Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualne info z HR od Gajusa.ems

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2004 13:51

cezar000 napisał(a):dziś 4.07. ,a ,,aktualne'' info z 30.06.,......

Z zasady staram się nie komentować Twoich postów, ale tutaj muszę wystąpić w obronie Gajusa.
Po pierwsze, zanim skomentujesz w powyższy sposób - racz przeczytać dokładniej, ponieważ ostatnia informacja pochodzi z 03.07.2004 !!!
Po drugie, jak napisała juz wcześniej mysia, Gajus jest na URLOPIE i nie ma OBOWIĄZKU CZĘSTEGO informowania nas, myślę, że za to co robi należą mu się słowa uznania.
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 05.07.2004 13:59

Slapol

Ukłony dla Gajusa....więcej takich nam potrzeba :)

Pzdr
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 05.07.2004 14:09

My tez wybieramy sie na Lily i to w szczycie podobno (początek sierpnia) i z 2 dzieciaków mam podobne obawy czy znajdziemy miejsce nad zatoczką z widokiem na morze :D ale jak tak patrze że ruch troszke mniejszy to może nie bedzie żle.

:wink: pozdrawiam Gajusa-wielkie dzięki za świerzutkie informacje :wink:
jolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3457
Dołączył(a): 08.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek » 05.07.2004 15:23

Slapol! przekaż Gajusowi, że wbrew opinii coniektórych"jeszcze forum nie umarło, póki tacy jak on żyją"!!! Ukłony dla Was obydwu :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2004 20:56

SMS od Gajusa (otrzymany 05.07.2004, godz. 19.21):
"...Dziękuję forumowiczom za pozdrowienia. To bardzo miłe! Dalej nocuję na super camp Prapratno, ale ciągle wycieczkuję. Jutro jadę do Trpanja i Duby peljesackiej, koniecznie chciałbym zobaczyć osławioną zatokę Divna oraz camp Luka (napiszę o spostrzeżeniach na forum). W tej chwili opycham się smażonymi lignjami wg przepisu conewki, pychotka !!! (jem je pierwszy raz). Praktyczna porada, jeśli zakupy to w małych sklepach sieci Konzum, taniej (dużo) niż na targu.

c.d. chyba nastąpi....
slapol
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 08.07.2004 11:26

sms otrzymany od Gajusa teraz
wszyscy faceci pakują się i jadą na Istrię,podobno jest to związane z informacją przekazaną pocztą pantoflową z forum ,że gdzieś tam na istrii
są ,,piękne plaże'' i super konkursy,chyba ktoś podał w ciekawostkach stop nie mam juz czasu idę sie pakować
glo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) glo » 08.07.2004 14:59

Wielkie dzieki Gajus !!!

Informacja o camp Sunce i oplacie 12 kun za dobe to bardzo dobra wiadomosc!
Nie sadzilem ze jest AZ TAK tanio. Moze jednak bede spac na kampingu a nie na plazy. ; )
Alecsa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alecsa » 08.07.2004 15:18

Może sprawdz dokładnie bo możesz się zawieść
12 kun to namiot i opłata klimatyczna (7+5 kun), doliczyc trzeba jeszcze 16 kun za osobę. Razem 28 kun. Chyba, że nie jedziesz sam to koszty namotu się rozkładają na większą ilość osób. Plaża też fajnie 8) .

Ola
glo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) glo » 08.07.2004 15:51

Hmm fakt ale 28kun to jakies 16zlotych czyli jeszcze cena w miare dostepna i tak taniej niz na mazurach czy baltykiem (:

Fajnie bedzie czasem przenocowac w cywilizacji, gdy stwierdze ze plaza to jednak nie jest dobre miejsce :P
glo
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) glo » 09.07.2004 12:24

Prosilbym o dokladna informacje jak dojechac na Camp Sunce!

Czy jest dobrze oznakowany, jaka droga jechac jak skrecic.

Z gory dziekuje :wink:
amalik
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) amalik » 09.07.2004 12:48

Może powiesz coś więcej o tych "pięknych plażach"...ha ha ha.
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 09.07.2004 13:40

glo napisał(a):Hmm fakt ale 28kun to jakies 16zlotych czyli jeszcze cena w miare dostepna i tak taniej niz na mazurach czy baltykiem (:


Jeszcze się nie podniecaj tą ceną. Na razie na większości campów obowiązują ceny "przed sezonem" Za kilka dni wszyscy wejdą w high-sezon i będzie o 20% drozej. Sprawdz - może jest gdzieś w sieci, ja nie potrafiłem znaleźć oficjalnego cennika
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.07.2004 12:33

Chyba ostatni :cry: SMS od Gajusa (otrzymany 11.07.2004, godz. 21.02):
"... Pozdrawiam ! Niestety już jutro opuszczam Peljesac i wracam do kraju, na szczęście jeszcze dzień laby na basenach termalnych na Węgrzech, w środę wieczorem na cro.pl. Dużo turystów na camp Prapratno, trudno o dobre miejsce. Dzisiaj odwiedziłe mnie leo z Bydgoszczy, przegadaliśmy trochę czasu, niestety tylko przy kawie, gdyż leo prowadził pojazd i musiał wracać do żuljany. Jeszcze raz pozdr. Gajus."
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
Jestem w kraju

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 14.07.2004 20:00

Pozdrowienia dla wszystkich formulowiczów !!! Wrociłem do kraju po 17-dniowym pobycie w CRO. Dziekuje wszystkim za pozdrowienia, które otrzymałem za posrednictwem SLAPOLA/szczegolne podziekowania/ było to miłe. Zebrałem troche informacji chyba najbardziej przydatnych campingowcom. Podziele sie nimi w poszczegolnych tematach, prosze jednak pamietać , że bedą to moje SUBIEKTYWNE opinie. Ogolnie mówiac było SUPER !!!, może tylko troche niekiedy za goraco i za drogo ! W miare mozliwosci/ mam teraz troche malo czasu i ograniczony dostep do internetu tj,konkurencja ze strony corki/, postaram sie w miare dokładnie udzielić odpowiedzi na pytania o ile posiadać bedę trakową wiedzę.

Jeszcze tylko info dla VOLUMENA :
Bardzo przepraszam, że nie mogłem spotkac sie z Tobą w Sukosanie, ale nie wszystko na miejscu bylo zależne ode mnie. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe.
GAJUS
cezar000
Cromaniak
Posty: 1120
Dołączył(a): 04.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar000 » 14.07.2004 21:20

a ja przepraszam za to ,ze chciałem zareklamować esemesy za 50% w Chorwacji,
i dostało mi się(jest turystyka są ofiary :lol: )
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Aktualne info z HR od Gajusa.ems - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone