Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wczasy 2010 Jadranovo

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nowy_nh
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 02.01.2010 17:01

Jeżeli chodzi o nocleg to rezerwowałem przez http://www.adriagate.com
był to pokój z łazienką ,tv (były także pokoje z aneksem kuchennym , z tym że mi się trafił bez ;p ale kuchnia była na dole i bez problemu można było z niej korzystać). Było to starsze małżeństwo bardzo miłe i pomocne.
Koszt ok.280 euro (w tym jest prowizja portalu przez który rezerw. z tego co widziałem już u na miejscu w cenniku to wychodziło taniej jak by chciał samemu zarezerwować). Kwatera była na ulicy. Roca Pave praktycznie w centrum. jeżeli chodzi o jedzenie ceny różne zależy co się chce zjeść :)
pizza od 37 kun z tego co pamiętam w knajpie przeważnie od 14 kun.
Dużo wypożyczalni skuterów, fajna sprawa na zwiedzanie okolicy.
Jeżeli coś chcesz wiedzieć jeszcze to pisz , chętnie odpowiem.
Dodaje kilka zdjęć z pobytu.

widok z balkonu
Obrazek
Obrazek

centrum
Obrazek
Obrazek
Obrazek

plaża nie daleko Hookah bar
Obrazek
Obrazek

zachód słońca
Obrazek

Sibenik

Obrazek

Vodice wieczorem na deptaku
Obrazek
Ostatnio edytowano 08.01.2010 23:36 przez nowy_nh, łącznie edytowano 1 raz
krzys182
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzys182 » 02.01.2010 17:38

http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... any-milka/ polecam niedrogo klima w cenie i wmiare blisko do plazy i centrum samochod parkujesz pod zadaszeniem maly ruch na drodze - slepa.Pozdrawiam
jolamik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 04.01.2010 21:41

ten też podbijam :)

krzys182 apartman stworzony dla nas :D jakieś fotki i coś o gospodarzach jak masz to poprosze 8) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Rybcia1
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rybcia1 » 26.01.2010 14:10

ichtiander206 napisał(a):Witam, znalazłam ofertę na peryferiach Jadranovo u Pana Ankica Hörtl
Adres: XIII Prim.-Goranske działu 42 ( cena 65 euro apart.)
Chciałam się dowiedziec czy ktoś tam był , czy oferta jest warta uwagi . Nie mogę znaleśc dokładnej mapy z ulicami , żeby sprawdzic gdzie ten apartament się znajduje.Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Byliśmy tam na przełomie czerwca i lipca 2009. Gospodarz przesympatyczny - pokazał nam okolice i skróty na plaże. Plaża b.blisko niestety trzeba zejść na nią około 200 schodami. Woda kryształowa - całe dnie spędzaliśmy z maskami do nurkowania. Warunki zakwaterowania bardzo dobre - pokoje czyste, kuchnia w pełni wyposażona, w pokoju tv z telewizją satelitarną. Bardzo cicha okolica. Do dyspozycji gości rowery w cenie wynajmu. Gospodarz często organizował grilla i przyrzadzał rewelaaaacyjne ryby, które codziennie łowił. Przed domem jest postawione coś na kształt wiaty garazowej pokrytej materiałem a zatem miejsce parkingowe jest w cieniu. Wiem, że będziemy jeszcze chcieli tam pojechać jak tylko dzidzia, którą niedługo urodzę podrośnie wystarczająco dużo. Z czystym sumieniem polecam to miejsce każdemu, kto szuka spokoju, odpoczynku i bazy wypadowej do pieszych wycieczek.
Jacek L
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 26.01.2010 19:54

Rybcia1 napisał(a):Wiem, że będziemy jeszcze chcieli tam pojechać jak tylko dzidzia, którą niedługo urodzę podrośnie wystarczająco dużo.

Niech Dzidzia będzie zdrowa i szybko rośnie - Chorwacja czeka :wink:
emir2
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) emir2 » 27.01.2010 08:35

Właśnie niech rośnie i za nie długo zawitajcie już większą ekipą do cro :-))
albe
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 27.01.2010 22:52

krzys182 napisał(a):http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/vodice/apartmany-milka/ polecam niedrogo klima w cenie i wmiare blisko do plazy i centrum samochod parkujesz pod zadaszeniem maly ruch na drodze - slepa.Pozdrawiam

krzys182 moge prosić jakies fotki lub krótki opisik na priwa? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Czy z tego domu miałes widok na morze?
Szukam coś właśnie w vodicach lub okolicy wysłałem już chyba ze 30 zapytań a odpowiedzi mam dopiero 2 :evil: a mineło juz 2 tygodnie :?
Przyjdzie chyba jechać w ciemno :x ale trochę nie za bardzo mi sie to widzi bo urlop mam na początku sierpnia i moze byc ciężko :roll:
ichtiander206
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ichtiander206 » 01.02.2010 19:11

Rybcia1 napisał(a):
ichtiander206 napisał(a):Witam, znalazłam ofertę na peryferiach Jadranovo u Pana Ankica Hörtl
Adres: XIII Prim.-Goranske działu 42 ( cena 65 euro apart.)
Chciałam się dowiedziec czy ktoś tam był , czy oferta jest warta uwagi . Nie mogę znaleśc dokładnej mapy z ulicami , żeby sprawdzic gdzie ten apartament się znajduje.Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Byliśmy tam na przełomie czerwca i lipca 2009. Gospodarz przesympatyczny - pokazał nam okolice i skróty na plaże. Plaża b.blisko niestety trzeba zejść na nią około 200 schodami. Woda kryształowa - całe dnie spędzaliśmy z maskami do nurkowania. Warunki zakwaterowania bardzo dobre - pokoje czyste, kuchnia w pełni wyposażona, w pokoju tv z telewizją satelitarną. Bardzo cicha okolica. Do dyspozycji gości rowery w cenie wynajmu. Gospodarz często organizował grilla i przyrzadzał rewelaaaacyjne ryby, które codziennie łowił. Przed domem jest postawione coś na kształt wiaty garazowej pokrytej materiałem a zatem miejsce parkingowe jest w cieniu. Wiem, że będziemy jeszcze chcieli tam pojechać jak tylko dzidzia, którą niedługo urodzę podrośnie wystarczająco dużo. Z czystym sumieniem polecam to miejsce każdemu, kto szuka spokoju, odpoczynku i bazy wypadowej do pieszych wycieczek.

Bardzo dziękuję za odpowiedz jednak zdecydowaliśmy się na wyspę Pag, ale napewno po tej odpowiedzi na następne wakacj pojedziemy do Jadranowa
nowy_nh
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 28.02.2010 23:18

ja polecam portal http://www.adriagate.com/pl/index.aspx ,
sam osobiście rezerwowałem właśnie przez ten portal , oraz inni moi znajomi którzy także byli zadowoleni :)
pozdrawiam
krystel
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystel » 28.02.2010 23:49

:) A ja uporczliwie szukam coś na Istrze, pomóżcie!
Chcę z moją 4-osobową rodzinką zacumować w sezonie 2010 właśnie na Istrii, zawsze ją omijaliśmy, a podobno jest co zwiedzić, no i chcę powycieczkować do Wenecji. Poradźcie coś.
Ostatnio edytowano 28.02.2010 23:56 przez krystel, łącznie edytowano 1 raz
krystel
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystel » 28.02.2010 23:52

albe napisał(a):
krzys182 napisał(a):http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/vodice/apartmany-milka/ polecam niedrogo klima w cenie i wmiare blisko do plazy i centrum samochod parkujesz pod zadaszeniem maly ruch na drodze - slepa.Pozdrawiam

krzys182 moge prosić jakies fotki lub krótki opisik na priwa? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Czy z tego domu miałes widok na morze?
Szukam coś właśnie w vodicach lub okolicy wysłałem już chyba ze 30 zapytań a odpowiedzi mam dopiero 2 :evil: a mineło juz 2 tygodnie :?
Przyjdzie chyba jechać w ciemno :x ale trochę nie za bardzo mi sie to widzi bo urlop mam na początku sierpnia i moze byc ciężko :roll:

Wpisz w google: Vodice, Gupca 12. Bardzo fajna kwatera, mili ludzie. Nie wiem niestety jak z terminami na ten sezon. Mają jeszcze jeden domek. Polecam, byłam w obydwu kwaterach. Pozdro![/quote]
polikoli89
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) polikoli89 » 24.03.2010 10:52

Ja osobiście polecam Vodice - byłam w tamtym roku na przełomie sierpnia/ września - śmiało można jechać w ciemno bo wolnych kwater jest multum :D w razie pytań gg 3433469
nowy_nh
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 24.03.2010 10:57

ja w tym roku chyba też wybiore Vodice :) z tym że w większym gronie
jarekrk
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarekrk » 25.03.2010 15:26

ehh musze forum wykasować z listy ulubionych i nie wchodzić tak często, niestety w tym roku zamiast wakacji będzie remont domu , a jak będę tu zaglądał i widział te zdjęcia i widoki i wspomnienia to mnie rozniesie chyba ze złości :)
Mińka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mińka » 12.04.2010 06:57

Witam
Wybieram się pierwszy raz do Cro. Ze względu na dzieci i piaszczyste plaże zdecydowałam się na Rab. Przeglądałam trochę forum i natrafiłam na posty o płatnych plażach. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak to wygląda na Rab?(ewentualnie cennik). Czy można jechać tam w ciemno na początku sierpnia czy raczej pomyśleć o rezerwacji (rodzina 2+2)Proszę o wyrozumiałość i z góry dziękuję
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Wczasy 2010 Jadranovo - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019