Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zavalatica /wyspa Korcula/ - Milenka i Jakov

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 23.07.2011 17:18

kor_nick napisał(a):w niedzielę w Cara będzie uroczyście obchodzony - jak co roku - dzień Św. Jakuba. Msza św. i procesja odbywa się w tym małym kościółu przy cmentarzu.
A i wiem że w poniedziałek wieczorem będzie tradycyjnie koncert w kościele i pewnie festynik w tym małym parku w centum Cary (naprzeciw kościoła).


dokładnie...
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3843
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 23.07.2011 22:40

...obserwowałam właśnie pogodę w Zavalaticy podczas weekendu, niestety nie powiem, żeby była optymistyczna :wink:
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 23.07.2011 23:44

po południu padało :(
ale tylko 5 minut ;)
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 25.07.2011 11:17

wczoraj padało i rano i wieczorem. dzień był taki spacerowy.
dziś za 45 minut wyjeżdzamy... niestety :(

do zobaczenia w Polsce :)
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 28.07.2011 20:46

lukskajwoker napisał(a):podzisiejszych rozmowach " przy stole" zostało uzgodnione :

- wolne od 25.07 do 08.08
- potem Majeczka
- wolne od 23.08 do 02.09


od 01 do 08.08 rezerwacja
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 04.08.2011 11:18

witam , czy jako bywalcy Zavalaticy /spdobało mi się tam troszkę / macie może pojęcie lub namiary na ta kwaterę :?:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wdzięczny był bym... :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3843
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 05.08.2011 14:12

leszekmw napisał(a):witam , czy jako bywalcy Zavalaticy /spdobało mi się tam troszkę / macie może pojęcie lub namiary na ta kwaterę :?:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wdzięczny był bym... :)


...wiemy w którym to miejscu się znajduje. Budynek jest dość duży, bardzo wysunięty, na samym cyplu. Bardzo ładnie położony, lekko jakby poza portem, ale w sumie blisko. Z lewej strony znajduje się Żitna.

Niestety namiarów na tę kwaterę nie posiadamy :cry:
Jarko1
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarko1 » 06.08.2011 01:17

Madziarów mieliśmy za sąsiadów w Duce k/Omisa, chyba w 2009.
Byli w porządku, barierę językową przy dobrych chęciach też dało się pokonać...
PS.
Do adminów:
Nie widzę tu nigdzie najważniejszej ikonki.
Wygląda jak very happy + flasza ze słońcem Dalmacji.

Pozdrawiam tych co już po i tych odliczających.
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 08.08.2011 09:21

majeczka dziękuję choć za takie info :) , może ktoś coś jeszcze dopisze. nie mogę znaleźć ich strony w internecie , a zdaje się że jednak pojadę do Chorwacji w tym roku :D
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 09.08.2011 22:15

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link to jest dosłownie po sąsiedzku z Konobą Alberta. ale więcej nie wiem nic :(
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 10.08.2011 09:28

lukskajwoker dziękuję również , jesteśmy coraz bliżej , ale chyba faktycznie nie mają swojej strony w internecie , trzeba będzie przez biuro jakbym się decydował , nie wiem czy ryzykować jazdę w ciemno tam.. .
na dodatek najprawdopodobniej będę miał ciekawe oferty do egiptu we wrześniu i zaczynam się wahać .. , choć bardziej mi Chorwacja pasuje.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3843
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 10.08.2011 19:59

... spróbuję jutro odwiedzic ten apartament, dziś w Zavalaticy było ok. 29 stopni, ale wieczór zapowiada się raczej chłodny, właśnie wyszłam z morza i nie powiem, ale jest mi nawet trochę zimno... :wink: :D
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 11.08.2011 13:48

majeczka aaa...to Ty tam jesteś :?: :D ...no to fajnie Ci... .
jeżeli nie sprawi Ci to problemu to czekam na odpowiedź , tylko że dopiero we wtorek będę przy komputerze..troszkę odpoczynku od tego wszystkiego.
a jeszcze u mojej ukochanej w pracy pomór , zwichnięcie , ciąża i na dodatek jeszcze złamanie dwa dni temu.. . no i została tylko moja żona w pracy właściwie , a jej urlop stanął pod wielkim znakiem :?: :(
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 16.08.2011 23:43

majeczka napisał(a):... spróbuję jutro odwiedzic ten apartament, dziś w Zavalaticy było ok. 29 stopni, ale wieczór zapowiada się raczej chłodny, właśnie wyszłam z morza i nie powiem, ale jest mi nawet trochę zimno... :wink: :D


NIE DENERWUJ LUDZI ŻE ZIMNA !! MOŻE BYĆ I ZIMNA !!! (lepsze to niż siedzieć w pracy :( )


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

podam Ci słowo klucz jak będziecie np. wieczorem siedzieli z Milenką i Jakovem :) ERKONDYSZYN :)

Obrazek

robiłem różne fotki w tym to - sąsiadów dach - Jakov prawie pękł ze śmiechu :)

ps. mam prośbę - wsiąkły mi gdzieś fotki z Cavicy, jakbyście byli - zrób mi kilka fotek w tym z kapliczką itp :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3843
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 18.08.2011 08:46

lukskajwoker napisał(a):
podam Ci słowo klucz jak będziecie np. wieczorem siedzieli z Milenką i Jakovem :) ERKONDYSZYN :)



ps. mam prośbę - wsiąkły mi gdzieś fotki z Cavicy, jakbyście byli - zrób mi kilka fotek w tym z kapliczką itp :)


...doskonale znam erkondyszyn :lol: :lol: :lol:
...co do fotek, dziś Ci kilka zrobię, pozdrawiam z bardzo, bardzo gorącej ostatnio Zavalaticy :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Zavalatica /wyspa Korcula/ - Milenka i Jakov - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone