Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zivogosce 11.07.2010-21.07.2010

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ologaw
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 25.01.2010
Zivogosce 11.07.2010-21.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ologaw » 06.06.2010 19:26

Witam, serdecznie.
Nie wiem czy moje pytanie znajduje się w odpowiednim miejscu ale zapytam. Czy ktoś będzie w Zivogosce Porat w terminie od 11 do 21 lipca. Będziemy z żoną i dwójką dzieci mieszkali w tym czasie w willi "Palunko".
Moje pytanie ma na celu orientację czy spotkamy w Cro rodaków, którzy będą mieszkać po sąsiedzku.

Pozdrawiam.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 07.06.2010 08:41

ologaw napisał(a):Witam, serdecznie.
Nie wiem czy moje pytanie znajduje się w odpowiednim miejscu ale zapytam. Czy ktoś będzie w Zivogosce Porat w terminie od 11 do 21 lipca. Będziemy z żoną i dwójką dzieci mieszkali w tym czasie w willi "Palunko".
Moje pytanie ma na celu orientację czy spotkamy w Cro rodaków, którzy będą mieszkać po sąsiedzku.

Pozdrawiam.


Sprawdzałeś już w kalendarzu wyjazdowym :wink:
ologaw
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 25.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ologaw » 07.06.2010 12:21

Tak sprawdzałem w kalendarzu wyjazdowym, znalazłem jedną osobę chyba w Blato. W kalendarzu wpisują się raczej cromaniacy. A tu być może ktoś przeczyta z obserwatorów forum i raczy się zalogować, i odpowiedzieć.
Pozdrawiam.
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 13.06.2010 18:24

witam ologaw
Ja z rodzinką 2 + 2 wyjazd 31.07. do Blato. No ale jeszcze się zobaczy. Mam prośbę jak możesz to daj namiar na kwaterkę w Porat może zmienię plany. Jedziemy w ciemno i tak właściwie to coś szukam w tym rejonie. Może będzie kuszące.
Pozdrawiam
ologaw
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 25.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ologaw » 14.06.2010 21:05

kombiaczek napisał(a):witam ologaw
Ja z rodzinką 2 + 2 wyjazd 31.07. do Blato. No ale jeszcze się zobaczy. Mam prośbę jak możesz to daj namiar na kwaterkę w Porat może zmienię plany. Jedziemy w ciemno i tak właściwie to coś szukam w tym rejonie. Może będzie kuszące.
Pozdrawiam


Miałem trochę namiarów, łącznie z cenami z Porat, Blato, Mala Duba i okolic ale skasowałem. Ja będę mieszkał w willi Palunko, tu masz link
http://www.villa-palunko.net/index.html
Apartament zaklepaliśmy w styczniu 60 euro za dobę klima i podatek w cenie. Ogólnie to cena za apartamenty 4 osobowe wynosi parter 50 euro, 1 piętro 55 euro, 2 piętro 60 euro. My mamy apartament na 2 piętrze.
Tu masz filmik o willi na youtube.

Pozdrawiam
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 19.06.2010 15:33

Dzięki serdeczne ologaw za namiar.
Jestem pod dużym wrażeniem tego apartamentu. no ale cóż jak my jedizemy w ciemno no to nie ma co liczyć na ten obiekt. Super warunki a w szczególności plac zabaw dla dzieci.
Jeszcze raz dzękuję i miłego odpoczynku w cro
Pozdrawiam

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Zivogosce 11.07.2010-21.07.2010
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone