Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wczasy 2010 Jadranovo

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nowy_nh
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 02.01.2010 18:01

Jeżeli chodzi o nocleg to rezerwowałem przez http://www.adriagate.com
był to pokój z łazienką ,tv (były także pokoje z aneksem kuchennym , z tym że mi się trafił bez ;p ale kuchnia była na dole i bez problemu można było z niej korzystać). Było to starsze małżeństwo bardzo miłe i pomocne.
Koszt ok.280 euro (w tym jest prowizja portalu przez który rezerw. z tego co widziałem już u na miejscu w cenniku to wychodziło taniej jak by chciał samemu zarezerwować). Kwatera była na ulicy. Roca Pave praktycznie w centrum. jeżeli chodzi o jedzenie ceny różne zależy co się chce zjeść :)
pizza od 37 kun z tego co pamiętam w knajpie przeważnie od 14 kun.
Dużo wypożyczalni skuterów, fajna sprawa na zwiedzanie okolicy.
Jeżeli coś chcesz wiedzieć jeszcze to pisz , chętnie odpowiem.
Dodaje kilka zdjęć z pobytu.

widok z balkonu
Obrazek
Obrazek

centrum
Obrazek
Obrazek
Obrazek

plaża nie daleko Hookah bar
Obrazek
Obrazek

zachód słońca
Obrazek

Sibenik

Obrazek

Vodice wieczorem na deptaku
Obrazek
Ostatnio edytowano 09.01.2010 00:36 przez nowy_nh, łącznie edytowano 1 raz
krzys182
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 10.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzys182 » 02.01.2010 18:38

http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... any-milka/ polecam niedrogo klima w cenie i wmiare blisko do plazy i centrum samochod parkujesz pod zadaszeniem maly ruch na drodze - slepa.Pozdrawiam
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 04.01.2010 22:41

ten też podbijam :)

krzys182 apartman stworzony dla nas :D jakieś fotki i coś o gospodarzach jak masz to poprosze 8) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Rybcia1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rybcia1 » 26.01.2010 15:10

ichtiander206 napisał(a):Witam, znalazłam ofertę na peryferiach Jadranovo u Pana Ankica Hörtl
Adres: XIII Prim.-Goranske działu 42 ( cena 65 euro apart.)
Chciałam się dowiedziec czy ktoś tam był , czy oferta jest warta uwagi . Nie mogę znaleśc dokładnej mapy z ulicami , żeby sprawdzic gdzie ten apartament się znajduje.Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Byliśmy tam na przełomie czerwca i lipca 2009. Gospodarz przesympatyczny - pokazał nam okolice i skróty na plaże. Plaża b.blisko niestety trzeba zejść na nią około 200 schodami. Woda kryształowa - całe dnie spędzaliśmy z maskami do nurkowania. Warunki zakwaterowania bardzo dobre - pokoje czyste, kuchnia w pełni wyposażona, w pokoju tv z telewizją satelitarną. Bardzo cicha okolica. Do dyspozycji gości rowery w cenie wynajmu. Gospodarz często organizował grilla i przyrzadzał rewelaaaacyjne ryby, które codziennie łowił. Przed domem jest postawione coś na kształt wiaty garazowej pokrytej materiałem a zatem miejsce parkingowe jest w cieniu. Wiem, że będziemy jeszcze chcieli tam pojechać jak tylko dzidzia, którą niedługo urodzę podrośnie wystarczająco dużo. Z czystym sumieniem polecam to miejsce każdemu, kto szuka spokoju, odpoczynku i bazy wypadowej do pieszych wycieczek.
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 26.01.2010 20:54

Rybcia1 napisał(a):Wiem, że będziemy jeszcze chcieli tam pojechać jak tylko dzidzia, którą niedługo urodzę podrośnie wystarczająco dużo.


Niech Dzidzia będzie zdrowa i szybko rośnie - Chorwacja czeka :wink:
emir2
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 02.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) emir2 » 27.01.2010 09:35

Właśnie niech rośnie i za nie długo zawitajcie już większą ekipą do cro :-))
albe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 27.01.2010 23:52

krzys182 napisał(a):http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/vodice/apartmany-milka/ polecam niedrogo klima w cenie i wmiare blisko do plazy i centrum samochod parkujesz pod zadaszeniem maly ruch na drodze - slepa.Pozdrawiam

krzys182 moge prosić jakies fotki lub krótki opisik na priwa? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Czy z tego domu miałes widok na morze?
Szukam coś właśnie w vodicach lub okolicy wysłałem już chyba ze 30 zapytań a odpowiedzi mam dopiero 2 :evil: a mineło juz 2 tygodnie :?
Przyjdzie chyba jechać w ciemno :x ale trochę nie za bardzo mi sie to widzi bo urlop mam na początku sierpnia i moze byc ciężko :roll:
ichtiander206
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ichtiander206 » 01.02.2010 20:11

Rybcia1 napisał(a):
ichtiander206 napisał(a):Witam, znalazłam ofertę na peryferiach Jadranovo u Pana Ankica Hörtl
Adres: XIII Prim.-Goranske działu 42 ( cena 65 euro apart.)
Chciałam się dowiedziec czy ktoś tam był , czy oferta jest warta uwagi . Nie mogę znaleśc dokładnej mapy z ulicami , żeby sprawdzic gdzie ten apartament się znajduje.Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Byliśmy tam na przełomie czerwca i lipca 2009. Gospodarz przesympatyczny - pokazał nam okolice i skróty na plaże. Plaża b.blisko niestety trzeba zejść na nią około 200 schodami. Woda kryształowa - całe dnie spędzaliśmy z maskami do nurkowania. Warunki zakwaterowania bardzo dobre - pokoje czyste, kuchnia w pełni wyposażona, w pokoju tv z telewizją satelitarną. Bardzo cicha okolica. Do dyspozycji gości rowery w cenie wynajmu. Gospodarz często organizował grilla i przyrzadzał rewelaaaacyjne ryby, które codziennie łowił. Przed domem jest postawione coś na kształt wiaty garazowej pokrytej materiałem a zatem miejsce parkingowe jest w cieniu. Wiem, że będziemy jeszcze chcieli tam pojechać jak tylko dzidzia, którą niedługo urodzę podrośnie wystarczająco dużo. Z czystym sumieniem polecam to miejsce każdemu, kto szuka spokoju, odpoczynku i bazy wypadowej do pieszych wycieczek.

Bardzo dziękuję za odpowiedz jednak zdecydowaliśmy się na wyspę Pag, ale napewno po tej odpowiedzi na następne wakacj pojedziemy do Jadranowa
nowy_nh
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 01.03.2010 00:18

ja polecam portal http://www.adriagate.com/pl/index.aspx ,
sam osobiście rezerwowałem właśnie przez ten portal , oraz inni moi znajomi którzy także byli zadowoleni :)
pozdrawiam
krystel
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystel » 01.03.2010 00:49

:) A ja uporczliwie szukam coś na Istrze, pomóżcie!
Chcę z moją 4-osobową rodzinką zacumować w sezonie 2010 właśnie na Istrii, zawsze ją omijaliśmy, a podobno jest co zwiedzić, no i chcę powycieczkować do Wenecji. Poradźcie coś.
Ostatnio edytowano 01.03.2010 00:56 przez krystel, łącznie edytowano 1 raz
krystel
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystel » 01.03.2010 00:52

albe napisał(a):
krzys182 napisał(a):http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/vodice/apartmany-milka/ polecam niedrogo klima w cenie i wmiare blisko do plazy i centrum samochod parkujesz pod zadaszeniem maly ruch na drodze - slepa.Pozdrawiam

krzys182 moge prosić jakies fotki lub krótki opisik na priwa? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Czy z tego domu miałes widok na morze?
Szukam coś właśnie w vodicach lub okolicy wysłałem już chyba ze 30 zapytań a odpowiedzi mam dopiero 2 :evil: a mineło juz 2 tygodnie :?
Przyjdzie chyba jechać w ciemno :x ale trochę nie za bardzo mi sie to widzi bo urlop mam na początku sierpnia i moze byc ciężko :roll:


Wpisz w google: Vodice, Gupca 12. Bardzo fajna kwatera, mili ludzie. Nie wiem niestety jak z terminami na ten sezon. Mają jeszcze jeden domek. Polecam, byłam w obydwu kwaterach. Pozdro![/quote]
polikoli89
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) polikoli89 » 24.03.2010 11:52

Ja osobiście polecam Vodice - byłam w tamtym roku na przełomie sierpnia/ września - śmiało można jechać w ciemno bo wolnych kwater jest multum :D w razie pytań gg 3433469
nowy_nh
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy_nh » 24.03.2010 11:57

ja w tym roku chyba też wybiore Vodice :) z tym że w większym gronie
jarekrk
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarekrk » 25.03.2010 16:26

ehh musze forum wykasować z listy ulubionych i nie wchodzić tak często, niestety w tym roku zamiast wakacji będzie remont domu , a jak będę tu zaglądał i widział te zdjęcia i widoki i wspomnienia to mnie rozniesie chyba ze złości :)
Mińka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mińka » 12.04.2010 07:57

Witam
Wybieram się pierwszy raz do Cro. Ze względu na dzieci i piaszczyste plaże zdecydowałam się na Rab. Przeglądałam trochę forum i natrafiłam na posty o płatnych plażach. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak to wygląda na Rab?(ewentualnie cennik). Czy można jechać tam w ciemno na początku sierpnia czy raczej pomyśleć o rezerwacji (rodzina 2+2)Proszę o wyrozumiałość i z góry dziękuję
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wczasy 2010 Jadranovo - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone