mimicach niż Lara, ale nie za taką cenę i z takim wyposażeniem no oczywiście z niesamowitymi widokami z balkonu.Jeżdżę do Mimic od paru lat i tylko do Lary,gospodarze są nadzwyczaj mili, służą radą co można jeszcze zobaczyć ,gdzie się zatrzymać po drodze.A co do parkingu to wcale nie trzeba parkować w podwórzu,można zostawić auto na górze,gdzie gospodarz dodatkowo wygospodarował miejsce dla większych aut .
Pozdro dla AndyB
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 18.09.2007 14:08

czy moglibyście podać ceny tego apartamentu bo na www ich nie ma, nie wiem czy zawracać głowę właścicielowi na przyszły rok
AndyB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndyB » 18.09.2007 15:14

hej Urszula :) Lara mi się podobała ale po drugiej stronie drogi, budynek 20 metrów wyżej z pięknym widokiem na morze 180 stopni (nie zasłanianym przez drzewa). Ja płaciłem Mladenowi na początku września 10eur od osoby.
Były od gospodarzy darmowe winogrona i 2 butelki -rakiji i prosku na pożegnanie.
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 18.09.2007 16:57

AndyB napisał(a):Namiar na apartament dostałem od @sniatka, który był w Mimicach wcześniej.
Wlaścicielami jest rodzina Mimiców (nazwisko jak miejscowość). Państwo mieszkają w Splicie z tego co się zdążyłem zorientować a w sezonie ktoś pomieszkuje na dole. Bardzo mili ludzie.
A apartament góruje nad innymi(dosłownie, widok z balkonu jest wspniały)
Kontakt do Mladena (syn państwa Mimiców, info dla wolnych forumowiczek - młody opalony facet o figurze Apolla ;) ) mogę podać na maila.
Pozdrawiam.


Moge prosić o namiary na właścicieli?
Niestety już na przyszły rok - w tym byliśmy w Sukosanie.
pozdrawiam
--
damian
GSX750ES - 100 konna Drynda z Cro.pl
w garażu rozłożony Vulcan 1500 :)
Urszula Durbajło
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Urszula Durbajło » 18.09.2007 18:40

:) O takich błachostkach nie wspominałam ,bo u Bożo na powitanie i pożegnanie i między czasie dla gości jest wiele atrakcji .A drzewa mi nie przeszkadzały ,ponieważ dawały cień i chłodek w odpowiedniej porze dnia.
Apartament w którym się zatrzymujemy w sezonie kosztuje 60 euro czyli na 6 osob też 10 euro od osoby poza sezonem czyli od września jeszcze miniej,ale ja nie wypuszczam sie do Chorwacji tak poźno bo lubię ciepełko! 8)
AndyB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndyB » 18.09.2007 19:59

@damiangres -podaj maila to podam kontakt.
@Urszula Durbajło -tak mnie przekonujesz, ze chyba następnym razem tam się zatrzymam 8)
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 19.09.2007 07:32

Sorrki,
oczywiście moje roztargnienie :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzięki i pozdrawiam
--
damian
GSX750ES - 100 konna Drynda z Cro.pl
w garażu rozłożony Vulcan 1500
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 19.09.2007 20:34

Mi strasznie się spodobały Mimice i poszukuje sprawdzonego namiaru na nocleg. Do Lary mam namiary ale mam tez kilka watpliowości a raczej pytań. Czy jest to miejsce przyjazne dzieciom? w sensie - bezpieczne? czy jest tam jakies podwórko na które mogą wyjść dzieci? Czu na czas szykowania na przykład posiłku musza być w pokoju razem z nami pod kontrolą czy moga być przed domem? Bo tam widze jakies murki i dość strome schody.Najmłodsze dziecko lat 3, ale przekonania nie mam czy na tyle rozumne zeby nie spaśc ze schodów. Oczywiście można jakoś z tym sobie poradzić i samych nie puszczać przed dom ale niekoniecznie chce sie tym stresować. I kolejne pytanie co z rodzinami 2+2? Pokoje tam sa 3 lub 5 osobowe i tu najwiekszy problem. Czy w 3 osobowym zmiesci sie taka rodzina z2 dzieci? w tym jedno małe ? ech dla mnie ideałem było by cos albo 8 osobowego albo 2 x 4 ze wspolnym tarasem, ale mam wymagania co? ;-) ale za wszelkie rady i odpowiedzi dziekuję.

jak ktoś ma jescze jakies zdjęcia Lary to proszę
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament LARA w Mimicach - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone